1b.app
Скопійоване посилання -

У OneBox OS можна буде змінювати дизайн

Шановні користувачі та партнери OneBox!
Найближчим часом у OneBox OS з'явиться нова можливість – партнери зможуть змінювати дизайн OneBox OS, що дозволить стилізувати OneBox під потреби клієнтів так, як вони цього хочуть.
Ми плануємо дати можливість нашим партнерам змінювати дизайн OS, а саме:
- всі кольори
- усі шрифти
- стилі кнопок
- стилі елементів
- логотип та назва
- Упакувати це все в "додаток-стиль", який клієнти можуть ставити з сайту
Варто відразу обмовитися, що:
1. Змінювати дизайн зможуть лише партнери OneBox. Клієнтам ці функції доступні не будуть: тут або ставайте партнерами, або домовляйтеся з партнерами :) Безпосередньо у OneBox неможливо замовити зміни дизайну.
2. Для зміни дизайну знадобляться знання HTML+CSS, і ми цього навчати не маємо наміру.
3. Відповідальність за працездатність системи, у якій партнер змінив дизайн – несе виключно партнер.
4. Змінювати розташування елементів та логіку їх роботи буде неможливо.
---
Пишіть у коментарях, чи потрібна вам така опція і що саме ви хотіли б міняти в дизайні OS.
Дякуємо за увагу.
Оригінальне питання доступне на версії: ru Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/

Відповіді:

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Залік. Фіча прямий топчик. І умови круті ????
30.01.2023, 22:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
маємо досвід зміни інтерфейсу через блок Вставка коду на сторінку типу так
але функція без сумніву корисна, чекаємо.
30.01.2023, 23:49

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
А на лк це поширюватиметься?
31.01.2023, 11:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Горобец Максим
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Абсолютно не згодний з варіантом реалізації. Чому просто не зробити хоча б одну безкоштовну чорну тему хоча б? Знову все через партнерів, замість того, щоб зробити для людей - перемикання теми натисканням однієї кнопки. Зробити чорну і, можливо, ще парочку стандартних, щоб можна було змінити без нескінченних переговорів з так званими партнерами, деякі з яких просто нестерпні і непрофесійні, тобто, щоб змінити ту нещасну тему ти маєш пройти сім кіл пекла. Дивуюсь коментарям по типу "які чудові умови" - зізнайтесь - ви співробітники OneBox чи самі партнери чи просто придбані відгуки? Бо це абсолютний абсурд вихваляти таку недолугу систему зміни дизайну...Або ж ви просто мазохісти.... Замість спрощення і відходу від всяких кодів, HTML+CSS, спрощення управління елементами системи, через надання клієнтам прямої можливості впливати без вивчення документацій, а просто через зрозумілий інтерфейс, ви продовжуєте політику початку 2000-х - все через документації, програмування, партнерів і колосальні матеріальні та часові витрати клієнтів, тех завдання, обговорення нескінченні і т.д....Щоб змінити підпис кнопки чи її місцезнаходження ти маєш переживати неймовірний стрес замість простоти....
31.01.2023, 12:31

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
31.01.2023, 12:34

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

Горобець Максим писав/ла:
Цілком не згоден з варіантом реалізації. Чому просто не зробити хоча б одну безкоштовну темну тему хоча б? Знову все через партнерів замість того, щоб зробити для людей – перемикання теми натисканням однієї кнопки. Зробити чорну і, можливо, ще пару стандартних, щоб можна було змінити без нескінченних переговорів із так званими партнерами, деякі з яких просто нестерпні та непрофесійні, тобто щоб змінити ту нещасну тему, ти маєш пройти сім кіл пекла. Дивуюся коментарям на кшталт "які відмінні умови" - зізнайтеся - ви співробітники OneBox чи самі партнери чи просто придбані відгуки? Бо це абсолютний абсурд вихваляти таку безглузду систему зміни дизайну...Або ви просто мазохісти.... Замість спрощення та уникнення будь-яких кодів, HTML+CSS, спрощення управління елементами системи, через надання клієнтам прямої можливості впливати без вивчення документацій, а просто через зрозумілий інтерфейс, ви продовжуєте політику початку 2000-х - все через документації, програмування, партнерів та колосальні матеріальні та тимчасові витрати клієнтів, тих завдань, обговорення нескінченні тощо. Щоб змінити підпис кнопки або її місцезнаходження у тебе є переживати неймовірний стрес замість простоти.

Хай буде срач? Так, я партнер і мене цілком влаштовує такий стан справ. Я партнер ванбокса і надаю своїм клієнтам послуги налаштувань, платно надаю, тому що я навчався, налаштовував, отримував досвід та закривав успішні кейси. Для Максима це бізнес, де він надає продукт, для мене це бізнес, де я надаю свої послуги як консультант та інтегратор, для клієнта важливий кінцевий результат. Що не так? Не подобається формулювання - ставайте партнером і працюйте за вищеописаною схемою. :):):)
Але я з Вами частково згоден зробити пару кастомних тем - було б круто.
31.01.2023, 12:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Горобец Максим
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

П'ятецький Микола Миколайович
OneBox Insiders написав:

Горобець Максим писав/ла:
Цілком не згоден з варіантом реалізації. Чому просто не зробити хоча б одну безкоштовну темну тему хоча б? Знову все через партнерів замість того, щоб зробити для людей – перемикання теми натисканням однієї кнопки. Зробити чорну і, можливо, ще пару стандартних, щоб можна було змінити без нескінченних переговорів із так званими партнерами, деякі з яких просто нестерпні та непрофесійні, тобто щоб змінити ту нещасну тему, ти маєш пройти сім кіл пекла. Дивуюся коментарям на кшталт "які відмінні умови" - зізнайтеся - ви співробітники OneBox чи самі партнери чи просто придбані відгуки? Бо це абсолютний абсурд вихваляти таку безглузду систему зміни дизайну...Або ви просто мазохісти.... Замість спрощення та уникнення будь-яких кодів, HTML+CSS, спрощення управління елементами системи, через надання клієнтам прямої можливості впливати без вивчення документацій, а просто через зрозумілий інтерфейс, ви продовжуєте політику початку 2000-х - все через документації, програмування, партнерів та колосальні матеріальні та тимчасові витрати клієнтів, тих завдань, обговорення нескінченні тощо. Щоб змінити підпис кнопки або її місцезнаходження у тебе є переживати неймовірний стрес замість простоти.

Хай буде срач? Так, я партнер і мене цілком влаштовує такий стан справ. Я партнер ванбокса і надаю своїм клієнтам послуги налаштувань, платно надаю, тому що я навчався, налаштовував, отримував досвід та закривав успішні кейси. Для Максима це бізнес, де він надає продукт, для мене це бізнес, де я надаю свої послуги як консультант та інтегратор, для клієнта важливий кінцевий результат. Що не так? Не подобається формулювання - ставайте партнером і працюйте за вищеописаною схемою. :):):)
Але я з Вами частково згоден зробити пару кастомних тем - було б круто.

Я не проти бізнесу і партнерів, але не треба всі 100% функціоналу ліпити на партнерів, зробіть щось для людей, хоча б трохи, а вже щось складніше і кастомне - дайте партнерам. Я підтримую весь український бізнес і за допомогу йому, але коли я чую, що десь треба проставити галочку чи скопіювати налаштування і мені виставляють рахунок на кілька тисяч за 15хв роботи - мене відвертає від такого бізнес-жлобства. Я також не буду тут називати імен партнерів, з якими я пережив 7 кіл пекла, але деякі роблять співробітництво просто нестерпним тупими системами роботи, які незрозумілі, незручні і потребують від тебе більше години, ніж він сам потім витратити на налаштування через те, що сам партнер має дуже обмежені знання системи, задає мільярд питань для виконання елементарного завдання, яке інший партнер взагалі без лишніх питань виконує за 10хв. При цьому це дуже відомий партнер, який у тому числі згадується у багатьох постах OneBox.
31.01.2023, 13:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Горобець Максим писав/ла:
Цілком не згоден з варіантом реалізації. Чому просто не зробити хоча б одну безкоштовну темну тему хоча б? Знову все через партнерів замість того, щоб зробити для людей – перемикання теми натисканням однієї кнопки. Зробити чорну і, можливо, ще пару стандартних, щоб можна було змінити без нескінченних переговорів із так званими партнерами, деякі з яких просто нестерпні та непрофесійні, тобто щоб змінити ту нещасну тему, ти маєш пройти сім кіл пекла. Дивуюся коментарям на кшталт "які відмінні умови" - зізнайтеся - ви співробітники OneBox чи самі партнери чи просто придбані відгуки? Бо це абсолютний абсурд вихваляти таку безглузду систему зміни дизайну...Або ви просто мазохісти.... Замість спрощення та уникнення будь-яких кодів, HTML+CSS, спрощення управління елементами системи, через надання клієнтам прямої можливості впливати без вивчення документацій, а просто через зрозумілий інтерфейс, ви продовжуєте політику початку 2000-х - все через документації, програмування, партнерів та колосальні матеріальні та тимчасові витрати клієнтів, тих завдань, обговорення нескінченні тощо. Щоб змінити підпис кнопки або її місцезнаходження у тебе є переживати неймовірний стрес замість простоти.

Про чорну тему: якщо якийсь партнер захоче зробити чорну тему – він зробить, запакує в окремий додаток і роздаватиме платно чи безкоштовно.
Чому все через партнерів: можна лити багато води, але ключова причина одна: я не хочу мати справу безпосередньо із тисячами клієнтів. Просто не хочу. Бо наївся.
Мені набагато комфортніше та приємніше будувати бізнес через партнерів. Тому що партнери не спроможні самі створити продукт типу OneBox, а я сам не здатний продавати/розповсюджувати/обслуговувати. Я дуже сильний у створенні софту, а партнери – в обслуговуванні клієнтів та продажах. Тому це взаємовигідна схема, заснована на поділі праці. Так що, користуючись нагодою, шановні партнери – люблю цілу обіймаю ;)
Чому саме зміна дизайну через партнерів: тому що внесення змін до OneBox кінцевим клієнтом – це ризики. Клієнт щось змінить, а потім буде пред'являти претензії, що щось не працює або кнопка зникла, тому що вона біла на білому тлі. Або що йому не вдалося щось змінити. І потім почне ставити умови виду "виправляйте ASAP або я звалюю". А я навіть вислуховувати це не хочу, у жодному вигляді.
Майте на увазі, що я прийшов до бізнесу SaaS з веб-студії з розробки індивідуальних сайтів, і я чудово знаю скільки голівняка приносить дизайн.
Такі справи =)

П'ятецький Микола Миколайович
OneBox Insiders написав:
Що не так? Не подобається формулювання - ставайте партнером і працюйте за вищеописаною схемою. :):):)

Микола має рацію: ставайте партнером, отримайте купу бенефітів.
Глобально вам недолік один: доведеться публічно топити за OneBox, всім розповідати що це найкраща в світі система, приймати дзвінки від лідів/клієнтів.
04.02.2023, 19:02
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Горобец Максим
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Miroshnichenko Maxim писал/а:

Горобец Максим писал/а:
Совершенно не согласен с вариантом реализации. Почему просто не сделать хотя бы одну бесплатную черную тему хотя бы? Снова все через партнеров, вместо того, чтобы сделать для людей – переключение темы нажатием одной кнопки. Сделать черную и, возможно, еще пару стандартных, чтобы можно было изменить без бесконечных переговоров с так называемыми партнерами, некоторые из которых просто невыносимы и непрофессиональны, то есть, чтобы изменить ту несчастную тему, ты должен пройти семь кругов ада. Удивляюсь комментариям по типу "какие отличные условия" - признайтесь - вы сотрудники OneBox или сами партнеры или просто приобретенные отзывы? Ибо это абсолютный абсурд восхвалять такую несуразную систему изменения дизайна...Или вы просто мазохисты.... Вместо упрощения и ухода от всяких кодов, HTML+CSS, упрощения управления элементами системы, через предоставление клиентам прямой возможности влиять без изучения документаций, а просто через понятный интерфейс, вы продолжаете политику начала 2000-х - все через документации, программирование, партнеров и колоссальные материальные и временные расходы клиентов, тех задач, обсуждения бесконечны и т.д....Чтобы изменить подпись кнопки или ее местонахождение у тебя есть переживать невероятный стресс вместо простоты.


Про черную тему: если какой-то партнер захочет сделать черную тему - он сделает, запакует в отдельное приложение и будет раздавать платно или бесплатно.

Почему все через партнеров: можно лить много воды, но ключевая причина одна: я не хочу иметь дело напрямую с тысячами клиентов. Просто не хочу. Потому что наелся.
Мне намного комфортнее и приятнее строить бизнес через партнеров. Потому что партнеры не способны сами создать продукт типа OneBox, а я сам не способен продавать/распространять/обслуживать. Я очень сильный в создании софта, а партнеры - в обслуживании клиентов и продажах. Поэтому, это взаимовыгодная схема, основанная на разделении труда. Так что, пользуясь случаем, уважаемые партнеры - люблю целую обнимаю ;)

Почему конкретно изменение дизайна через партнеров: потому что внесение изменений в OneBox конечным клиентом - это риски. Клиент что-то поменяет, а потом будет предъявлять претензии что что-то не работает или кнопка пропала, потому что она белая на белом фоне. Или что у него не получилось что-то поменять. И потом начнет ставить условия вида "исправляйте ASAP или я сваливаю". А я даже выслушивать это не хочу, ни в каком виде.
Держите в голове, что я пришел к бизнесу SaaS из веб-студии по разработке индивидуальных сайтов, и я отлично знаю сколько головняка приносит дизайн.
Такие дела =)


Пятецкий Николай Николаевич
OneBox Insiders писал/а:
Шо не так? Не нравится формулировка - становитесь партнером и работайте по выше описанной схеме. :):):)


Николай прав: ставайте партнером, получите кучу бенефитов.
Глобально для вас недостаток один: прийдется публично топить за OneBox, всем рассказывать что это самая лучшая в мире система, принимать звонки от лидов/клиентов.


Таке враження, що Ви зовсім не зрозуміли мій посил. Я не казав, що Вам треба скасувати усіх партнерів і переформатувати суто на себе усі налаштування, перебрати спілкування з клієнтами, вирішення проблем і т.д. Я написав, що зробіть хоча б якийсь мінімальний функціонал, який клієнти можуть увімкнути-вимкнути натисканням однієї кнопки в інтерфейсі. Якщи ви топ-розробник, то для Вас це елементарне завдання. Зробіть перемикач тем - біла і чорна, налаштуйте цю кнопку самостійно і видайте клієнтам. Це простіше простого для таких мега-розробників чи не так? Те саме стосується перенесення кнопок і елементів інтерфейсу зручно для користувача - тих, які можна знайти у додатку Замовлення клієнтів, зробіть це просто через натискання кнопки - Редагувати розміщення елементів і користувач просто рухає ними фізично курсором, потім натискає кнопку зберегти, крапка. Він не лізе ні в які складні налаштування, не вишукує пункт меню, не проходить через пошук, спілкування з партнерами, оплату десятків годин по 20-30 баксів за годину, не має доводити партнеру, що він перемістив не туди чи перемістив на 5мм далі, ніж просив клієнт, а партнер при цьому доводить у відповідть, що він пересунув туди, куди його просили і якщо ви хочете посунути ще на 2мм, то заплатіть ще за мінімум 5 годин. Або ж доводьте годинами, що ви чітко вказали, куди пересунути. Неодноразово доводилось доводити, що помилився партнер, це за свої ж немаленькі гроші, не партнер робить все, щоб ти залишився задоволеним, а навпаки, ти доводиш, що ти не ідіот і пишеш не китайською, а українською людською мовою, зрозуміло. А коли не можеш дійти згоди з партнером, то доводиться спілкуватися з менеджером по вирішенню спірних питань боксу і доводити вже йому, що неправий партнер, а не ти, тобто проходиш ці кола пекла повторно, хоча в тебе немає на це часу і ти вже виснажений морально через саму ситуацію, коли ти заплатив купу грошей, витратив купу свого часу і маєш комусь щось доводити.
Більшість партнерів не усвідомлюють абсолютно, що година роботи клієнта вартує часто в кілька разів більше, ніж година його виконавця і вважають, що вони можуть робити що завгодно, вони завжди праві і тільки їхній час вартує грошей. І коли їм треба витратити додаткові 10-20хв на виправлення чогось, вони мають мізки клієнта і витрачають його дорогоцінний час. Хочеться відчувати, що партнер цінує час клієнта навіть вище, ніж свій власний, бо це логічно, це є сервіс.

Якщо ви не хочете вести бізнес напряму з клієнтами, то, як мінімум, ви маєте виставити адекватні правила роботи і спілкування своїм партнерам, на сайті боксу додати сторінку рейтингу партнерів, на якій клієнти можуть лишати оцінки і відгуки про партнерів. При цьому у Вас має бути відділ, який буде займатися негативними відгуками і штрафувати партнерів чи примушувати їх виконвувати завдання або надавати клієнту додаткові години, якщо партнер хоче і надалі працюати із продуктом і не втратити ліцензію. Додати зручну сторінку для передачі технічних завдань і оцінки їх партнерами - відкрито, щоб це був аукціон, один партнер готовий виконати за 10 годин, інший за 15, вартість години, загальна вартість проекту. А не так, як зараз, коли у всіх однакова ціна години і за оцінку кожний вимагає додатково сплатити кошти, тобто, не продавець послуг витрачає свій час на комерційну пропозицію, оцінку тз і намагаєтться отримати замовлення і клієнта, а навпаки, клієнт має бігати за партнером - це утопія, це абсолютно не ринкові принципи, клієнт - головна цінність для постачальника послуг-товарів, ніяк не навпаки. Не партнер кошти собі приносить і боксу, а клієнт оплачує офіси, заробітні плати, автівки, відпустки, комунальні послуги партнерам , їхнім працівникам і боксу. За кілька років співпраці це не відчувається взагалі, відчувається ситуація протилежна - це ти винний партнеру за те, що він приділив тобі час. Нонсенс.

Ще раз повторю свою пропозицію - починайте потроху надавати клієнтам простий інтерфейс керування тим же інтерфейсом. ПО- ТРО - ХИ, кнопка за кнопкою, не змушуйте ВСЕ робити через партнерів. Змінити тему з білої на чорну, пересування чи перейменування кнопок та елементів інтерфейсу, як мінімум елементарні речі зробіть простими і доступними, зручними. Мова не про налаштування бізнес-процесів, а про просте. І всі будуть у виграші і задоволені. ДЯкую за увагу
05.02.2023, 14:09


Горобець Максим писав/ла:
Я написав, що зробіть хоча б якийсь мінімальний функціонал, який клієнти можуть увімкнути-вимкнути натисканням однієї кнопки в інтерфейсі. Якщо ви є топ-розробником, то для Вас це елементарне завдання. Зробіть перемикач тем – біла та чорна, налаштуйте цю кнопку самостійно та видайте клієнтам. Це простіше простого для таких мега-розробників чи не так?

По-перше, це маніпуляція, а я на таке не ведусь. Ви ж чудовий підприємець, почніть нарешті займатися бізнесом серйозно.
По-друге, для мене клієнти – це партнери. Саме партнери платять мені гроші, тож вони мої клієнти. Решта для мене - користувачі, і мені без розбору платні вони або безкоштовні. Я роблю рішення для партнерів. Вся ця тема з дизайном, що налаштовується - для партнерів. Клієнтам потрібно просто знати, що така можливість є.
По-третє, можливо, вам здасться, що я зараз намагаюся вас якось образити, але це й близько не так. Я можу з повагою вислухати думку будь-якої людини, але дотримуватися її прохань і порад я не зобов'язаний. Я дуже прагматична людина, і готовий прислухатися тільки до таких формулювань: "Максим, зробіть у продукті ось це і це, і я особисто купуватиму у вас вашого софту на $100500 на місяць". Доки таких формулювань з вашого боку немає - я робитиму те, що вважаю за потрібне.
05.02.2023, 21:45
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар