1b.app
Скопійоване посилання -

Автоматичні дії раз на годину виводяться в автоматичних діях раз на хвилину

Доброго дня, підкажіть чому переважна більшість автоматичних дій раз на годину продублювалися в автоматичні дії раз на хвилину?
Як видно на записі, дія в "Автоматичні дії раз на хвилину" та в "Автоматичні дії раз на годину" повторюються, але створювалися вони тільки в "Автоматичні дії раз на годину".
Видно що дія активно в "Автоматичні дії раз на хвилину" та в "Автоматичні дії раз на годину"
Я заходжу до "Автоматичних дій раз на годину", відключаю дію.
Переходжу до "Автоматичних дій раз на хвилину", оновлюю сторінку, воно тут теж відключено.
Також я намагався видаляти дії в розділі "раз на хвилину", воно автоматично видаляється в розділі "раз на годину"
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Деякі дії можуть працювати як раз на годину, так і раз на хвилину. Вказана дія теж так може, при додаванні подібної дії вона відображатиметься в обох вкладках, оскільки може спрацьовувати і раз на годину і раз на хвилину. При цьому раз на хвилину воно буде працювати тільки якщо увімкнено налаштування "Запускати раз на N хвилин" у самій дії.
28.01.2021, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
Добрий день. Деякі дії можуть працювати як раз на годину, так і раз на хвилину. Вказана дія теж так може, при додаванні подібної дії вона буде відображатися в обох вкладках, так як може спрацьовувати раз на годину і раз на хвилину. При цьому раз на хвилину воно буде працювати тільки якщо увімкнено налаштування "Запускати раз на N хвилин" у самій дії.

Зрозумів, підкажіть ще на це:
Було помічено, що "Автоматичні дії раз на хвилину" виконуються дуже довго через неможливість підключити до зовнішнього сайту "test-crm.ohholding.com.ua", в яку дію це намагається зробити і "гальмує" весь крон.
28.01.2021, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це може бути дія, яка стоїть на етапі, а не тільки дія автоматизації раз на хвилину. Щоб точно сказати що дію робить підключення мені потрібно близько 1год щоб пропринтити крон. Так само ви можете самостійно зайти в список дій і переглянути налаштування кожного з них, можливо в їх налаштуваннях вказаний url
28.01.2021, 17:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
Це може бути дія, яка стоїть на етапі, а не тільки дія автоматизації раз на хвилину. Щоб точно сказати що дію робить підключення мені потрібно близько 1год щоб пропринтити крон. Так само ви можете самостійно зайти в список дій і переглянути налаштування кожного з них, можливо в їх налаштуваннях вказаний url

Перевірив ще раз всі дії раз на хвилину, раз на годину і раз на день, ніде не знайшов такого домену.
Можливо, я щось не правильно розумію, але це з'ясувалося при обговоренні цього питання.
28.01.2021, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Поліїт Макс Русланович
Клієнт писав/ла:
Було помічено, що "Автоматичні дії раз на хвилину" виконуються дуже довго через неможливість підключити до зовнішнього сайту "test-crm.ohholding.com.ua", в яку дію це намагається зробити і "гальмує" весь крон.

Добрий вечір.
Як я розумію, ви не знаєте на якому сервері знаходиться ваша система і який hostname у сервера.
test-crm.ohholding.com.ua - це hostname сервера, де розташований ваш бокс.

Поліїт Макс Русланович
Клієнт писав/ла:
Можливо, я щось не правильно розумію...

Саме так, ви не розумієте про що питаєте.
Якщо уважно прочитаєте топік, на який посилаєтеся, можливо вам стане зрозуміліше.
28.01.2021, 22:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар