1b.app
Скопійоване посилання -

Додайте новий розділ на форумі "Список змін OneBox OS"

Я помітив, що доробки по OneBox OS публікуються в розділі MVP, ось приклад https://crm-onebox.com/ru/support/changelog-2020-onebox-mvp/10857-2015851794 -spiskom/
При цьому цього навіть в описі не вказано, а в самій новині ніхто не відповідає, а ти шукаєш скрізь це налаштування...
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Це якийсь чейнжлог і там тобі ніхто не відповість - як на мене то можливість коментувати в цій галузі потрібно відключити
24.09.2021, 12:58
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

розділ додамо*
24.09.2021, 13:09
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Чижик Олександр Сергійович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Це якийсь чейнжлог і там тобі ніхто не відповість - як на мене то можливість коментувати в цій галузі потрібно відключити

Те, що в ньому пишуть, не завжди відповідає дійсності, але хоча б розуміти, що це стосується іншої версії, це прям дуже потрібно. Також, враховуючи, що OS це модульна система, то хотілося б бачити, який саме додаток було змінено, думаю, що реально додати якийсь селектор при публікації, щоб вказувався додаток, і питання щодо, де ця настройка знаходиться автоматично відпадають. Візьміть на замітку.
За коментарями спірний момент, там можна обговорювати це доопрацювання, а це вже щось, наприклад, якщо хтось там поставить питання, а хтось дрогой, хто вже розібрався і знає відповідь, може підказати, форум, є форум.
24.09.2021, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

24.09.2021, 13:27
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар