1b.app
Скопирована ссылка -

Перестав працювати збережений пароль

Добрий день мій бокс перестав логінитися по збереженому паролю. Змін паролю точно не проводилось, прошу допомогти виправити. https://shopping.vstup.kiev.ua/

Ответы:

Добрый день!
Пароль сохраняется на стороне браузера - вы можете как вариант в разделе безопасности проверить ваш пароль.
Или же сбросить кэш и куки браузера и сохранить пароль заново.

Мы не можем управлять данными вашего браузера
09.02.2022, 09:35
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Дякую. Але що це за розділ безпеки, про який я не знаю?
Я маю на увазі, що змінився пароль до мого бокса і я його не міняв. Крім мене доступ до системи мають ще фахівці OneBox.
Можливо робили щось в системі і поміняли. Таке уже було не раз, тому прошу змінити і дати новий.
09.02.2022, 09:45


Петренко Андрей Валериевич писал/а:
Дякую. Але що це за розділ безпеки, про який я не знаю?
Я маю на увазі, що змінився пароль до мого бокса і я його не міняв. Крім мене доступ до системи мають ще фахівці OneBox.
Можливо робили щось в системі і поміняли. Таке уже було не раз, тому прошу змінити і дати новий.


это единственная категория под которую подпадает Ваш топик

доступа будут отправлены на Вашу почту
09.02.2022, 10:28
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Дякую.
Можна, будь ласка, дізнатися, яка була причина чергової зміни паролю перед моїм зверненням?
09.02.2022, 15:40

Историю изменений Вы можете просматривать в истории изменений в карточке контакта.
Я не вижу по истории причины изменения - возможно сбой.
09.02.2022, 16:32
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Добрий день, знову моя система перестала впускати. Тепер показує 0 доступних ліцензій. Будь ласка, поверніть працездатність.
01.04.2022, 12:00

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий