1b.app
Скопійоване посилання -

Некоректна робота хвилинного крону

При постійному моніторингу крона видно, що замість 1-2 хвилин він відпрацьовує один раз: від 30 хв до 3 годин.
У відповідь на наше звернення прийшло, що хвилинний крон так відпрацьовує через "Стандартну процедуру Перерахунок цін" і щоб це виправити потрібно заплатити.
Не логічно платити за те, що входити до стандартного функціоналу.
Більш детально https://box.webproduction.ua/admin/customorder/issue/2015732582/edit/ та https://ekomora.ua/admin/customorder/support/96870/edit/
Оригінальне питання доступне на версії: ru macik9157@gmail.com

Відповіді:

Ви можете скоротити кількість товарів для яких виконуєте перерахунок цін і тоді проблема піде.
Або ж доопрацювати те, що було запропоновано раніше
16.02.2021, 15:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
Поясніть, як саме можна зменшити кількість товару?
Як ми розуміємо, Вами було запропоновано виправити цей баг Вашої системи за наш рахунок, але при тому Ви не надаєте гарантій, що навіть, якщо ми погодимося сплатити, цей баг буде виправлений і така ситуація не повториться.
16.02.2021, 16:26
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чірков Максим
Тзов Екомора написав:
Поясніть, як саме можна зменшити кількість товару?
Як ми розуміємо, Вами було запропоновано виправити цей баг Вашої системи за наш рахунок, але при тому Ви не надаєте гарантій, що навіть, якщо ми погодимося сплатити, цей баг буде виправлений і така ситуація не повториться.

Я вам даю рішення з проблем, які бачу на даний момент, зараз виналаштували 40 дій автоматизації для товару, які навантажують оновлення товару, а звинувачуйте в цьому систему...
Для прикладу опишу на більш зрозумілому формулюванні (ви ж не приходьте в автосалон і не говоріть менеджеру, який продав вам машину - "Я навантажив у багажник 3 тонни а вона не їде, виправте чому вона не їде").
16.02.2021, 16:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
Які норми навантаження вашого програмного забезпечення? І чому Ви вважаєте, що ми перевантажили "багажник", який має об'єм і передбачення для певного вантажу?
16.02.2021, 17:12
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чірков Максим
Тзов Екомора написав:
Які норми навантаження вашого програмного забезпечення? І чому Ви вважаєте, що ми перевантажили "багажник", який має об'єм і передбачення для певного вантажу?

норми у кожного різні , в залежності від безлічі факторів.
Якщо ми хочемо вирішити вашу проблему, давайте йти поетапно, а не обговорювати навантаження.
Якщо відключити перерахунок цін – хвилинний крон працює швидко?
16.02.2021, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
Вкажіть нам норми для нашого проекту, згідно з тим, що ми замовили. Нам потрібне не точкове виправлення проблеми, а глобальне. А також хочемо Вам сказати, що автомобіль, який ми у Вас придбали - це спецтехніка, яка мала б везти 100 тонн, а зараз і 30 кг. не щастить.
16.02.2021, 18:19
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чірков Максим
Тзов Екомора написав:
Вкажіть нам норми для нашого проекту, згідно з тим, що ми замовили. Нам потрібне не точкове виправлення проблеми, а глобальне. А також хочемо Вам сказати, що автомобіль, який ми у Вас придбали - це спецтехніка, яка мала б везти 100 тонн, а зараз і 30 кг. не щастить.

Максим ви продовжуєте заводити тему не в те русло, я намагаюся вам допомогти, а ви все про своє. Якщо ваша мета просто поговорити про те, які всі навколо виродки і не можуть налаштувати вам систему, щоб за 1 хвилину перераховувало наявність у 400000 товарів, перераховувало їм ціну, робило 100500 завантажень і при цьому без зупинки вантажило постачальників - то давайте закриємо цю тему відразу.
На скільки я знаю ви погодили перейти на окремий магазин і залишити адмінку, ми не розвиваємо і не підтримуємо магазини, якщо його відключити ви повезете свої 300 тонн як і хотіли, а поки ви його не відключаєте, давайте вирішувати проблему, а не витрачати час на висловлювання.
16.02.2021, 21:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме,
OneBox будь-якої версії з 2017 року https://crm-onebox.com/ru/version/ може спокійно зберігати та видавати 10М+ товарів, 100K+ категорій, 10M+ контактів. ЗБЕРІГАТИ і ВИДАВАТИ за запитами, а не обробляти в реальному часі.
Чи може OneBox зберігати мільйони контактів та товарів? Звичайно так, і видавати їх по get by id, get by code він їх буде швидко.
Але перерахунок цін – це не те саме.
Аналогія: ви придбали спецтехніку, яка може тягнути 100 тонн. Але ж ви не кажете їй "ану перерахуй мені за 1 хвилину всі 100 тонн щебеню і скажи скільки їх штук і якого розміру камінчика". Це не те саме. Це інше завдання.
Тепер конкретно з вашої ситуації:
Напишіть тут за який час ви хочете щоб виконувався перерахунок цін за поточною базою товарів, а ми з Ігорем запропонуємо вам варіанти рішення.
Ми очікуємо почути від вас щось на кшталт "у нас зараз 10 млн товарів, 5000 постачальників, нам потрібно, щоб у реальному часі були актуальні ціни на товари". А ми запропонуємо як зробити умовно realtime-перерахунок цін.
Ймовірно, штатний функціонал "перерахунку цін" не найкраще підходить для вашого завдання.
Дякую.
(Будь ласка, не посилайтеся на старі спілкування за закритими посиланнями, тому що вони велися з компанією-інтегратором ШеБо, на яку у мене 0 впливу)
16.02.2021, 23:16
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергенюк Ярослав
ТзОВ Екомора
Максим, щодо 100 тонн, то Чірков Максим применшив, беручи до уваги придбані нами ліцензії.
Ще на початку нашої співпраці вами було продано нам безліміт невиключних ліцензій і коли ми просили прописати кількість невиключних ліцензій 1 млрд, ваша команда сказала, що можете прописати хоч 10 миллиардів, що було прописано в договорі. Відповідно, якщо брати за алегорію машину, про яку було вище зумовлено, то щебінь має перераховувати на долі секунди. На даний момент ту потужність, яку обіцяли нам, навіть на 0,00001 % не використовується.
Проте, гадаю, що досить вести дискусії, які ні до чого не призводять. Нам цікаво завершити проект та отримати результат нашої співпраці.
Напишіть нам реальні кроки та варіанти вирішення проблеми і ми тоді вирішуватимемо, чи нам так підходить.
І просимо не перекладати відповідальність на окремих інтеграторів, з якими у нас немає договорів, у нас є договір з Вами, ТОВ "Вебпродакшн" і ми довірили наш проект Вам, а не якимось там інтеграторам, яких ви міняєте під час проекту, як носки.
Дякую!
17.02.2021, 18:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ярославе, Максиме, ви бігаєте по колу. Намагайтеся зрозуміти моє питання.
Вам потрібно, щоб поточний функціонал перерахунку цін працював швидше (на скільки-то)
АБО щоб у вас у реальному часі були актуальні ціни та наявності по товарах
Або щоб саме часовий крон працював швидко?
Яка кінцева ціль?
Якщо мета щоб "хвилинний крон працював швидко" - то наше рішення перенестиме перерахунок цін в окремий крон, який тупитиме, а хвилинний крон працюватиме швидко.
Якщо кінцева мета "отримати в реальному часі актуальні ціни та наявності" - то так і скажіть, і ми придумаємо взагалі відмовитися від "перерахунку цін по крону".
Яке завдання вирішуємо?
---
Про обсяги даних та швидкість обробки.
Пояснюю технічною мовою, наскільки зможу:
якщо ваша база даних 100 Gb, а теоретична швидкість SSD-диска 0.6 GB/sec на читання та запис (в обидві сторони), а максимальна швидкість обліку в оперативній пам'яті 3 GB/sec (швидше за оперативу не буває),
то максимальна теоретична швидкість просто копіювання бази – 166 x 2 = 332 секунди. Це просто копіювання. Якщо треба прочитати, обрахувати, записати назад (стосовно перерахунку цін) - приблизно 1600 секунд (27 хвилин). І не важливо, в один потік ви це робите або кілька, оператива і диск швидше не стануть.
Це фізичне обмеження одного сервера, електрони швидше не бігають.
Тому, що більше обсяг даних одному сервері - тим повільніше відбуватиметься їх обробка.
Тому, якщо ви хочете щоб OneBox швидко обробляв багато-багато-багато товарів - вам потрібно розгорнути його на КІЛЬКАХ СЕРВЕРАХ. Кількість серверів і механізм розгортання залежить від того, який обсяг даних треба обробляти ПРЯМО ЗАРАЗ (не теоретично майбутньому, тепер). Наприклад, ви говорите потрібно, щоб прямо зараз для 10 млн товарів у реальному часі були актуальні ціни та наявність, припустима затримка актуальності даних 5 секунд. І ми для цього вам відповімо щось на кшталт "5 фізичних серверів, на кожному по 8 потоків/4 ядра і 32 гб оперативи, все в мережі 1 gb uplink, налаштування інфраструктури займе 2-3 тижні".
Простими словами, прискорення обробки даних досягається виключно "паралельністю обробки даних" на фізично різних машинах, а не магічними покращеннями софту. Я не кажу що OneBox прям ідеально ідеально обробляє всі дані, але об'єктивно просто допилювання софту ми зможемо збільшити швидкість +20%, а вам треба в 20 разів.
Я знаю, що вам про це ніхто не говорив під час продажу, і я не можу це виправити заднім чистим.
Все, що я можу - це запропонувати вам правильну інфаструктуру в залежності від ваших потреб на сьогодні.
18.02.2021, 00:00
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Miroshnichenko Maxim написав:
Ярославе, Максиме, ви бігаєте по колу. Намагайтеся зрозуміти моє питання.

Я правильно розумію, що по суті тут обговорюється проблема процесора "ShopSupplier_Processor_Avail"?
Раніше вже обговорювали у кількох темах https://crm-onebox.com/ru/support/?q=ShopSupplier_Processor_Avail+
Якщо так, то ви не думали, що можливо варто переробити логіку?
Суть у тому, що виходити зараз система лопатити всі продукти які є в системі і у яких стоїть галочка синхронізації, але якщо розібратися то за фактом у конкретну хвилину крона (коли відпрацьовує ShopSupplier_Processor_Avail) потрібно по суті обробити 1% від усіх продуктом (це цифри на базі мого проекту) тобто у мене 10 000 товарів, хоча реально за хвилину відвантаження йдуть по 1-10 товарів і ось їх і потрібно обробити, але система замість обробки 1-10 товарів за хвилину лопатить все що є (тобто робить "мавчина праця" ") тому що логіка процесора максимально проста беремо тупо всі товари і лопатим (метод простий, але надійний, тому що нічого не втратимо).
Але якщо зробити логіку складнішу, щоб система обробляла тільки необхідні товари, а не всі, то можливо і не потрібно було б великих ресурсів системи
16.07.2021, 18:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У OneBox OS вже зроблено, на realtime, без кронів.
https://crm-onebox.com/ua/app/productmargin/
16.07.2021, 21:20
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Miroshnichenko Maxim написав:
У OneBox OS вже зроблено, на realtime, без кронів.
https://crm-onebox.com/ua/app/productmargin/

З відповіді незрозуміло:
1. Ви згодні що "лопатити" все не зовсім правильно (логічно)?
2. Ви переробили в ОС що система лопатить не все, а тільки те, що змінилося?
3. Чому ви не зробили так що якщо товарів багато що система розбивала на пачки і відпрацьовувала одну пачку раз на хвилину, за такою логікою Ви в інших розділах робили (просто тут губиться вся суть хвилинного крона, це як назвати велосипед суперкаром, то є за логікою повинен відпрацьовувати за хвилину, а насправді працює 5-30 хвилин)?
4. Для завантаження постачальників ви зробили окремий крон, тому що розуміли масштаб проблеми, чому для перерахунку наявності ви не зробили окремий крон, ви ж напевно розуміли з технічного боку що навіть за наявності 10 000 у клієнта система не встигатиме відпрацьовувати за хвилину і в результаті все гальмуватиме (інтеграції, замовлення, фінанси тощо)?
5. Ви можете прибрати ліміт у 2 повідомлення на добу (я навіть не можу відповісти на ваші коментарі, тому що по суті виходить 1 повідомлення)?
17.07.2021, 19:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. так
2. так
3-4-5. без коментарів
17.07.2021, 20:13
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
2. Ви можете переробити і в MVP (якщо розібратися це ж виходить логічний баг, тобто ідеолог процесора припустився помилки при розробці)?
3-4. Я хочу розібратися з логікою і допомогти іншим клієнтам її зрозуміти, будь ласка, дайте будь-який коментар, щоб з нього можна було зрозуміти ви визнаєте, що це логічна помилка (не продумали функціонал - не врахували навантаження) або ж я та інші користувачі чогось не розуміємо
5. У чому складність збільшити ліміт до 5-10 коментарів на добу (я хоча б зміг нормально відповідати на ваші відповіді, а тому доводиться чекати добу, щоб відповісти вам)?
6. Виходить, ви мені зменшили ліміт коментарів до 1 коментаря на добу (залишив коментар тут -і більше не зміг відписатися в цьому завданні, довелося чекати, хоча передостанній коментар був тут https://crm-onebox.com/ru/support/finances/9035-monobank- --інтеграція-віпські-для-фопов/)?
23.07.2021, 12:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

2. Ні. Я вже говорив ось у цьому відео https://www.youtube.com/watch?v=oAJxxHXbjgA що все, що зроблено в OS - у старі продукти не переноситься.
3-4. Без коментарів.
5-6. Тому що будь-яка відповідь на твоє запитання породжує ще 2-3 нові зустрічні питання.
Тому що контент, який ти генеруєш, більше схожий на спроби знайти хто правий, а хто винен.
Тому що такий контент не приваблює нових користувачів, тому він (контент) тут не потрібний.
Тому що я та Ігор Устименко вправі вирішувати з ким ми спілкуватимемося, а з ким ні (свобода волі, конституція, такі справи).
PS: Якщо хочеш комусь допомогти і в тебе в цьому справді є внутрішня потреба – ось чат Легези – https://t.me/icoloronebox – там сотня людей, які чекають на будь-яку допомогу та спілкування.
23.07.2021, 21:59
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар