1b.app
Скопійоване посилання -

Терміново аварійна підтримка у вихідний - закінчилося місце на диску

Добридень! Нема доступу до боксу, закінчилося місце на диску. Пам'ять ми збільшували заздалегідь, але окремим томом і також окремо відображалася в панелі навантаження на сервер.
Куди звертатися з таких супер-термінових питань у вихідний день?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Телефони не відповідають, чатик на сайті глючить та висить, зв'язку немає. Що робити незрозуміло. Зрозуміло тільки те, що при переповненні диска не повинен губитися зв'язок з БД, але тут це відбувається.
Скажіть будь ласка, а що взагалі робити? У нас паралізована робота
06.02.2021, 10:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось так відображалася дод. місце в панелі навантаженням на сервер, знайшла старий скрін https://prnt.sc/yi1m9a
06.02.2021, 11:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Т.к. у вас котробічна версія нашої системи, то всі питання пов'язані з підтримкою сервера (наявність дискового
простору, оперативної пам'яті, всі налаштування пов'язані з функціонуванням сервера
знаходиться у зоні вашої відповідальності.
Ми також можемо виконати для вас ці роботи на платній основі.
Я відновив роботу вашої системи. Це коштує 1:00.

Аліса
Клієнт писав/ла:
Зрозуміло тільки те, що при переповненні диска не повинен губитися зв'язок з БД, але тут це відбувається.

Ось зовсім не зрозуміло, з чого зроблено такий висновок.

Аліса
Клієнт писав/ла:
Скажіть будь ласка, а що взагалі робити? У нас паралізована робота

На сьогоднішній день усі питання пов'язані з підтримкою нашого продукту здійснюються через послугу інтеграторів,
або через цей форум.
06.02.2021, 11:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
Співробітник писав/ла:
Т.к. у вас котробкова версія нашої системи, то всі питання пов'язані з підтримкою сервера (наявність дискового
простору, оперативної пам'яті, всі налаштування пов'язані з функціонуванням сервера
знаходиться у зоні вашої відповідальності.
Ми також можемо виконати для вас ці роботи на платній основі.
Я відновив роботу вашої системи. Це коштує 1:00.

Дякую за порятунок :)
Зрозуміло це наша відповідальність та платна основа.
Скажіть, що додатковий простір окремим томом - це норм? Ми й далі можемо таким шляхом розширюватися, по необхідності підключаючи новий простір?
06.02.2021, 12:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергію, скажіть будь ласка, Ви логи почистили як я розумію?
Далі під час заповнення основного диска використовуватиметься другий том? Вже не станеться такої аварії? https://prnt.sc/yi7an8
06.02.2021, 12:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Аліса
Клієнт писав/ла:
але при заповненні основного диска використовуватиметься другий том? Вже не станеться такої аварії? https://prnt.sc/yi7an8

Ні, цей розділ не використовуватиметься. (Це, якщо ви записуєте дані на диск C, а вільне місце на диску D)
Щоб використовувати додатковий простір, новий розділ потрібно примонтувати в те місце, де це необхідно.
Для того, щоб логи не росли нескінченно, рекомендую налаштувати ротацію логів
(файли логів, щодня, стискатимуться які старше 15 днів видалятимуться)
Ми можемо налаштувати ротацію логів, також можемо провести аналіз дискової підсистеми. - 1 год.
06.02.2021, 19:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Мені потрібно примонтувати новий том.
А також я вже не пам'ятаю, чи мені зробили ротацію логів чи ні? я оплачувала 1 годину за вирішення проблеми коли сервер переповнився
02.04.2021, 09:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
За відновлення 06.02.2021 я налаштував ротацію логів. (логи займають 137M)
З кожного нового питання, створюється новий топік.
02.04.2021, 11:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зрозуміла) дякую, тоді прошу підключити додатковий том (виставити рахунок).
П.С. підключення доп.тома мені необхідно в рамках проблеми озвученої в першому повідомленні і воно йде за оплату, тому не бачу необхідності заводити нове завдання і витрачати на неї "питання"
02.04.2021, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар