1b.app
Скопійоване посилання -

Отримав повідомлення на форумі "Ви збільшили ліміт за кількістю створених коментарів на добу. Спробуйте залишити коментар за кілька годин."

1. Чи можна дізнатися скільки це ліміт на добу?
2. Як ведеться підрахунок з 00:00 чи система вважає всі коментарі за 24 години в момент спроби написати коментар?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. на твій обліковий запис 5
2. усі коментарі за 24 години в момент спроби написати коментар
22.12.2020, 15:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
1. на твій обліковий запис 5
2. усі коментарі за 24 години в момент спроби написати коментар

1. Тобто для кожного користувача буде своє обмеження, а у когось взагалі обмежень не буде?
2. Якщо на п.1 відповідь так, то виходить я отримав якийсь "бан", тоді поясніть за що?
3. Я так розумію є обмеження за коментарем і за кількістю завдань, скажіть тоді яке обмеження щодо завдань і яке за коментарями?
4. Якщо є критичний баг, але я потрапив у "бан", то куди писати/дзвонити?
5. Ви можете десь у профілі вивести інформацію за доступними коментарями та завданнями, а то виходить дуже не красиво пишеш завдання чи коментар (витратив час) і потім тиснеш кнопку та отримуєш облом або закрийте тоді доступ до кнопки залишити коментар та поставити запитання що б користувач розумів відразу що він у "лазні" і не витрачав час?
23.12.2020, 14:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
1. Тобто для кожного користувача буде своє обмеження, а у когось взагалі обмежень не буде?

Швидше навпаки, для деяких користувачів (поки ти 1) буде обмеження, для решти його не буде

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
2. Якщо на п.1 відповідь так, то виходить я отримав якийсь "бан", тоді поясніть за що?

Це не бан, а вимушений захід для того, щоб ти почав розрізняти важливіші питання від усіх, що ти ставиш. Що стосується коментарів то я сподіваюся це скоротить ланцюжка з'ясування в кожному топіці де ти автор і ти просто будеш отримати відповідь на своє запитання і на цьому все.

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
3. Я так розумію є обмеження за коментарем і за кількістю завдань, скажіть тоді яке обмеження щодо завдань і яке за коментарями?

1 топік, 5 коментарів. Ліміти змінимо у велику сторону через час, якщо ситуація зміниться.

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
4. Якщо є критичний баг, але я потрапив у "бан", то куди писати/дзвонити?

Для цього у тебе і є 1 топік або 5 коментів. Критичну задачу ти точно зможеш вирішити.

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
5. Ви можете десь у профілі вивести інформацію за доступними коментарями та завданнями, а то виходить дуже не красиво пишеш завдання чи коментар (витратив час) і потім тиснеш кнопку та отримуєш облом або закрийте тоді доступ до кнопки залишити коментар та поставити запитання що б користувач розумів відразу що він у "лазні" і не витрачав час?

Поки що таких користувачів 1, то в цьому немає сенсу. Ти знаєш свій ліміт порахувати вже зможеш.
Пізніше виведемо
23.12.2020, 14:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Це не бан, а вимушений захід для того, щоб ти почав розрізняти важливіші питання від усіх, що ти ставиш. Що стосується коментарів то я сподіваюся це скоротить ланцюжка з'ясування в кожному топіці де ти автор і ти просто будеш отримати відповідь на своє запитання і на цьому все.

Я думав що ви самі вирішуєте важливість завдання, але судячи з коментаря виходить, що всі мої завдання для вас важливі і ви вирішили мене обмежити.
1. Так, я пишу всі питання які у мене виникають і думаю що це нормально, ви ж для цих цілей створили форму, не тільки для важливих задач (типу баг) якщо ж ви створили форум тільки для важливих завдань і даним дію ви не намагалися мене "забанити" як "незручного" клієнта тоді скажіть які з моїх завдань були важливі, а які не важливі, щоб я міг розуміти що можна писати сюди, а що не потрібно, тому що для мене поки що ця ситуація незрозуміла і я не розумію як мені далі діяти, тому що за таких умов "цензури" з вашого боку ви повністю відрізаєте мені можливість працювати повноцінно з вашою компанією як клієнт і як інтегратор, тому прошу дати коментар і відповідь "які з моїх завдань були важливі, а які не важливі"?
2. Виходить з вашої логіки, що форму створено тільки у форматі, коли клієнт/інтегратор ставить "важливе питання" і отримує відповідь тільки від співробітника компанії OneBox, тобто виходить від інших клієнтів я отримувати відповіді не можу і виходить у вас є якийсь максимальний поріг" важливих завдань" які ви можете пропустити в день і ви вирішили мене обмежити щоб кількість моїх завдань не перевищила цей поріг і я не "з'їв" весь ліміт "важливих завдань" правильно ?
3. Також ви обмежили мене в коментарях (5 штук на день) аргументуючи що я ставлю багато запитань на ваші відповіді, ви вважаєте що ваші відповіді повні і я просто ставлю дурні питання (якщо так наведіть пару прикладів, на базі яких ви прийняли рішення , я просто пам'ятаю що в момент коли ви мене "забанили" я написав у кількох старих завданнях, у яких я не отримав відповідь) ?
4. Обмеживши мене в коментарях ви не думали, що ви не даєте мені можливості відповідати клієнтам на форумі, а також оперативно відповідати вашим співробітникам у завданнях або ви вважаєте це нормальним і так було задумано?
5. Ви можете десь опублікувати правила користування вашим форумом, щоб усі учасники форуму були обережні та писали лише потрібну вам кількість коментарем та лише важливі завдання, щоб не потрапити до "бану"?
02.01.2021, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Створювати нове завдання чи тут відповісте?
05.01.2021, 22:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Створювати нове завдання чи тут відповісте?

тут відповім, але коли буде час, тому що ти поставив запитання, які вимагають збору інформації.
06.01.2021, 11:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Створювати нове завдання чи тут відповісте?

тут відповім, але коли буде час, тому що ти поставив запитання, які вимагають збору інформації.

Можеш дати термін, коли зможеш відповісти?
09.01.2021, 19:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
1. Так, я пишу всі питання які у мене виникають і думаю що це нормально, ви ж для цих цілей створили форму, не тільки для важливих задач (типу баг) якщо ж ви створили форум тільки для важливих завдань і даним дію ви не намагалися мене "забанити" як "незручного" клієнта тоді скажіть які з моїх завдань були важливі, а які не важливі, щоб я міг розуміти що можна писати сюди, а що не потрібно, тому що для мене поки що ця ситуація незрозуміла і я не розумію як мені далі діяти, тому що за таких умов "цензури" з вашого боку ви повністю відрізаєте мені можливість працювати повноцінно з вашою компанією як клієнт і як інтегратор, тому прошу дати коментар і відповідь "які з моїх завдань були важливі, а які не важливі"?

Ти пишеш питання які ніколи не задасть нормальний клієнт або ж ти спочатку розуміючи що твоє питання це доробка і в 100% випадків ти її не робитимеш але ти все одно створюєш топік на оцінку, а це означає що корисності на форумі від них немає. ПРимери питань:
https://crm-onebox.com/ru/support/server-installation/4807-kakoy-to-neponyatniy-...
https://crm-onebox.com/ru/support/price-platforms-and-marketplaces/4639-kak-chas...
https://crm-onebox.com/ru/support/orders/4608-dobavte-vozmozhnost-v-deystviya-is...
https://crm-onebox.com/ru/support/price-platforms-and-marketplaces/4499-rozetka-... -не-ползувача---розеткаавтоакціїімпортерів/
https://crm-onebox.com/ru/support/other/3946-pochemu-v-peremennih-dlya-pisem-net...
https://crm-onebox.com/ru/support/interface/3862-pochemu-net-vozmozhnosti-v-prod...
Ти поставив сумарно під 200 питань за весь час на форумі з них корисних від сили 30-40 , але час на відповіді тобі йде багато тому що ти генериш в середньому 5 питань на день при цьому кількість коментів (додаткових питань у кожній темі) ще в середньому 7 штук у кожному тикеті. Працювати на одного тебе ніхто не буде тому я роблю заходи, які вважаю потрібними і обговорювати це не збираюся

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
2. Виходить з вашої логіки, що форму створено тільки у форматі, коли клієнт/інтегратор ставить "важливе питання" і отримує відповідь тільки від співробітника компанії OneBox, тобто виходить від інших клієнтів я отримувати відповіді не можу і виходить у вас є якийсь максимальний поріг" важливих завдань" які ви можете пропустити в день і ви вирішили мене обмежити щоб кількість моїх завдань не перевищила цей поріг і я не "з'їв" весь ліміт "важливих завдань" правильно ?

я відповів вище на це питання

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
3. Також ви обмежили мене в коментарях (5 штук на день) аргументуючи що я ставлю багато запитань на ваші відповіді, ви вважаєте що ваші відповіді повні і я просто ставлю дурні питання (якщо так наведіть пару прикладів, на базі яких ви прийняли рішення , я просто пам'ятаю що в момент коли ви мене "забанили" я написав у кількох старих завданнях, у яких я не отримав відповідь) ?

я не буду перебирати всі завдання ось тобі приклад яскравий який я знайшов за 10 секунд. shopsupplierprocessoravail/

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
4. Обмеживши мене в коментарях ви не думали, що ви не даєте мені можливості відповідати клієнтам на форумі, а також оперативно відповідати вашим співробітникам у завданнях або ви вважаєте це нормальним і так було задумано?

покажи мені 5 топіків де ти відповів клієнту і твоя відповідь була кращою або обраною за останні 2 місяці - я не разу не бачив твоїх відповідей клієнтам. Покажеш мені 5 топиків за період що я дав я збільшу ліміт.

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
5. Ви можете десь опублікувати правила користування вашим форумом, щоб усі учасники форуму були обережні та писали лише потрібну вам кількість коментарем та лише важливі завдання, щоб не потрапити до "бану"?

поки немає клієнтів які близькі до бана тому не бачу сенсу писати їх для 1-ї людини
10.01.2021, 20:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Ти пишеш питання які ніколи не задасть нормальний клієнт або ж ти спочатку розуміючи що твоє питання це доробка і в 100% випадків ти її не робитимеш але ти все одно створюєш топік на оцінку, а це означає що корисності на форумі від них немає. ПРимери питань:
/ua/support/server-installation/4807-kakoy-to-neponyatniy-...
/ua/support/price-platforms-and-marketplaces/4639-kak-chas...
/ua/support/orders/4608-dobavte-vozmozhnost-v-deystviya-is...
/ua/support/price-platforms-and-marketplaces/4499-rozetka-...
/ua/support/other/3946-pochemu-v-peremennih-dlya-pisem-net...
/ua/support/interface/3862-pochemu-net-vozmozhnosti-v-prod...
Ти поставив сумарно під 200 питань за весь час на форумі з них корисних від сили 30-40 , але час на відповіді тобі йде багато тому що ти генериш в середньому 5 питань на день при цьому кількість коментів (додаткових питань у кожній темі) ще в середньому 7 штук у кожному тикеті. Працювати на одного тебе ніхто не буде тому я роблю заходи, які вважаю потрібними і обговорювати це не збираюся

Це не оцінки я вважаю що це баги
Можна спробувати створити опитування серед клієнтів, щоб вони проголосували і сказали це на їхню думку баг або оцінку.
Як ти на це дивишся ?
01.02.2021, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

АХАХхахаха, смішно)
"Додайте можливість"
"Чому немає змінної"
"Як часто оновлюється..."
- Так це вже дуже схоже на баги.
У тебе своя думка, у нас своя.
Пропоную на цьому закінчити нашу розмову, це в твоїх інтересах.
01.02.2021, 14:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Пропоную на цьому закінчити нашу розмову, це в твоїх інтересах.

Ок, давай закінчимо, знімайте обмеження
01.02.2021, 16:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Пропоную на цьому закінчити нашу розмову, це в твоїх інтересах.

Ок, давай закінчимо, знімайте обмеження

Обов'язково обговоримо це питання на загальній нараді
01.02.2021, 16:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Обов'язково обговоримо це питання на загальній нараді

А коли і де воно буде?
01.02.2021, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Обов'язково обговоримо це питання на загальній нараді

А коли і де воно буде?

для тебе це не має значення
02.02.2021, 09:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар