1b.app
Скопійоване посилання -

Проблема у тривалому перемиканні статусів/копіюванні процесу

Добрий день.
Прохання допомогти знайти причину гальмування Бокса, відбувається тривале спрацювання перемикання статусів, тривале створення копії процесу, при додаванні товару можемо просто не побачити товар протягом секунд 20 і тільки після цього бачимо доданих вже 5 однакових, також кілька днів поспіль о 10 ранку така просадка , ми роботи на сервері в цей час не проводимо. На прикладі на відео копіюю процес (через стандартну кнопку копіювати), до моменту появи нового процесу більше 30 секунд, при тому, що останнім часом ми на стартовому етапі нічого не додавали (останній час це вже з рік), процедури при збереженні також обмежую виконанням на певних етапах і на стартовому нічого нового немає. З чим це може бути пов'язано? Може нам час із сервером щось робити? Прохання надати рекомендації. Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Я можу подивитися, що відбувається на сервері і звідки таке навантаження, якщо ви оплатите витрачене на цей час. Подібний аналіз може зайняти від кількох годин до орієнтовно 10.
11.11.2022, 15:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Добрий день. Я можу подивитися, що відбувається на сервері і звідки таке навантаження, якщо ви оплатите витрачене на цей час. Подібний аналіз може зайняти від кількох годин до орієнтовно 10.

нажаль то многовато(. Можно отримати якісь загальні рекомендації?
21.11.2022, 12:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так:
1. Використовуйте менше товарів, замовлень, користувачів у системі
2. Заберіть частину дій які працюють раз на хвилину, годину з етапів, автоматизації
3. Скрізь де це можливо зменшіть до дій взагалі.
або просто апніть сервак на потужніший якщо цей не вивозить.
Є ще варіант оптимізувати навантаження на ваш сервак, але від цього ви відмовляєтеся - відповідно поки не знайдете причину самі (що врятували) страждатимете.
21.11.2022, 13:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Є ще варіант оптимізувати навантаження на ваш сервак, але від цього ви відмовляєтеся - відповідно поки не знайдете причину самі (що врятували) страждатимете.

так ми б не проти, але оцінка о 1-10 годині надто широка, якщо вийде 10 годин - буде зовсім не ок для нас. При цьому я розумію, що Ви не можете дати точну оцінку, оскільки її отримаєте лише у процесі.
Але дякую за рекомендації, буде рішення - повідомлю
21.11.2022, 14:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми можемо вчинити по-іншому, я почну шукати причини та робити оптимізації та зупинюся умовно на 4 годинах. Якщо результат не влаштує - йдемо далі і так до переможного, тобто. поб'ємо час по сегментах, щоб вам було не так боляче фінансово.
21.11.2022, 14:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Ми можемо вчинити по-іншому, я почну шукати причини та робити оптимізації та зупинюся умовно на 4 годинах. Якщо результат не влаштує - йдемо далі і так до переможного, тобто. поб'ємо час по сегментах, щоб вам було не так боляче фінансово.

чекаю відповіді на Вашу пропозицію, відпишуся
21.11.2022, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть плз, а ця оптимізація передбачає аналіз налаштувань? І опис "проблемних місць" саме у налаштуваннях?
Чи все ж таки по навантаженню на сервер та оптимізації сервера?
Також колеги відповідальні за сервер запитують: Чому задіяний весь swap у вільному ram? Чи не є брак або використання swap причиною повільної роботи сервера?
Дякую
24.11.2022, 09:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
так ми б не проти, але оцінка о 1-10 годині надто широка, якщо вийде 10 годин - буде зовсім не ок для нас. При цьому я розумію, що Ви не можете дати точну оцінку, оскільки її отримаєте лише у процесі.
Але дякую за рекомендації, буде рішення - повідомлю

ок, давайте пробувати, працювати неможливо. чекаю рахунок
24.11.2022, 12:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пташкин Сергей
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

bu
OneBox production написав:
Ми можемо вчинити по-іншому, я почну шукати причини та робити оптимізації та зупинюся умовно на 4 годинах. Якщо результат не влаштує - йдемо далі і так до переможного, тобто. поб'ємо час по сегментах, щоб вам було не так боляче фінансово.

Добрий день. Узагальню.
1. Ми готові на ваш варіант із 4 годинами.
Наскільки розумію, ви збираєтеся аналізувати налаштування та дії, які вантажать сервер.
2. Прошу також проаналізувати роботу сервера, зокрема, питання вище про swap. Якщо переходити на потужніший, то який? Чого не вистачає. Може можна абгрейдити цей.
3. Перехід на вирішить проблему?
4. Спостерігаю таку проблему: при переході на етап (іноді) при натисканні кнопки - кнопки сіріють і сторінка зависає в такому стані на завжди. Доводиться оновлювати сторінку та натискати повторно. З другого разу все спрацьовує швидко.
Іноді буває помилка червона внизу праворуч (раніше такого ніколи не було) з текстом "відбулася помилка. З'єднання з сервером втрачено"
Можливо, є проблема з самим сервером? Чи можна це протестувати?
24.11.2022, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пташкин Сергей
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

bu
OneBox production написав:
Ми можемо вчинити по-іншому, я почну шукати причини та робити оптимізації та зупинюся умовно на 4 годинах. Якщо результат не влаштує - йдемо далі і так до переможного, тобто. поб'ємо час по сегментах, щоб вам було не так боляче фінансово.

Виставте рахунок? Або за фактом? Дайте терміни, будь ласка
28.11.2022, 15:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, на жаль, у найближчі 12-15 днів у мене не буде часу зайнятися вашим питанням. Якщо він буде актуальним через 10 днів напишіть будь ласка на цю тему
28.11.2022, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Доброго дня, на жаль, у найближчі 12-15 днів у мене не буде часу зайнятися вашим питанням. Якщо він буде актуальним через 10 днів напишіть будь ласка на цю тему

Доброго дня. Прохання дати фідбек з цього завдання. Запустили через платний саппорт для прискорення рішення (передбачалося, що платний саппорт у тому допоможе), але за фактом не можемо отримати ні детальної відповіді, ні вирішення проблеми.
Зорієнтуйте, чи виконано аналіз? Чи є рішення? Скільки ще чекати на відповідь?
19.12.2022, 19:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня. Наскільки я бачу, завдання з цього боксу вже заведено в нашій системі і нею займаються інші фахівці. Вам повідомлять коли проблема буде знайдена та вирішена.
21.12.2022, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар