1b.app
Скопійоване посилання -

Некоректно відпрацювало налаштування імпорту товарів xml

https://erp.openshop.ua/admin/auto/action/hour/edit/
Дія "Універсальний імпорт продуктів (xml/json) (artline)"

Варто налаштування "Якщо продукт не знайдено - додавати на зв'язування продуктів (замість створення нових)"
Але нові товари створилися https://erp.openshop.ua/admin/shop/products/261399/edit/
понад 1000 товарів
У чому проблема як виправити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Галочка працює тільки якщо увімкнена "Шукати товари на ім'я" або "Шукати збіги за кодом від постачальника"
Спробуй включити налаштування "Не створювати нові продукти, тільки оновлювати існуючі", щоб не створювати нових товарів.
07.12.2021, 17:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
я зрозумів, хотів шукати лише за артикулом, але додавати до таблиці
07.12.2021, 20:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ти не зможеш додати до таблиці якщо у тебе не буде постачальника, наявності, ціни та інших тем, потрібних для завантаження прайса постачальника
08.12.2021, 10:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

anonymous duck
OneBox production написав:
ти не зможеш додати до таблиці якщо у тебе не буде постачальника, наявності, ціни та інших тем, потрібних для завантаження прайсу постачальника

я їх завантажую, просто не ставив галочку пошуку за кодом
Я так собі подумав, що це, в принципі, не так погано, нехай шукає. Я думав, що тут може бути проблема, якщо артикул відповідає, а код постачальника нема, що тоді?
08.12.2021, 10:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

не зрозумів питання. Пошук же йде лише за артикулом. Якщо код 2 рази буде різний, то в зпп 2 записи за ідеєю має потрапити, але це чисто на знижку - потрібно точно дивитися
09.12.2021, 15:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
наскільки я розумію логіку, то картці товару просто має оновити код постачальника, якщо відповідає артикул
10.12.2021, 10:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар