1b.app
Скопирована ссылка -

Баг - Співробітник бачить маржу в історії замовлення, хоча йому в правах закрита ця можливість

Ось в історії https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/60034/history/?filter2_key=valueold&a...
Видно маржу
Хоча в налаштуваннях заборонено
Тут https://baza.cn.ua/admin/shop/users/settings/1180/
Прошу оперативно виправити баг

PS: Нажаль ваш керівник Устименко Игорь обмежив мене в можливості писати 1 повідомлення на добу тому я не зможу вам оперативно відповідати, тому прошу не задавати питання, а спробувати розібратися з проблемою на базі тих даних які я вам надав

Ответы:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
Владислав, а ви перевіряли налаштування прав працівника окрім цієї галочки? Думаю, що її недостатньо.
то ж по правильному рекомендуємо так:
1. створюєте роль, даєте ролі права, перевіряєте наприклад на тестовому співробітнику. Якщо не впевнені які права спрацювали - ставите всі і по черзі відключаєте непотрібні.
2. потрібну роль присвоюєте працівнику. Щоб права перенеслись з ролі - додаємо автоматизацію раз в день, або якщо потрібно моментально - автоматизацію при збереженні контактів або вручну зайти в розділ Права і натиснути Зберегти.
16.12.2021, 17:28

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
Владислав - ви пишете нову тему https://1b.app/ru/forum/security/12429-bag---spivrobitnik-bachit-marzhu-v-istori...
але я великою ймовірністю впевнений, що це не баг. в нас є клієнти, працівники яких не бачать вхідні ціни.
ви пробували додатково налаштовувати права через роль, а не просто в карті працівника?
20.12.2021, 12:03


Сусяк Ігор

Интегратор

Integrator.com.ua писал/а:
Владислав - ви пишете нову тему https://1b.app/ru/forum/security/12429-bag---spivrobitnik-bachit-marzhu-v-istori...
але я великою ймовірністю впевнений, що це не баг. в нас є клієнти, працівники яких не бачать вхідні ціни.
ви пробували додатково налаштовувати права через роль, а не просто в карті працівника?

дубль темы я удалил

это абсурд - создавать новые темы
22.12.2021, 02:21

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Сусяк Ігор

Интегратор

Integrator.com.ua писал/а:
Владислав, а ви перевіряли налаштування прав працівника окрім цієї галочки? Думаю, що її недостатньо.

1. А які ще налаштування можна перевірити ?

2. Якщо є інші то за що тоді відповідає ця галочка (причому ця галочка працює в процессі і в інших розділах, але чомусь не працює в історії) ?


Сусяк Ігор

Интегратор

Integrator.com.ua писал/а:
потрібну роль присвоюєте працівнику

3. А чому потрібно через роль (я не хочу налаштовувати через роль, в мене не так багато співробітників + через роль не завжди швидко зберігаються права) ?


Сусяк Ігор

Интегратор

Integrator.com.ua писал/а:
але я великою ймовірністю впевнений, що це не баг. в нас є клієнти, працівники яких не бачать вхідні ціни.


4. А ви в себе перевіряли в історії зміни процесу там у вас точно не показує ?


Устименко Игорь

OneBox production

OneBox CTO писал/а:
это абсурд - создавать новые темы


5. Ну так збільшіть ліміт повідомлень, а то 1 повідомлення на добу це повний абсурд, виставив за 3 дні 3 задачі в них починають задавати питання і все щоб відповісти на питання потрібно тиждень відповідати + кожен десь форум спамить пошту щоб закрив задачу або дав відповідь, зможете збільшити ліміт ?
23.12.2021, 18:29

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
1. у вас тут виключено ?
так щоб швидко - пробували відключити ?
2. мабуть до розробників питання
3. бо хороша практика, економить час коли багато людей. і швидкість я розписав як включити
4. довго перевіряти
23.12.2021, 18:46

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Сусяк Ігор

Интегратор

Integrator.com.ua писал/а:
1. у вас тут виключено ?
так щоб швидко - пробували відключити ?

Перевірив, вимкнено + я говорю про маржу і історію зміни процессу, а ви мені показуєте налаштування ціни закупки і історію зміни товару


Сусяк Ігор

Интегратор

Integrator.com.ua писал/а:
2. мабуть до розробників питання


розробники, чекаю на вашу відповідь)


Сусяк Ігор

Интегратор

Integrator.com.ua писал/а:
3. бо хороша практика, економить час коли багато людей. і швидкість я розписав як включити


Коли багато людей то так, але мене зараз цікавить конкретно налаштування по співробітнику, вони по логіці повинні працювати


Сусяк Ігор

Интегратор

Integrator.com.ua писал/а:
4. довго перевіряти


Я думаю у вас буде те саме, тобто закупку і маржу співробітник може бачити в історії зміни процессу
Також я так розумію історію зміни по процессу в правам вимкнути не можна (хіба що сам таб вимнути в налаштування, але знаючи URL можна зайти і все побачити)

Устименко Игорь
Буде відповідь від розробників по цьому питанню, чи тут все складно і створювати нову задачу ?
25.12.2021, 19:04

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия

історію зміни по процессу в правам вимкнути не можна (хіба що сам таб вимнути в налаштування, але знаючи URL можна зайти і все побачити)

історію можна відключити в правах - підходить?
27.12.2021, 11:46

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий