1b.app
Скопійоване посилання -

Особистий кабінет обов'язкове заповлення міста

У особистому кабінеті при виборі способу доставки Новою поштою https://dorechi.crm-onebox.com/app/delivery/9/edit/ вискакують обов'язкові до заповлення поля вимкнути? у способі доставки ці поля не є обов'язковими
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Ірина добрий день, якщо там почати вводити місто, то підтягує довідник адресу НП, що дозволить потім зробити ТТН.
якщо вам взагалі не потрібно вибирати доставки, тоді тут /admin/shop/boxclient/ розділ Кошик у блоці "Блок кошика" заберіть поля так
12.10.2021, 18:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

справа в тому, що мені потрібні способи доставки, але поля місто і відділення не завжди обов'язкові, для постійних клієнтів Вони не потрібні
12.10.2021, 18:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія

Ірина писав/ла:
справа в тому, що мені потрібні способи доставки, але поля місто і відділення не завжди обов'язкові, для постійних клієнтів Вони не потрібні

я так і написав - якщо не потрібна доставка, сховайте поля. інакше працює для всіх однаково, просити адресу. Для постійних клієнтів спробуйте зробити окрему сторінку, де приберіть поля доставки і виводьте ту сторінку, наприклад, тільки для клієнтів, які в групі Постійні клієнти.
якщо не варіант - пробуйте дочекатись відповіді розробника, можливо оцінити скільки годин займе доробка.
12.10.2021, 18:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар