1b.app
Скопійоване посилання -

Тривалий час завантаження звіту Баланс клієнтів, дебіторка та зобов'язання

Після збою оновлення різко збільшився час завантаження звіту https://one-box.shine-bright.com. ua/admin/shop/report/clientbalance/
При виборі будь-яких параметрів у фільтрі завантажується ще довше, наприклад, група Постачальники https://one-box.shine-bright.com.ua/admin/shop/report/clientbalance/?datefrom=&a... =11&clientmanagerid=&filterstoragetype=&filterpayedtype=&managerid=&ok=%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1% 82%D1%8C
Іноді взагалі не завантажується, видає помилку.
Подивіться, будь ласка
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Ви спотворюєте факти. Не після "збою нічного оновлення", а після того як ви бутнули свій сервер. Сервер ви перезавантажували швидше за все через те, що накочували якусь нову версію ПЗ або робили там щось ще. Якщо потрібно, щоб ми змінили швидкість роботи звітів на вашому сервері - це займе від 3год доробки. В рамках цих доробок я дивлюся як можна переписати, щоб на вашому серваку відкривало швидше, без пояснень "що не так" і т.д.
30.08.2021, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я чудово розумію, що причина збою – це перезавантаження сервера, яке виникло в рамках дій хостера з копіювання резервних копій на фтп-сховище.
Але чому це позначилося на одному звіті? Хіба повторне оновлення/підняття сервера не ставить усе на свої місця?
30.08.2021, 17:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

виходячи з того, що ми з вами бачимо - не ставить. Як бачу це я:
1. Звіт відкривається, код звіту не змінюється понад півроку. Тобто. бокс не змінює формування звіту пів року.
2. Ви щось зробили на сервері
3. Звіт починає тупити
Логічно припустити, що ви щось зробили на сервері, після чого той же код на тому ж сервері почав працювати довше. Якби це була хмара, це були б виключно наші проблеми. Так як ви на коробці – на жаль це ваші проблеми.
30.08.2021, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це все зрозуміло - я не кажу, що ви щось змінили і прошу безкоштовно полагодити, але чому звіт потрібно переписувати/удосконалювати/прискорювати? Чи можна просто повернути його в той стан, в якому він був? Щось впливає на його швидкість. Чи не можна просто оновити файли? Навіщо вдосконалювати його у нових «закосячених» реаліях?
30.08.2021, 17:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Чи можна просто повернути його в той стан, в якому він був?

ще раз. Звіт ніхто не змінював. Тобто. фізично файли, які були такі і є. Змінилося середовище, в якому ці файли/код працюють і з якоїсь причини в цьому середовищі файли стали працювати 2 хвилини
30.08.2021, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ОК зрозуміло. Бачу, що навантаження на процесор стабільно 70-80% зараз, за щоденної норми не більше 20%.
Чи можете подивитися, що його навантажує? Може це вирішить проблему?
30.08.2021, 18:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хостинг сказав, що процесор завантажує запити до БД. Я саме формував звіт Баланс клієнтів під час початку відпрацювання їхнього скрипту копіювання резервних копій, який зациклився і через що і було перезавантаження сервера.
Чи допоможе якось скинути ці запити?
31.08.2021, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

В основі висіло якихось два запити, БД з якоїсь причини відмовлялася їх виконувати. Я їх убив, навантаження з 2 ядер відразу впало до 0 зі 100.
31.08.2021, 10:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую. На швидкості завантаження звіту це не вплинуло, тому давайте його прискоримо.
Можемо о 2 годині вкластися? Швидкість завантаження звіту з прибутку допрацьовували цей час.
31.08.2021, 12:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Чим цей звіт відрізняється?
31.08.2021, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тому що як мінімум перед тим, як приступити до завдання, я вже ~20 хвилин витратив на спілкування з вами в даному тикеті. Так само приблизно стільки ж знадобиться після, судячи з попереднього досвіду. Це все я теж закладаю в оцінку, тому що не володію безмежним запасом часу. Якщо вас влаштовує оцінка – я виставляю рахунок.
31.08.2021, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну ви вже написали, що не збираєтеся пояснювати причину довгого завантаження, та мені й не потрібна ця інформація + я міг і не замовляти доопрацювання, ви все одно відповіли б на тикет, тому можете забирати від вартості закладений час.
А взагалі при будь-якому доопрацюванні є момент спілкування та уточнення деталей, тим більше, за вашої неоднозначної та непрозорої системи оцінок, я хочу розуміти за що я плачу. На мою думку рішення такого завдання не коштує 2500 грн, тим більше, що вже робили таке ж доопрацювання за 2 год.
Зробіть, будь ласка, за 2 години + мені потрібна ще доопрацювання з налаштування резервного копіювання. Можемо поєднати. Скільки буде коштувати? Тут було 3 год: https://crm-onebox.com/ru/support/file-storage/10081-zapis-bekapov-na-otdelnoe-h...
31.08.2021, 17:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Родіоне, оцінка дана - ви з нею погоджуєтесь чи ні, якщо вона вам не потрібна. "опту" при замовленні кількох доробок ніяких немає. Ви можете написати у вказаній вами темі, вам там виставлять рахунок.
01.09.2021, 10:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А що за диктатура така й упередженість? З чого раптом ви вирішили мені таку ж доробку зробити дорожче? Завтра вам захочеться ще щось «закласти» у вартість.
Чому, оплачуючи доопрацювання, я маю додатково платити за ваші відповіді на мої питання щодо проблеми? Щось я не бачив такого прайсу у вас. А ось гілки з доробками найдовше зустрічав.
Ви або вводите якісь регламенти, або будьте професіоналами і давайте об'єктивну оцінку, а не завищуйте ціну за те, що хтось на вашу думку ставить багато запитань.
Запитувати - це нормально, для цього і є підтримка.
01.09.2021, 10:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ймовірно, ви переплутали форум з технічною підтримкою. Я не є співробітником технічної підтримки будь-якої компанії. Ви не повинні ні за що платити, якщо не хочете або не вимагає вашого договору з будь-ким. У цьому випадку я виставив ціну за вирішення вашої проблеми. Ваше право як прийняти її, так і почати її обговорювати. У першому випадку я можу вам допомогти і виставити рахунок, у другому просто припиняю це листування так як ціна не зміниться і ви просто витрачаєте мій час.
01.09.2021, 11:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви прямим текстом написали, що закладаєте у ціну доопрацювання спілкування саме зі мною "з огляду на минулий досвід". І чому кількість тексту в тикеті на форумі відбивається на кінцевій ціні доопрацювання, про яку йдеться? Форум та створений для тих. підтримки та здійснення доробок та їх обговорення - це невід'ємна частина. З якого часу обговорення став впливати на вартість?
01.09.2021, 11:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я не маю наміру далі вести тут листування, яке ні до чого не приведе. Гарного дня.
01.09.2021, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Я вангую, що Вам просто змінили сервер на якийсь умовно не виділений або у них проблема з цим сервером, на якому ви розміщені.
Я ось промоніторив цього хостера https://gmhost.com.ua/
І як би у виділених серверах я не бачу Вашого тарифу
І я майже впевнений, що Вам впарили, без повідомлення якийсь слабкий сервер.
Я Вам настійно рекомендую змінити сервер, враховуючи, що ціни цього хостера захмарні (40 доларів це дуже багато), то вигідніше і без таких проблем буде перейти на https://hvosting.ua/#hb705
Я користуюся ним уже рік і подібних проблем там немає + ціна сервера більш прийнятна я рекомендував би VPS Turbo або VPS Turbo mini
30.09.2021, 20:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
Я користуюся ним вже рік і подібних проблем там немає + ціна сервера більш прийнятна я б рекомендував VPS Turbo або VPS Turbo mini

хоча по цих серверах не тестували, можливо краще проконсультуватися з їхньою підтримкою
30.09.2021, 20:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
Я вангую, що Вам просто змінили сервер на якийсь умовно не виділений або у них проблема з цим сервером, на якому ви розміщені.
Я ось промоніторив цього хостера https://gmhost.com.ua/
І як би у виділених серверах я не бачу Вашого тарифу
І я майже впевнений, що Вам впарили, без повідомлення якийсь слабкий сервер.
Я Вам настійно рекомендую змінити сервер, враховуючи, що ціни цього хостера захмарні (40 доларів це дуже багато), то вигідніше і без таких проблем буде перейти на https://hvosting.ua/#hb705
Я користуюся ним уже рік і подібних проблем там немає + ціна сервера більш прийнятна я рекомендував би VPS Turbo або VPS Turbo mini

Дякую за допомогу, у мене кастомний тариф, відмінний хостинг, проблем з ними ніколи не виникало особливо. У цьому випадку вони допомогли з налаштуванням резервного копіювання, але зациклився скрипт і перезавантажили сервер під час нічного оновлення. Після цього і виникла проблема зі звітом. І лише з ним.
01.10.2021, 00:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Тут видно, що йому погано [10951]
У вас реально 3 варіанти:
1) Вимагати від хостера, щоб вони розібралися в чому проблема, сил хостер хороший, вони розберуться. якщо там відпала якась служба чи не запустилася, то ймовірно, що будуть затримки. Можете спробувати перезавантажити сервер ще раз, правда, не можу гарантувати, що не стане ще гірше
2) Платити програмістам за те, щоб вони розібралися з сервером або розібралися чим проблема зі звітом (я бачив, що є ще один подібний запит і вже зрозуміло, що проблема не тільки з цим звітом)
3) Змінити сервер
01.10.2021, 00:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар