1b.app
Скопійоване посилання -

Баг - Співробітник бачити маржу в історії замовлення, хоча йому в правах закрита ця можливість

Вісь в історії https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/60034/history/?filter2_key=valueold&a... 1&page=2
Видно маржу
Хоча у налаштуваннях заборонено
Тут https://baza.cn.ua/admin/shop/users/settings/1180/
Прошу оперативно виправити баг
PS: Нажаль ваш керівник Устименко Ігор обмеживши мене в можливості писати 1 повідомлення на добу тому я не зможу вам оперативно відповідати, тому прошу не задавати питання, а спробувати розібратися з проблемою на базі тих даних
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Владиславе, а ви перевіряли налаштування прав працівника крім цієї галочки? Думаю, що її недостатньо.
те ж по правильному рекомендуємо так:
1. створюєте роль, даєте ролі права, перевіряєте, наприклад, на тестовому співробітнику. Якщо не впевнені які права спрацювали - ставите всі і по черзі відключаєте непотрібні.
2. потрібну роль присвоюєте працівникові. Щоб права перенеслися з ролі – додаємо автоматизацію щодня, або якщо потрібно моментально – автоматизацію при збереженні контактів або вручну зайти до розділу Права та натиснути Зберегти.
16.12.2021, 17:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Владислав - ві пишете нову тему mozhlivist-hochu-vidpovidi-vid-rozrobnika/
але я великою ймовірністю впевнений, що це не баг. у нас є клієнти, працівники яких не бачать вхідних цін.
Ви пробували додатково налаштовувати права через роль, а не просто у карті працівника?
20.12.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сусяк Ігор
Інтегратор
Integrator.com.ua написав:
Владислав - ві пишете нову тему mozhlivist-hochu-vidpovidi-vid-rozrobnika/
але я великою ймовірністю впевнений, що це не баг. у нас є клієнти, працівники яких не бачать вхідних цін.
Ви пробували додатково налаштовувати права через роль, а не просто у карті працівника?

дубль теми я видалив
це абсурд – створювати нові теми
22.12.2021, 02:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Сусяк Ігор
Інтегратор
Integrator.com.ua написав:
Владиславе, а ви перевіряли налаштування прав працівника крім цієї галочки? Думаю, що її недостатньо.

1. А які ще налаштування можна перевірити?
2. Якщо є інші то за що тоді відповідає ця галочка (причому ця галочка працює в процесі і в інших розділах, але чомусь не працює в історії)?

Сусяк Ігор
Інтегратор
Integrator.com.ua написав:
потрібну роль присвоюєте працівникові

3. А чому потрібно через роль (я не хочу налаштовувати через роль, у мене не так багато співробітників + через роль не завжди швидко зберігаються права)?

Сусяк Ігор
Інтегратор
Integrator.com.ua написав:
але я великою ймовірністю впевнений, що це не баг. у нас є клієнти, працівники яких не бачать вхідних цін.

4. А ви в собі перевіряли в історії зміни процесу там у вас точно не показує?

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
це абсурд – створювати нові теми

5. Ну так збільшіть ліміт повідомлень, а то 1 повідомлення на добу це повний абсурд, виставивши за 3 дні 3 завдання , зможете збільшити ліміт ?
23.12.2021, 18:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
1. Ви тут виключено ?
так щоб швидко - намагалися відключити ?
2. мабуть до розробників питання
3. бо хороша практика, економити час коли багато людей. і швидкість я розписав як включити
4. довго перевіряти
23.12.2021, 18:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Сусяк Ігор
Інтегратор
Integrator.com.ua написав:
1. у вас тут виключено?
так щоб швидко-пробували відключити?

Перевіривши, вимкнено + я говорю про маржу і історію зміни процесу, а ви мені показуєте налаштування ціни закупівлі і історію зміни товару

Сусяк Ігор
Інтегратор
Integrator.com.ua написав:
2. мабуть до розробників питання

розробники, чекаю на вашу відповідь)

Сусяк Ігор
Інтегратор
Integrator.com.ua написав:
3. бо хороша практика, економити час коли багато людей. і швидкість я розписав як включити

Коли багато людей то так, але мене зараз цікавити конкретно налаштування по співробітнику, вони по логіці повинні працювати

Сусяк Ігор
Інтегратор
Integrator.com.ua написав:
4. довго перевіряти

Я думаю у вас буде те саме, тобто закупівлю і маржу співробітник може бачити в історії зміни процесу
Також я так розумію історію зміни по процесу в правах вимкнути не можна
Устименко Ігор
Чи буде відповідь від розробників з цього харчування, чи тут все складно і створювати нове завдання?
25.12.2021, 19:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія

історію зміни по процесу в правах вимкнути не можна

історію можна відключити у правах - підходить?
27.12.2021, 11:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар