1b.app
Скопійоване посилання -

Які перейти на OS клієнтам із інтернет-магазином на OneBox?

Для переходу на OneBox OS їм потрібно:
1. Відмовитись від коробки на користь хмари, докупити коробку з оновленнями або підписати договір на оновлення старої коробки
2. Залишити Oneclick на окремому сервері з 1 ліцензією та налаштувати інтеграцію.
Запитання:
Хто налаштує інтеграцію зі старим інтернет-магазином і скільки це коштує часу та грошей?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

На жаль, поки що відповідь "я не знаю".
Ми ще в процесі, намагаємося придумати механізм, який буде кращим за поточний shop'a та з більш гладкою інтеграцією.
Думаю через 7-10 днів дам конкретику.
05.04.2021, 13:19
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Update:
найімовірніше ми рекомендуватимемо переходити існуючим клієнтам на opencart чи добреп.
У нас із ними чудова інтеграція, з усіма версіями.
Ці двигуни простіше підтримувати, є купа компаній, готові їх обслуговувати і допилювати, там краще seo, вони швидше працюють, більше співробітників знає як працювати з умовним opencart.
09.04.2021, 10:07
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Максим, а як бути наприклад нашої компанії, ми купили шаблон інтернет-магазину, замовили унікальний шаблон нам все згорнули, зараз вносимо виправлення, оплачуємо доробки магазину. Проект ще не завершено. Як бути нам у такій ситуації?
09.04.2021, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Круглов Євген писав/ла:
Добридень! Максим, а як бути наприклад нашої компанії, ми купили шаблон інтернет-магазину, замовили унікальний шаблон нам все згорнули, зараз вносимо правки, оплачуємо доробки магазину. Проект ще не завершено. Як бути нам у такій ситуації?

Для інтеграції з вашим магазином вам потрібно буде підключити програму onebox shop
воно дозволить забирати замовлення з магазину та вивантажувати актуальну наявність та ціни на сайт. Тому весь ваш магазин з усіма доробками та всіма налаштуваннями залишиться і ви зможете як і зараз ним керувати.
07.07.2021, 09:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар