1b.app
Скопійоване посилання -

Мобільна версія Особистого кабінету

Добридень!
Бажаємо замовити мобільний додаток особистого кабінету.
Потрібна консультація з цього питання.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень!
У Вас стара версія системи – на даний момент мобільний додаток особистого кабінету не продається та не поширюється.
14.02.2022, 15:58
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у OneBox OS ви можете підключити кабінет менш проблематично: https://1b.app/ua/app/box-client/
14.02.2022, 16:00
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
Добридень!
У Вас стара версія системи – на даний момент мобільний додаток особистого кабінету не продається та не поширюється.

Чому тоді я можу його вибрати у OneBox market?
14.02.2022, 17:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Торбін Олена написав:
Чому тоді я можу його вибрати у OneBox market?

його не видаляли з маркету через те, що версія застаріла і більшість клієнтів переходять на OS
версія не розвивається та застаріла
14.02.2022, 17:11
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:

Торбін Олена написав:
Чому тоді я можу його вибрати у OneBox market?

його не видаляли з маркету через те, що версія застаріла і більшість клієнтів переходять на OS
версія не розвивається та застаріла

Ми сплатили ваш продукт з урахуванням можливості цього підключення. Тепер ви кажете, що такої можливості немає, хоча в боксі ясно видно, що можливість замовлення цієї функції існує (див. скрін). Тобто офіційно ця функція ПІДТРИМУЄТЬСЯ! Ми готові оплатити дане доопрацювання. Будь ласка, обґрунтуйте вашу відмову в наданні цієї послуги.
14.02.2022, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Торбін Олена написав:
Ми сплатили ваш продукт з урахуванням можливості цього підключення. Тепер ви кажете, що такої можливості немає, хоча в боксі ясно видно, що можливість замовлення цієї функції існує (див. скрін). Тобто офіційно ця функція ПІДТРИМУЄТЬСЯ! Ми готові оплатити дане доопрацювання. Будь ласка, обґрунтуйте вашу відмову в наданні цієї послуги.

З Вами зв'яжеться співробітник відділу роботи з клієнтами.

Торбін Олена написав:
Будь ласка, обґрунтуйте вашу відмову в наданні цієї послуги.

Ви бажаєте отримати функціонал у версії системи, яка не підтримується і не розвивається.
14.02.2022, 17:33
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:

Торбін Олена написав:
Ми сплатили ваш продукт з урахуванням можливості цього підключення. Тепер ви кажете, що такої можливості немає, хоча в боксі ясно видно, що можливість замовлення цієї функції існує (див. скрін). Тобто офіційно ця функція ПІДТРИМУЄТЬСЯ! Ми готові оплатити дане доопрацювання. Будь ласка, обґрунтуйте вашу відмову в наданні цієї послуги.

З Вами зв'яжеться співробітник відділу роботи з клієнтами.

Торбін Олена написав:
Будь ласка, обґрунтуйте вашу відмову в наданні цієї послуги.

Ви бажаєте отримати функціонал у версії системи, яка не підтримується і не розвивається.

Так, бажаємо! І що? Ми сплатили купу доробок для цієї версії системи, яка, за Вашими словами, не підтримується і не розвивається, і досі все було ок! До речі, коли ми купували бокс півтора роки тому, нас ніхто не попереджав, що ми купуємо продукт, який не підтримуватиметься і розвиватиметься, а також, що ми не зможемо вносити до нього доробки, навіть за свої гроші!
До речі, згідно з п. 7.5. договору № 2015516685 про надання невиключної ліцензії на використання програмного забезпечення OneBox
CRM+ERP та надання послуг з гарантійного обслуговування програмного забезпечення:
"Замовник (це ми) має право на оновлення ПЗ безкоштовно протягом усього періоду використання" (це до фрази про те, що версія системи більше не підтримується і не розвивається).
14.02.2022, 18:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Торбін Олена написав:
Так, бажаємо! І що? Ми сплатили купу доробок для цієї версії системи, яка, за Вашими словами, не підтримується і не розвивається, і досі все було ок!

Так - маєте право оновлення - на OneBox OS (у Вас версія MVP) - рекомендую ознайомитися з даними відео https://youtu.be/7RTCVrmxxHo

Торбін Олена написав:
Так, бажаємо! І що? Ми сплатили купу доробок для цієї версії системи, яка, за Вашими словами, не підтримується і не розвивається, і досі все було ок!

Ви бажаєте отримати функціонал який на даний момент не продається і не існує як такий (мається на увазі додаток).
Щодо того, скільки ще буде підтримуватися версія системи MVP - вам розповість співробітник відділу роботи з клієнтами.
14.02.2022, 20:01
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:

Торбін Олена написав:
Так, бажаємо! І що? Ми сплатили купу доробок для цієї версії системи, яка, за Вашими словами, не підтримується і не розвивається, і досі все було ок!

Так - маєте право оновлення - на OneBox OS (у Вас версія MVP) - рекомендую ознайомитися з даними відео https://youtu.be/7RTCVrmxxHo

Торбін Олена написав:
Так, бажаємо! І що? Ми сплатили купу доробок для цієї версії системи, яка, за Вашими словами, не підтримується і не розвивається, і досі все було ок!

Ви бажаєте отримати функціонал який на даний момент не продається і не існує як такий (мається на увазі додаток).
Щодо того, скільки ще буде підтримуватися версія системи MVP - вам розповість співробітник відділу роботи з клієнтами.

Я розумію, що ви хочете змусити нас перейти на OS і щорічно платити гроші за те, за що вже одного разу було сплачено. Але в тому, що стосується цього питання, ми керуватимемося виключно договором, а не тим, що хтось щось розповість.
У вас немає функціоналу мобільного додатку кабінету клієнта? Хоча у нашому боксі, зовсім випадково, він є...
Ок. Питання закрите.
14.02.2022, 20:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Торбін Олена написав:
Я розумію, що ви хочете змусити нас перейти на OS і щорічно платити гроші за те, за що вже одного разу було сплачено. Але в тому, що стосується цього питання, ми керуватимемося виключно договором, а не тим, що хтось щось розповість.
У вас немає функціоналу мобільного додатку кабінету клієнта? Хоча у нашому боксі, зовсім випадково, він є...
Ок. Питання закрите.

Можливо, Олександр вас не вірно зрозумів
на даний момент ми можемо зробити індивідуальні мобільні особисті кабінети.
Скидайте ТЗ я зможу оцінити
14.02.2022, 22:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Торбін Олена написав:
Я розумію, що ви хочете змусити нас перейти на OS і щорічно платити гроші за те, за що вже одного разу було сплачено. Але в тому, що стосується цього питання, ми керуватимемося виключно договором, а не тим, що хтось щось розповість.
У вас немає функціоналу мобільного додатку кабінету клієнта? Хоча у нашому боксі, зовсім випадково, він є...
Ок. Питання закрите.

Можливо, Олександр вас не вірно зрозумів
на даний момент ми можемо зробити індивідуальні мобільні особисті кабінети.
Скидайте ТЗ я зможу оцінити

Здрастуйте, Ігоре! Дякую за зворотній зв'язок. ТЗ готуємо.
16.02.2022, 08:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Торбін Олена написав:
Я розумію, що ви хочете змусити нас перейти на OS і щорічно платити гроші за те, за що вже одного разу було сплачено. Але в тому, що стосується цього питання, ми керуватимемося виключно договором, а не тим, що хтось щось розповість.
У вас немає функціоналу мобільного додатку кабінету клієнта? Хоча у нашому боксі, зовсім випадково, він є...
Ок. Питання закрите.

Можливо, Олександр вас не вірно зрозумів
на даний момент ми можемо зробити індивідуальні мобільні особисті кабінети.
Скидайте ТЗ я зможу оцінити

Запит надіслано Вам на пошту.
17.02.2022, 17:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар