1b.app
Скопійоване посилання -

Тарифи для старих клієнтів чи розлучення?

Допоможіть розібратися у питанні про оплату, призупинення хмари та інші публічні заяви на форумі.
Тут нещодавно з приставленим до нас менеджером боксу відбулася розмова. Але перед цією розмовою, ми отримали 100 500 повідомлень про те, що необхідно поповнити баланс боксу, щоб продовжувати ним користуватися.
(Будь ласка, скажіть як відключити/відмовитися від усіх цих повідомлень і залишити тільки 2: одне за пару днів до закінчення та одне після відключення? Я не хочу отримувати ці повідомлення і не хочу відповідати на запитання менеджера, тому що умови користування боксом можна відправити другому повідомленні, про яке я написав вище, розумію, коли на безкоштовних тарифах вас бомбять всяким спамом...)
Далі з інформації на форумі (посилання вказане нижче) від керівництва боксу та інформації із сайту відомо, що старі КЛІЄНТИ залишаються на своїх тарифах. Це і було причиною нашого переходу на хмару! - ми всі з'ясовували з іншим менеджером і навіть про заморожування (бекап із зупиненням р
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Люблю такі теми:)
А в чому, власне, питання?

Тут нещодавно з приставленим до нас менеджером боксу відбулася розмова.

OneBox'a не має штатних співробітників. Є лише партнери. Усі з ким ви говорите голосом чи маєте живу зустріч – це партнери.
Без виключень.
Тому, фраза, що OneBox надав вам менеджера - невірна і вводить всіх в оману. Поняття не маю про кого ви.

Але перед цією розмовою, ми отримали 100 500 повідомлень про те, що необхідно поповнити баланс боксу, щоб продовжувати ним користуватися.
(Будь ласка, скажіть як відключити/відмовитися від усіх цих повідомлень і залишити тільки 2: одне за пару днів до закінчення та одне після відключення? Я не хочу отримувати ці повідомлення і не хочу відповідати на запитання менеджера, тому що умови користування боксом можна відправити другому повідомленні, про яке я написав вище, розумію, коли на безкоштовних тарифах вас бомбять всяким спамом...)

З повідомленнями ми розберемося, бувають моменти коли вирушає більше, ніж треба, але так не завжди. Знаємо, полагодимо.

Далі з інформації на форумі (посилання вказане нижче) від керівництва боксу та інформації із сайту відомо, що старі КЛІЄНТИ залишаються на своїх тарифах. Це і було причиною нашого переходу на хмару! - ми всі з'ясовували з іншим менеджером і навіть про заморожування (бекап із зупиненням роботи). Умови про які нам розповіли – нам підійшли, і на форумі нас запевнили, що все буде гаразд. І якщо станеться зупинка/заморозка/відключення боксу, то всього потрібно буде оплатити 3 місяці і можна продовжувати працювати як і працював.

Ось тут без матюків важко прокоментувати, але спробую.
Хто вам сказав, що є "заморожування"? Хто вам сказав, що вона взагалі доступна? Конкретно, ПІБ цієї людини.
НІДЕ на сайті НІКОЛИ не було написано, що є якась заморозка, тариф можна ставити на паузу.
Хто це вигадав?!!
Завжди було так:
Клієнти залишаються клієнтами на своїх тарифах, але до того моменту, поки вони платять. Протикали платіж - все може змінитися.
Не хочете продовжувати тариф - не продовжуйте, сервер бекапиться і видаляється повністю (видаляється, не вимикається!).
Якщо клієнт хоче знову включити – все сприймається як нове підключення, з нуля, за тарифами та правилами на той момент.
Ну і плюс у сервера зміниться IP, тому всілякі інтеграції типу бінотела злетять.
25.01.2022, 18:33
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спасибі за оперативну відповідь.

Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
OneBox'a не має штатних співробітників. Є лише партнери. Усі з ким ви говорите голосом чи маєте живу зустріч – це партнери.
Без виключень.
Тому, фраза, що OneBox надав вам менеджера - невірна і вводить всіх в оману. Поняття не маю про кого ви.

Скрін додаю на рахунок того, з ким ми спілкуємося. (Розкривати особи не буду, думаю ви там самі розберетеся, якщо потрібно.) Але тоді нехай партнери видаються, як партнери. А якщо ні, то я їх сприймаю саме так, як вони себе уявили.

Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Ось тут без матюків важко прокоментувати, але спробую.
Хто вам сказав, що є "заморожування"? Хто вам сказав, що вона взагалі доступна? Конкретно, ПІБ цієї людини.
НІДЕ на сайті НІКОЛИ не було написано, що є якась заморозка, тариф можна ставити на паузу.
Хто це вигадав?!!

Ще скрін додаю. Це реальна розмова до переходу на хмару (грудень 2020 року), ми намагалися дізнатися про можливі нюанси. Нам повідомили, що існує заморозка, і наскільки я розумію, це уточнювалося у 'керівництва'. Доведеться про все уточнювати на форумі, так буде вірніше, хоч і набагато довше...
І ще момент хочу уточнити:
Наразі існує пакетний тариф (хмарна тарифікація) за користувача, без обмеження за даними. При оплаті за рік уже не надаються якісь бонуси чи це залежить від партнерів?
25.01.2022, 21:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Наразі існує пакетний тариф (хмарна тарифікація) за користувача, без обмеження за даними. При оплаті за рік уже не надаються якісь бонуси чи це залежить від партнерів?

Це залежить від партнера.
25.01.2022, 21:40
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Лосик Лилия Владимировна
Администратор проектов
1. Михайле, Ви не досягнете конструктиву, поки писатимете слово "розлучення" у нас на сайті.
2. У Вас зараз архівний тариф на 3 користувачів 75 дол/міс. Ви завжди оплачуєте в останній день, тому отримуєте купу повідомлень. У п'ятницю у Вас останній день можливості оплати за старим тарифом. Інакше бокс буде видалено, і Ви не зможете повернутися на архівний тариф. Архівні тарифи ми зберегли для клієнтів. Поки Ви оплачуєте послуги вчасно, Ви є нашим існуючим клієнтом. Проведу аналогію з мобільним оператором. Ви не можете "заморозити тариф", Ви не можете не сплативши за послуги вчасно отримати умови за архівним тарифом. Найчастіше Вас мовчки переводять на новий тариф (ми ж усіляко йдемо назустріч клієнтам і максимально довго залишаємо старі умови – і звичайно добре, коли клієнти теж це розуміють і теж йдуть назустріч, оплачуючи вчасно послуги).
3. Питання заморозки, тим більше в архівному тарифі вже давно не актуальне. Раніше вона була доступна, але йшлося про видалення боксу і збереження бекапу. Як Ви розумієте, відновлення на архівний тариф у такому разі теж неможливе.
4. До п'ятниці Ви – існуючий клієнт на архівному тарифі та Ви спілкуєтеся з представником компанії OneBox. Якщо Ви перейдете до нової тарифної сітки - ми запропонуємо Вам укласти контракт із партнером, т.к. компанія OneBox не укладає нових договорів безпосередньо з клієнтами – для цього є партнери.
5. До п'ятниці Юлія відповість Вам на всі питання, що Вас цікавлять, за архівними тарифами.
26.01.2022, 10:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лосик Лілія Володимирівна
Адміністратор проектів писав/ла:
1. Михайле, Ви не досягнете конструктиву, поки писатимете слово "розлучення" у нас на сайті.
2. У Вас зараз архівний тариф на 3 користувачів 75 дол/міс. Ви завжди оплачуєте в останній день, тому отримуєте купу повідомлень. У п'ятницю у Вас останній день можливості оплати за старим тарифом. Інакше бокс буде видалено, і Ви не зможете повернутися на архівний тариф. Архівні тарифи ми зберегли для клієнтів. Поки Ви оплачуєте послуги вчасно, Ви є нашим існуючим клієнтом. Проведу аналогію з мобільним оператором. Ви не можете "заморозити тариф", Ви не можете не сплативши за послуги вчасно отримати умови за архівним тарифом. Найчастіше Вас мовчки переводять на новий тариф (ми ж усіляко йдемо назустріч клієнтам і максимально довго залишаємо старі умови – і звичайно добре, коли клієнти теж це розуміють і теж йдуть назустріч, оплачуючи вчасно послуги).
3. Питання заморозки, тим більше в архівному тарифі вже давно не актуальне. Раніше вона була доступна, але йшлося про видалення боксу і збереження бекапу. Як Ви розумієте, відновлення на архівний тариф у такому разі теж неможливе.
4. До п'ятниці Ви – існуючий клієнт на архівному тарифі та Ви спілкуєтеся з представником компанії OneBox. Якщо Ви перейдете до нової тарифної сітки - ми запропонуємо Вам укласти контракт із партнером, т.к. компанія OneBox не укладає нових договорів безпосередньо з клієнтами – для цього є партнери.
5. До п'ятниці Юлія відповість Вам на всі питання, що Вас цікавлять, за архівними тарифами.

1. Я намагаюся зрозуміти ситуацію, з якою зіткнувся, і щоб описати її вживаю необхідні слова. Розлучення позначаю як розлучення, от і все.
2. Навіть не намагайтеся порівнювати бокс із послугами мобільного зв'язку. Я пов'язаний з одним і тим же мобільним оператором вже понад 15 років і дуже задоволений і якістю послуг (всього двічі мережа лягла, коли були катаклізми з погодою і жодного разу в решту часу) і цінами дуже задоволені. Тим більше вони вже кілька разів знижували свої тарифи для старих клієнтів і при цьому збільшували можливості для дзвінків та інтернет трафік, у вас все трохи інакше (не хочу пояснювати, що маю на увазі всі і так знають). Тож не треба розповідати про клієнтоорієнтованість...
3,4,5. Дякую, вчора Максим все пояснив.
26.01.2022, 10:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дивно чому прибрали теги, які я вказав...
26.01.2022, 10:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо вам можна вживати слова, які ви вважаєте необхідними, то, мабуть, вчиню також, щоб усім стало все зрозуміло :)
Періодично такі теми виникають, але мені не ліньки повторити:
Меншість клієнтів вважають, що OneBox і всі бізнеси мають бути "клієнтоорієнтованими".
А я вважаю – ніфіга подібного. Як же мене задовбали всі, хто наслухається бізнес-молодості та всяких тренінгів, а потім втирає, що скрізь має бути клієнтоорієнтованість.
Для клієнтоорієнтованості зазвичай втирають ті, хто сам не виробляє ніякої продукції.
Грубо кажучи, всі компанії поділяються на дві категорії:
1. одні щось виробляють
2. другі це продають
І ось клієнтоорієнтованість її шоб - вона потрібна тільки в других компаніях, тому що без неї вони тупо ніщо. Чим краще дистриб'ютор катає масло перед клієнтом – тим краще він продасть. Але не виробник. Бізнес виробника – створювати, а не продавати.
Тепер стосовно OneBox'e:
https://1b.app/ru/prices/#collaboration_scheme_and_risk_notification

OneBox - це операційна система для бізнесу з безліччю програм, середовище розробки та платформа low-code/no-code, конструктор програмного забезпечення, мова програмування.
OneBox не є готовим рішенням якогось бізнес-завдання.
Програмне забезпечення OneBox поставляється як є (AS IS), жодних претензій з цього приводу не приймаються.
На сайті спеціально є безкоштовний вічний тариф, який дозволяє вам дізнатися та оцінити без будь-яких обмежень у часі, які можливості надає програмний продукт OneBox.
OneBox безпосередньо не надає послуги з доопрацювання та розробки програмного забезпечення, підтримки користувачів.
Щоб щось створити на OneBox - вам потрібно самостійно стати low-code розробником і вивчити OneBox АБО найняти стороннього low-code розробника АБО найняти сторонню команду інтеграторів. На сайті опубліковано відкритий каталог розробників та компаній-партнерів. Це сторонні компанії, ніхто не є співробітником OneBox.
Якщо вам знадобиться якийсь новий функціонал, доопрацювання існуючого функціоналу, технічна підтримка, допомога з налаштуванням будь-якої частини OneBox – ви можете це додатково замовити у компаній-партнерів OneBox.

Якщо скоротити цей текст, то звучатиме грубо, але:
OneBox це типу мова програмування, low-code, беріть та вивчайте. Не можете/не хочете вивчати – наймайте собі програміста чи тренера з навчання, та працюйте з ним. Можливості купа. Ми нічого нікому не винні.
Але не треба втирати творцям мови, що їхня мова програмування не клієнтоорієнтована, це не наше завдання.
26.01.2022, 10:53
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим, якби не клієнтоорієнтованість, то боксу не існувало б, все це залежить від її ступеня, ви саме з цієї причини і створили форум, щоб бути клієнтоорієнтованими. Мені не важлива клієнтоорієнтованість боксу, у тому ключі, в якому його озвучила Лілія. Якщо система стабільна, немає багів чи недоробок чи їх зовсім мінімум, то люди платитимуть за продукт без розмов. Але КОЖНОГО РАЗУ або через раз, як я входжу, в систему і намагаюся її налаштувати знаходяться баги або якісь недоробки, які забирають у мене час і сили (визначити баг, написати на форум, ще й довести, що це баг).
Але бокс - це інтерфейс, і логіка і функціонал, і це вже не мова програмування як такої, а продукт. Виходить, що продукт є, але наскільки він працездатний і зручний у роботі вам ...., вірніше це не ваше завдання, як ви кажете ... Може коштувати зробити stable і beta, щоб дійсно було про що поговорити?! (але й у плані ви добре придумали - " 7.4. Програмне забезпечення надається за принципом «як є...»). Але це вже зовсім інша тема... яку ви, напевно, теж любите. :))
26.01.2022, 12:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

OneBox - це не готова стабільна система - це low-code мова для розробки різних галузевих рішень.
Це НЕ ГОТОВИЙ ПРОДУКТ.
Це платформа/середовище для розробки продуктів.
І не важливо, що ви там собі придумали.
Якщо ви щось налаштовуєте в системі (змінюєте будь-які налаштування) – ви low-code розробник і самі несете відповідальність за результат.
Якщо вас це не влаштовує – беріть будь-яку іншу мову програмування та пиляйте все з нуля. Тільки це займе 100 500 часу та грошей.
OneBox як середовище для розробки дозволяє багато чого зробити у 100 разів швидше та дешевше, але ви приймаєте ризики та обмеження OneBox'a.
26.01.2022, 12:43
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
OneBox - це не готова стабільна система - це low-code мова для розробки різних галузевих рішень.
Це НЕ ГОТОВИЙ ПРОДУКТ.
Це платформа/середовище для розробки продуктів.
І не важливо, що ви там собі придумали.
Якщо ви щось налаштовуєте в системі (змінюєте будь-які налаштування) – ви low-code розробник і самі несете відповідальність за результат.
Якщо вас це не влаштовує – беріть будь-яку іншу мову програмування та пиляйте все з нуля. Тільки це займе 100 500 часу та грошей.
OneBox як середовище для розробки дозволяє багато чого зробити у 100 разів швидше та дешевше, але ви приймаєте ризики та обмеження OneBox'a.

Але коли після чергового оновлення з боку боксу, а не low-code розробника в системі щось зникає, злітає і т.п., то вже не важливо хто собі що придумав. Політика зрозуміла. Питань більше немає.
26.01.2022, 12:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Про форум:
Форум ми створили з двох причин:
1. щоб розробники могли відповідати безпосередньо і це було не потрібно модерувати взагалі.
А то починається у личках хтось щось сказав чи не сказав, я так говорив чи не говорив.
2. щоб усі питання вирішувалися у нас, а не на всяких trust pilot'ах і facebook.
Наявність форуму дозволяє нам зробити таку штуку: на будь-який негативний коментар у мережі ми пишемо "покажіть тему на форумі, де ви запитали, а не допомогли/не відповіли. Немає такої теми? Отже ваш негативний відгук - це нахабна брехня".
26.01.2022, 12:53
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар