1b.app
Скопійоване посилання -

Перестав працювати збережений пароль

Доброго дня мій бокс перестав логінитися за збереженим паролем. Змін паролю точно не проводилося, прошу допомогти виправити. https://shopping.vstup.kiev.ua/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень!
Пароль зберігається на стороні браузера - ви можете як варіант у розділі безпеки перевірити пароль.
Або скинути кеш і куки браузера і зберегти пароль заново.
Ми не можемо керувати даними вашого браузера
09.02.2022, 09:35
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую. Але що це за розділ безпеки, про який я не знаю?
Я маю на увазі, що змінився пароль до мого боксу і я його не міняв. Крім мене доступ до системи мають ще фахівці OneBox.
Можливо, робили щось у системі і поміняли. Таке вже було неодноразово, тому прошу змінити і дати новий.
09.02.2022, 09:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Петренко Андрій Валерійович писав/ла:
Дякую. Але що це за розділ безпеки, про який я не знаю?
Я маю на увазі, що змінився пароль до мого боксу і я його не міняв. Крім мене доступ до системи мають ще фахівці OneBox.
Можливо, робили щось у системі і поміняли. Таке вже було неодноразово, тому прошу змінити і дати новий.

це єдина категорія під яку підпадає Ваш топік
доступу буде надіслано на Вашу пошту
09.02.2022, 10:28
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую.
Можна, будь ласка, дізнатися, яка була причина чергової зміни паролю перед моїм зверненням?
09.02.2022, 15:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Історію змін Ви можете переглядати історію змін у картці контакту.
Я не бачу з історії причини зміни – можливо збій.
09.02.2022, 16:32
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, знову моя система перестала впускати. Тепер показує 0 доступних ліцензій. Будь ласка, поверніть працездатність.
01.04.2022, 12:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар