1b.app
Скопійоване посилання -

При надсиланні смс через turbosms, OneBox відправляє запит на відправку двічі

Нужна интеграция с turbosms?
У нас есть готовый компонент с которым вы сможете делать отправку сообщений без особых сложностей! Посмотреть компонент
OneBox інтегрований з turbosms.ua. SMS повідомлення клієнтам надсилаються з OneBox.
Клієнти отримують 2, а іноді 3 дублікати повідомлення. Техпідтримка turbosms.ua повідомила, що з OneBox приходить кілька запитів на відправку з інтервалом в кілька хвилин. Як усунути цю проблему?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Надайте приклад, звідки йдуть по кілька разів SMS (наприклад посилання на тестовий процес, де взагалі можна відправити СМС) - ймовірно перевіримо коректність відправки та відповіді від turbosms
22.04.2021, 16:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Посилання http://myzen.onebox-system.com/admin/shop/users/smsmailing/
Дії наступні: Розсилки – масове розсилання смс – вибираю категорію клієнтів – вставляю текст повідомлення – натискаю відправити.
22.04.2021, 20:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На даний момент я не можу зробити тестове відправлення хоча б 1 смс, щоб перевірити дублювання через помилку з боку Турбосмс:
array(2) {
[0]=>
string(122) "Не вдалося зберегти дані повідомлення, зв'яжіться з адміністрацією"
[1]=>
string(60) "Недостатньо коштів на балансі"
}
23.04.2021, 16:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Поповнили, будь ласка, перевірте.
25.04.2021, 09:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я надіслав собі 2 повідомлення – вони вирушили без дублювання.
Чи можете перевірити зі свого боку на 1 якомусь контакті?
28.04.2021, 17:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перевірила, що теж вирушили без дублювання. У минулому при масових розсилках було по-різному – то 1 вирушає, то 2-3 смс.
01.05.2021, 10:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можливо, була якась тимчасова проблема зі шлюзом Турбосмс, але не думаю, що ми про це вже дізнаємося.
04.05.2021, 16:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар