1b.app
Скопійоване посилання -

Звернення до Максима Мірошниченка на рахунок OneBox OS

Доброго дня, Максиме!
Як ми бачимо, зараз активно допрацьовується новий OneBox OS і однією з найважливіших відмінностей є можливість викладати свої БП та Програми у маркет. Звернення стосується цього функціоналу.
Як клієнтам та/або інтеграторам захистити свою Інтелектуальну власність та інші права? Звучить голосно, але все-таки :)
Нижче наведу життєві ситуації:
Cитуація №1: підписавши договір з несумлінним інтегратором до виконання будь-яких робіт, клієнт надаю їм повний доступ. І в цей момент вони повністю експортують/копіюють інші БП і використовують у своїх цілях.
Ситуація №2: клієнт повністю оплачує розробку великого БП (ця сума може обчислюватися і в тисячах доларів), а інтегратор від свого імені викладає цей БП у маркет, хоча по суті цей БП повністю належить клієнту так як він його оплачував.
Ситуація №3: співробітник інтегратора, після відходу його з роботи, викладає від свого імені свої БП і з набагато нижчою ціною. Раніше цього ніхто не робив, бо не було змоги продати БП.
Підк
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, Романе Сергійовичу!
Гм, це цікаве питання.
Зараз в OneBox (будь-якої версії) доступ налаштувань (бізнес-процесів і купі калочок-опцій) є у користувачів з правами доступу admin (level 3).
У OneBox OS буде зовсім не так: за замовчуванням клієнт та співробітники клієнта не мають доступу до налаштувань OneBox та бізнес-процесів. За замовчуванням, клієнт не може сам змінити ніякі налаштування. Потрібно змінити - звертайтеся до інтеграторів або самим ставайте інтегратором (треба скласти іспит). Грубо кажучи, контроль того факту "хто може змінювати налаштування саме в цьому боксі" тепер здійснюватимемо ми.
Це здається дикістю для поточних клієнтів, але варто пояснити, навіщо я вирішив так зробити:
1. У OneBox є величезна купа галочок, які хитро впливають на логіку всієї системи. І якщо дати доступ будь-кому, хто не знає що робить як вона впливає на систему - це приведе до багів, за які потрібно буде безкоштовно віддуватися нам або інтеграторам. Зараз у нас на форумі 50% питань генеруються на кшталт "я поставив тут пару галочок і на етап повісив 500 дій - чому все тупить?". І нам треба на це відповісти, а це час співробітників, а це гроші, і зараз вони більші за ці клієнти заплатили за коробки.
2. Мені потрібно зробити так, щоб інтегратори були важливими та цінувалися. Тому що наша модель зростання залежить не від задоволених клієнтів, а задоволених інтеграторів.
3. І це вирішує питання з копіюванням даних, зливом бізнес-процесів. Тільки verified-інтегратор може отримати доступ до налаштувань і бізнес-процесів клієнта, і то за нашою згодою. Інтегратор на панелі інтегратора на сайті crm-onebox.com надсилає заявку “дайте мені доступ до боксу clientname.crm-onebox.com”. Ми надсилаємо листа клієнту “інтегратор Вася Пупкін запитує доступ рівня super admin у вашу crm. Давати?”. І якщо ви кажете "так" - ми пускаємо його. Та ми знаємо кого ми впустили. І якщо він потім викладе ваш бізнес-процес на продаж – ми це зарубаємо.
Поки що це попередня відповідь.
Це не все точно.
Але напрямок думаю ви зрозуміли :)
11.03.2021, 19:11
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
За замовчуванням, клієнт не може сам змінити ніякі налаштування. Потрібно поміняти - звертайтеся до інтеграторів або самим ставайте інтегратором (треба скласти іспит)

Максиме,
судячи з того, що ви написали, виникли питання:
1) Як отримати доступ до параметрів досвідченим клієнтам, але які не хочуть бути інтеграторами?
2) Тобто клієнт купує/оплачує різні БП або додатки, але сам їх навіть підключити не може? Наприклад: навіть банальні turbosms клієнт не зможе підключити або додати ім'я альфа?
11.03.2021, 20:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


1) Як отримати доступ до параметрів досвідченим клієнтам, але які не хочуть бути інтеграторами?

Скласти іспит та стати інтегратором. Клієнтів обслуговувати не обов'язково, але потрібно здати атестацію.
АБО
підписати акт відмова від усіх гарантій та підтримки.
Простіше кажучи: я не горю бажанням будь-кого пускати в двигуни машини, тому що це все закінчиться плачевно.

2) Тобто клієнт купує/оплачує різні БП або додатки, але сам їх навіть підключити не може? Наприклад: навіть банальні turbosms клієнт не зможе підключити або додати ім'я альфа?

Ні, може.
Клієнт може поставити програму яку він хоче і грати з налаштуваннями програми, якщо програма "не наша".
Якщо наше – не може.
Тут ще варто розуміти про які саме налаштування йдеться.
Наприклад, чи зможете клієнт створювати групи контактів? Звісно так. Чи зможе клієнт сам включати та вимикати галочки типу "дозволити дублювання номерів телефонів у картках контактів" - ні, тільки з атестацією інтегратора, щоб він на 100% розумів, до чого це приведе.
11.03.2021, 20:25
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Роман, так як вартість інтеграції турбосмс в інтегратора onebox коштує 2:00 :)
11.03.2021, 21:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шевченко Максим писав/ла:
Роман, так як вартість інтеграції турбосмс в інтегратора onebox коштує 2:00 :)

Максиме, я не вважаю, що підключення турбосмс може зайняти у фахівця 2 години. Зі стандартними налаштуваннями в БП - від 10 до 40 хвилин максимум.
У той період коли я купував Бокс і не був ще з ним знайомий, мені це зайняло 30 хвилин з урахуванням того, що я ще дивився ось це відео - https://prnt.sc/10jqmww
Так, а розумію, що має бути дискретність, але вона точно не повинна дорівнювати 1 годині.
PS А взагалі, гадаю в даному запиті нам не варто спілкуватися на інші теми :)
12.03.2021, 16:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
Доброго дня, Романе Сергійовичу!
1. У OneBox є величезна купа галочок, які хитро впливають на логіку всієї системи. І якщо дати доступ будь-кому, хто не знає що робить як вона впливає на систему - це приведе до багів, за які потрібно буде безкоштовно віддуватися нам або інтеграторам. Зараз у нас на форумі 50% питань генеруються на кшталт "я поставив тут пару галочок і на етап повісив 500 дій - чому все тупить?". І нам треба на це відповісти, а це час співробітників, а це гроші, і зараз вони більші за ці клієнти заплатили за коробки.

"А значить, час співробітників і гроші витрачаються не туди..."
Чому?
Їм доводиться відповідати на купу питань на форумі.
Чому?
Користувачі настроюють систему так, що вона працює криво.
Чому?
Немає повних/доступних інструкцій. Зв'язування функціонал-інтерфейс кострубате і складне. Функціонал розширюється, а зручність користування ним – ні (система не інтуїтивно зрозуміла).
Часто вилазять баги у системі (і форум цьому також свідок).
...
А які у вас відповіді це питання?
Якщо у вашому випадку клієнти це інтегратори, тоді навряд чи щось зміниться на краще для справжніх 'клієнтів Бокса'. Тоді логічно щоб система залишалася складною, заплутаною та незручною.
13.03.2021, 10:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чому?
Їм доводиться відповідати на купу питань на форумі.
Чому?
Користувачі настроюють систему так, що вона працює криво.
Чому?
Немає повних/доступних інструкцій. Зв'язування функціонал-інтерфейс кострубате і складне. Функціонал розширюється, а зручність користування ним – ні (система не інтуїтивно зрозуміла).
Часто вилазять баги у системі (і форум цьому також свідок).

Сучасному користувачеві легше запитати в чаті (і сердитися, що йому не швидко відповідають), ніж читати інструкції.
Тому що корпоративний світ це на 90% "а поговорити" (мітинги, зуми, скайпи) та на 10% це "щось зробити".
Тому що дитина і дорослий збирає LEGO не за інструкцією, а оскільки вона хоче.
Тому що, якби відсутність інструкцій заважало продавати і використовувати бокс, то інструкції вже давно були б.
Тому що баги у софті – це нормальний процес. Двигун chromium, на якому побудований Chrome, 1 100 000 відкритих багів, і це баги від розробників Chrome розробникам движка chromium, це ще навіть не баги користувача - https://bugs.chromium.org/p/chromium/issues/list
13.03.2021, 13:25
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар