1b.app
Скопійоване посилання -

Деавторизація клієнтів в особистому кабінеті

Тут https://univer.1b.app/app/automatization/minute/edit/
Потрібно додати дію аналогічну до "Деактивізувати користувачів через N години неактивності" тільки для клієнтів особистого кабінету. Якщо він більше заданих хвилин у налаштуваннях нічого не робить, то викинути його, щоб авторизувався знову, якщо кудись захоче перейти.
Скільки годин потрібно для реалізації?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Вітання. Ця дія поширюється на користувачів кабінету клієнта. Якщо тобі потрібна галочка, щоб воно працювало ТІЛЬКИ на користувачів кабінету клієнта і не чіпала користувачів адмінки - можна зробити галочку. Займе 1год. Або якщо користувачів адмінки не багато, їх можна вибрати у списку користувачів для ігнорування
06.06.2022, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
Вітання. Ця дія поширюється на користувачів кабінету клієнта. Якщо тобі потрібна галочка, щоб воно працювало ТІЛЬКИ на користувачів кабінету клієнта і не чіпала користувачів адмінки - можна зробити галочку. Займе 1год. Або якщо користувачів адмінки не багато, їх можна вибрати у списку користувачів для ігнорування

Хм, у мене було припущення, що це так. Побачив навіть на практиці тут https://univer.1b.app/app/employer/online/
Я ж правильно розумію, це вже трабл у самому браузері, що спрацьовує автоматична логінізація? Тому що в додатку пише, що клієнта немає зараз онлайн, але якщо я знову оновлю сторінку або кудись перейду, на логінізацію я не потрапляю, для клієнта нічого не змінюється. Ми можемо на це якось вплинути?
06.06.2022, 14:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У куки при логіні записуються твої логін і зашифрований пароль якщо ти оновлюєш сторінку, але з системи тебе "викинуло" то ти бокс може залогінити тебе по куках, якщо вони ще в тебе залишилися.
Якщо необхідно саме щоб користувач заново вводив логін і пароль для менеджерів є налаштування в налаштуваннях їх карток 'logoutminute - щось нібито деавторизувати через Х хвилин неактивності'. Можемо зробити те саме для клієнтів, щоб їхній логін і пароль у куках були сильно обмежені за часом. Але кожному клієнту ти ж спасли будеш це прописувати, тому буде у вигляді загального налаштування в системі. Займе 2г.
06.06.2022, 14:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
Залишіть свій коментар:

Вистав рахунок пліз, робитимемо.
06.06.2022, 17:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Деавторизувати клієнтів після Х хвилин неактивності
https://univer.1b.app/app/settings/contact/
14.06.2022, 10:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар