1b.app
Скопійоване посилання -

OneBox CRM+ERP коробкова безлімітна версія на 19 ліцензій

Наша компанія купила безлімітну коробкову версію CRM системи ONEBOX на 19 ліцензій.
Одна ліцензія зараз у розробника коштує 699 USD. Або 13281 USD за 19 ліцензій.
Ми ж продамо вдвічі дешевше. Тобто. за 6640 USD
Контактний імейл agvagv1@gmail.com
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Назву теми будь ласка, змініть - Продам OneBox CRM+ERP коробкову безлімітну версію на 19 ліцензій
Тому що я не можу вносити зміни, а за словами Продам, пошук тему не знаходить
15.11.2021, 23:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Хотів би додати, що версія боксу у нас Green MVP (2020)
04.01.2022, 19:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Геннадій написав:
Назву теми будь ласка, змініть - Продам OneBox CRM+ERP коробкову безлімітну версію на 19 ліцензій
Тому що я не можу вносити зміни, а за словами Продам, пошук тему не знаходить

На жаль, ми не редагуємо коментарі та теми.
Але ви завжди можете створити нову тему.
06.02.2022, 18:18
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

3500 USD за 19 безлімітних ліцензій OneBox
20.05.2022, 22:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Геннадий
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
2900 USD за 19 безлімітних ліцензій ONEBOX. Тобто. приблизно в 5 разів дешевше ніж ми заплатили.
03.09.2022, 21:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Порада у нових реаліях:
- оновіть старі ліцензії на активаційний ключ OneBox OS. Для клієнтів з вічними ліцензіями діють суттєві знижки
- Продайте ключ будь-якому партнеру.
Партнери будуть раді, тому що їм дешевше купити ключ у вас, ніж у OneBox'a.
Все це можете обговорити з будь-яким партнером - https://1b.app/ru/partner/search/
03.09.2022, 22:22
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня!
Ваші питання краще адресувати в даний топік (або створити новий) - по суті цю ж інфу я відповів вам у листі.

Ось тут описані ціни: https://1b.app/ua/prices/
14.03.2023, 13:09
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Геннадий
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Miroshnichenko Maxim написав:
Порада у нових реаліях:
- оновіть старі ліцензії на активаційний ключ OneBox OS. Для клієнтів з вічними ліцензіями діють суттєві скидки
- Продайте ключ будь-якому партнеру.
Партнери будуть раді, тому що їм дешевше купити ключ у вас ніж у OneBox'a.
Все це можете обговорити з будь-яким партнером - https://1b.app/ru/partner/search/

Добридень,
Поясніть будь ласка докладно, як це реалізувати, як для того, хто погано знайомий з OneBox і не знає про "оновлення старих ліцензій", "активаційні ключі", "OneBox OS", "суттєві знижки для клієнтів з вічними ліцензіями" і т.д. д.”
Звичайно, ми віддали б перевагу фінансовим питанням обговорювати конфіденційно, а не на відкритому форумі.
Але запитавши ці запитання на імейл підтримки info@oneboxcorp.com отримали від Олександра Чижика відповідь – що ці питання ми можемо обговорювати або на форумі, або щоб я звернувся до одного з партнерів. Рекомендовано було Ванбокс Корп. Написавши питання на info@oneboxcorp.com тиждень тому (Олександр у копії) досі щодо жодної відповіді не отримав
19.03.2023, 16:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Геннадий
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Повідомлення не редагуються. Спочатку було відправлено імейл на підтримку sales@crm-onebox.com
19.03.2023, 16:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Геннадій написав:
Поясніть будь ласка докладно, як це реалізувати, як для того, хто погано знайомий з OneBox і не знає про "оновлення старих ліцензій", "активаційні ключі", "OneBox OS", "суттєві знижки для клієнтів з вічними ліцензіями" і т.д. д.”

Геннадію, добрий день!
Якщо дуже коротко, то саме через OneBox (я маю на увазі форум, партнерів) ви навряд чи знайдете комусь продати ваш софт.
Так склалася ситуація, що вже майже всі клієнти на новому OneBox OS, вартість OS нижче ніж MVP (для партнерів), а сам MVP з 2023 року більше не підтримується, і рухаємо ми тільки OS./
На мій погляд, щоб продати OneBox CRM+ERP (MVP) вам потрібно самостійно знайти того, кому потрібен саме MVP (CRM+ERP). Я таких не знаю.
Або знайти того, кому потрібно саме ваше софтверне рішення (а не просто ліцензії), але для цього доведеться самостійно шукати лідів і пропонувати натовпу народу.
Сусяк Ігор вам потрібний MVP?
23.03.2023, 15:29
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Геннадий
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Miroshnichenko Maxim написав:
Порада у нових реаліях:
- оновіть старі ліцензії на активаційний ключ OneBox OS. Для клієнтів з вічними ліцензіями діють суттєві знижки
- Продайте ключ будь-якому партнеру.
Партнери будуть раді, тому що їм дешевше купити ключ у вас, ніж у OneBox'a.
Все це можете обговорити з будь-яким партнером - https://1b.app/ru/partner/search/

Можете, будь ласка, озвучити розмір цих істотних знижок?
23.03.2023, 15:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Максим, дякую що позначив,
Геннадий - нам не потрібен сам МВП, ми можемо допомогти вам з налаштуванням боксу чи сервера як незалежний партнер, звертайтесь якщо актуально.
23.03.2023, 16:40

Геннадий
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добридень,

Геннадій - нам не потрібний сам МВП, ми можемо допомогти вам з налаштуванням боксу чи сервера як незалежний партнер, звертайтесь якщо актуально.

Нам не потрібна інтеграція Onebox, ми хотіли б його продати

знайти того, кому потрібно саме ваше софтверне рішення

Як я вже писав вище все, що нам вдалося інтегрувати за весь час це автоматизацію з Новою Поштою. Думаю, що така конфігурація нікого не зацікавить.

Miroshnichenko Maxim написав:
Порада у нових реаліях:
- оновіть старі ліцензії на активаційний ключ OneBox OS. Для клієнтів з вічними ліцензіями діють суттєві знижки
- Продайте ключ будь-якому партнеру.
Партнери будуть раді, тому що їм дешевше купити ключ у вас, ніж у OneBox'a.

Максиме, Ви написали про суттєві знижки для клієнтів з вічними ліцензіями. Я вже давно намагаюся дізнатися, які саме це суттєві знижки. Дайте відповідь будь ласка.
Ми витратили безліч грошей як на сам Onebox так і на його інтеграцію. І хотіли б зрозуміти, чи можемо ми хоча б щось відбити під час продажу наших вічних ліцензій чи вони вже нічого не варті.
23.04.2023, 18:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Геннадий
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Для клієнтів з вічними ліцензіями діють суттєві знижки

Понад півроку тому ви пообіцяли "суттєві знижки". 2 рази я вже уточнював які саме це "суттєві знижки" і як ними скористатися (бо підтримка переадресовує на цю тему та на повідомлення Максима). У цій компанії гендиректор відповідає за слова? Якщо ні, то що вже говорити про пересічних співробітників.
До речі, кому потрібно, продамо 19 безлімітних ліцензій Green MVP (2020) за 3000 USD. Що більш ніж у 4 рази дешевше, ніж ми заплатили кілька років тому. Але схоже, що цей виріб нічого не вартий і його доведеться просто викинути.
17.06.2023, 01:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар