1b.app
Скопійоване посилання -

У МП намагаюся переходити за посиланням в описі процесу на БЗ і не переходить

Тобто переходжу в БЗ, але не переходить, спочатку порожнеча, а потім кидає назад у процес
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Бази знань у мобільному додатку наскільки я пам'ятаю ні. Посилання на базу знань десктопної версії там працювати не повинні (це для програми взагалі стороннє посилання)
14.09.2020, 10:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Добрий день. Бази знань у мобільному додатку наскільки я пам'ятаю ні. Посилання на базу знань десктопної версії там працювати не повинні (це для програми взагалі стороннє посилання)

Доброго дня
1. Ви помиляєтеся, вона там є https://baza.cn.ua/mb/#/standards що скажете?
2. Якщо немає функціоналу, то чому тоді воно не переводити за посиланням на той ресурс, куди веде посилання?
14.09.2020, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Значить забув
2. Це посилання вставляєте ви/система для роботи з десктопною версією. Мобільний додаток не може переходити по них, тому що вони ведуть на десктоп. Можливо, мобільний телефон спробує відкрити сторонні посилання в окремому браузері, але я в цьому не впевнений.
14.09.2020, 12:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
1. Значить забув2. Це посилання вставляєте ви/система для роботи з десктопною версією. Мобільний додаток не може переходити по них, тому що вони ведуть на десктоп. Можливо, мобільний телефон спробує відкрити сторонні посилання в окремому браузері, але я в цьому не впевнений.

1. Чому тоді не веде до БЗ?
2. Чому тоді не відкриває або що потрібно що відкривав або додаток не розраховано що через нього відкривали якісь посилання?
14.09.2020, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Тому що посилання не для мобільної версії
2. Я не в курсі, що для цього потрібно – можливо відповість хтось інший.
14.09.2020, 13:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
1. Тому що посилання не для мобільної версії

За іншими посиланнями працює редирект, тобто я йду за посиланням у продукти десктопної версії, але мене переводить у продукти МП, чому тут не працює так, вважаю це багом, чи я не правий?
14.09.2020, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар