1b.app
Скопійоване посилання -

Як повернути гроші за доопрацювання, яке зробили неправильно

Ось завдання на доопрацювання https://box.webproduction.ua/admin/customorder/issue/2015476401/edit/
Як виявилося, доробка працює не правильно
У цьому завдання https://box.webproduction.ua/admin/customorder/issue/2015505673/edit/ співробітник ТП погодився з цим і почав писати на розробників
Але почалися реформи в компанії і тепер незрозуміло, як вирішити це питання, сказали виливати все сюди.
Прошу повернути гроші за доопрацювання бо вона зроблена не правильно (я навіть не міг подумати що можуть так зробити, примітивізм якийсь)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Тут історія проста - інтегратор з вас взяв гроші за доопрацювання, він несе 100% відповідальність за це.
У кого він потім перезамовив послугу – це вже його внутрішнє питання.
Відповідальність OneBox'a – це софт AS IS.
Тому, прошу штовхати Шебо.
Ну чи чекати тут від них офіційної відповіді.
29.09.2020, 18:44
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Мірошниченко Максим Олександрович Адміністратор CEO OneBox написав:
Тут історія проста - інтегратор з вас узяв гроші за доопрацювання, він несе 100% відповідальність за це. У кого він потім перезамовив послугу - це вже його внутрішнє питання. Відповідальність OneBox'a - це софт AS IS. Ну чи чекати тут від них офіційної відповіді.

У цій ситуації я виступав інтегратором і я ставив завдання на розробника, тобто я автор, а на ШеБо ставив завдання тому, що вважав що просто баг, а в процесі рішення (через консультації) вже отримав відповідь що це не баг, а просто розробник так зробив.
Загалом тут відбулося повне нерозуміння, хоча як на мене все описано було зрозуміло і не двозначно
29.09.2020, 23:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У такому разі це ваші внутрішні проблеми "інтегратор vs інтегратор-розробник".
Справа в тому, що розробники це не частина OneBox, а фізично окрема компанія зі своїми правилами та відповідальністю.
Навіть я, коли щось у них замовляю, для них це пакет завдань від Макса як від клієнта.
Тому, на мій погляд, історія проста:
- замовили в інтегратора, оплатили та прийняли – все завершено.
- Замовили, оплатили, промовчали - все завершено.
- замовили, сплатили, але не прийняли - обговорюйте з ним у рамках того завдання, що замовили.
01.10.2020, 13:22
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Замовляли ще коли вони не були інтеграторами
Кому писати та куди?
01.10.2020, 13:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Хто прийняв гроші і яким способом?
2. Хто прийняв чи не прийняв доопрацювання? У цьому завдання я бачу автором тебе, і жодного коментаря, що щось не так.
01.10.2020, 21:07
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
1. Хто прийняв гроші та яким способом?2. Хто прийняв чи не прийняв доопрацювання? У цьому завдання я бачу автором тебе, і жодного коментаря, що щось не так.

1. Гроші надходили на розрахунковий рахунок за рахунком
2. Мені тоді сказали Устименку, що всі баги потрібно ставити на ТП
01.10.2020, 22:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


2. Мені тоді сказали Устименку, що всі баги потрібно ставити на ТП

Чи можеш це якимось чином підтвердити?
For Устименко: чи спростувати.
02.10.2020, 10:49
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:
2. Мені тоді сказали Устименку, що всі баги потрібно ставити на ТПМожеш це якимось чином підтвердити? For Устименку: чи спростувати.

Я не можу знайти у мене немає доступів до фільтрів, знаю, що це було в цьому проекті.
Пам'ятаю, що ще кілька багів я ставив на ТП і показував там скріншот, що Устименко там сказав ставити на ТП і вони потім цей скрін ще дублювали кілька разів.
02.10.2020, 15:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Влад Валерійович
Клієнт писав/ла:
Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:2. Мені тоді сказали Устименку, що всі баги потрібно ставити на ТПМожеш це якимось чином підтвердити? For Устименко: або спростувати. .ua/admin/customorder/proekti-klienta/2015116336/edit/Пам'ятаю що ще кілька багів я ставив на ТП і показував там скріншот що Устименко там сказав ставити на ТП і вони потім цей скрін ще дублювали кілька разів

Я поки що не розумію в чому саме проблема? є доопрацювання та коли вона робилася то ти був у боксі та мав доступ
але неодноразового коменту про те, що щось не так я не бачу. У чому питання?
02.10.2020, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Купріян Влад ВалерійовичКлієнт писав/ла: Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox писав/ла:2. Мені тоді сказали Устименку, що всі баги потрібно ставити на ТПМожеш це якимось чином підтвердити? For Устименко: або спростувати. .ua/admin/customorder/proekti-klienta/2015116336/edit/П... що ще кілька багів я ставив на ТП і показував там скріншот що Устименко там сказав ставити на ТП і вони потім цей скрін ще дублювали кілька разівЯ поки не розумію у чому саме проблема? є доробка і коли вона робилася то ти був у боксі і мав доступно неодноразового коменту про те, що щось не так я не бачу. У чому питання?

Вона не працює, я виставляв баг на ТП, їм його постійно фітбекали та закривали як консультація
Все працює докорінно не так як я ставив завдання
Ось виставили баг https://box.webproduction.ua/admin/customorder/issue/2015506078/edit/ закрили консультацією (у Юри забрали гроші)
Ось ще одні баг https://box.webproduction.ua/admin/customorder/issue/2015508539/edit/ закрити консультацією
Ось ще ну тут уже реджект https://box.webproduction.ua/admin/customorder/issue/2015523511/edit/
Потім мені довго обіцяли вирішити проблему, потім запропонуйте 50 на 50, потім взагалі послали сюди.
Як можна вирішити це питання (при тому що він дуже підступний, суть у тому, що воно на перший погляд працює як потрібно, але потім коли ми почали додавати нові товари по вже потім стало зрозуміло що воно працює разово, тобто як функція масового заповнення, а не постійний параметр, коротше марення якийсь при цьому ТП повністю було на моїй стороні, тому і виставляло баги) ?
02.10.2020, 15:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Влад Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Устименко Ігор OneBox CTO написав: Купріян Влад ВалерійовичКлієнт написав: Мірошниченко Максим Олександрович CEO OneBox написав:2. Мені тоді сказали Устименку, що всі баги потрібно ставити на ТПМожеш це якимось чином підтвердити? For Устименко: або спростувати. .ua/admin/customorder/proekti-klienta/2015116336/edit/П... що ще кілька багів я ставив на ТП і показував там скріншот що Устименко там сказав ставити на ТП і вони потім цей скрін ще дублювали кілька разівЯ поки не розумію у чому саме проблема? є доробка і коли вона робилася то ти був у боксі і мав доступно неодноразового коменту про те, що щось не так я не бачу. У чому тоді питання? Вона не працює, я виставляв баг на ТП, їм його постійно фітбекали і закривали як консультація. Все працює в корені не так як я ставив завдання. issue/2015506078/edit/ закрили консультацією (у Юри забрали гроші)От ще одні баг вже реджект https://box.webproduction.ua/admin/customorder/issue/2015523511/edit/ Потім мені довго обіцяли вирішити проблему, потім запропонуйте 50 на 50 потім взагалі послали сюди. суть у тому що воно на перший погляд працює як потрібно, але потім коли ми почали додавати нові товари по вже потім стало зрозуміло що воно працює разово, тобто як функція масового заповнення, а не постійний параметр, коротше марення якийсь при цьому ТП повністю було на моїй стороні, тому й виставляло баги) ?

Стривай, ти в доопрацюванні вказав де саме має бути налаштування і що вона має робити - це зробили? - Так.
Ти не консультувався перед доопрацюванням про те, що ти хочеш вирішити і як, ти просто виставив завдання "зробіть мені тут налаштування щоб автоматом ставило галочки". У тому посиланні що ти вказав ти бачиш що-небудь крім кнопки зберегти? – я ні.
Усього ти сам придумав рішення, а коли зрозумів що ти взагалі не продумав завдання - ти вирішив ставити баги на ТП, яка тупа як двері не розуміє, що має бути в результаті.
А тепер аргументуй мені в чому я не правий?
02.10.2020, 16:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор OneBox CTO написав:
"Зробіть мені тут налаштування щоб автоматично ставило галочки"

Так я так і писав "автоматично" так воно автоматично не працює, потрібно після кожного нового товару заходити в кожен фільтр і натискати кнопку зберегти, якщо у тебе 100 фільтрів, то після додавання 1 товару тобі потрібно зайти в кожен фільтр і натиснути зберегти, де тут "автоматично"
Я взагалі не міг зрозуміти як розробник міг додумати до такої логіки роботи функціоналу, хоча б вже зробив якусь виноску що б користувач розумів що це налаштування працювати як масове заповнення параметра, тобто натиснув зберегти ось воно і заповнило, але при додаванні товару воно працювати не буде, хоча всі інші настройки які на тій сторінці, вони якраз і працюють при додаванні
02.10.2020, 16:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Устименко Ігор OneBox CTO писав/ла: "зробіть мені тут налаштування, щоб автоматом ставило галочки" 100 фільтрів, то після додавання 1 товару тобі потрібно зайти в кожен фільтр і натиснути зберегти, де тут "автоматично" Я взагалі не міг зрозуміти як розробник міг додумати до такої логіки роботи функціоналу, хоча б вже зробив якусь виноску що б користувач розумів що це налаштування працювати як масове заповнення параметра, тобто натиснув зберегти ось воно і заповнило, але при додаванні товару воно працювати не буде, хоча всі інші налаштування які на тій сторінці, вони якраз і працюють при додаванні

Влад, при збереженні воно автоматично і проставляє. Якщо в тебе інша логіка слова "автоматично" то треба було вказувати це, ніхто на кавовій гущі не гадає. Але ти навіть не вказав жодного коментаря у доопрацюванні, просто через ХХ місяців ти зрозумів що це не вирішує твоє питання і почав пресувати ТП. Так ось тобі потрібно було на момент виставлення доопрацювання продумати і описати хоча б що потрібно отримати в результаті.
Я вважаю питання закритим, мені нічого більше тут додати ці суперечки нескінченні знаючи тебе.
02.10.2020, 16:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
я розумію що автоматом, це не при збереженні фільтра, а це автоматом, коли ти додав товар його автоматом проставляються параметри фільтра, я розумію що я не розписав як дитині, напевно потрібно було подивитися хто робитиме завдання і напевно потім дописуватиме, я впевнений що якби завдання робив ти або Тиндик або досвідченіший співробітник то зробили б як треба, а зрозуміло що недосвідчений співробітник зробив як придумав.
До речі, у цього співробітника вже було кілька "грішків", коли він тупо на баг писав, що так має працювати і ТП мені передавали його відповіді, мені доводилося їм розжовувати як дітям і давати приклади і тоді вже баг виправляли (через пару днів доказів).
Пропоную варіанти вирішення ситуації:
1. Ви копіюєте сюди ТЗ, яке я поставив і просто читачі нехай проголосують як вони зрозуміли ТЗ і далі якщо у мене було більше "+" ви робите повернення
2. Ви компенсуєте всі 3 години (начебто стільки було) щоб не витрачати не ваш не мій час
3. Ви компенсуєте 50%, тобто 1.5
4. Ви що б не компенсувати просто доробите як має воно працювати
5. Ви просто кладете болт на цю проблему, тільки письмово про це пишете сюди (що б я мав надії на рішення і не чекав відповідей і не пінгував у цьому завданні)
02.10.2020, 16:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
За цим завданням буде рішення чи ніхто не бачить повідомлення з цього завдання та створювати нову?
21.12.2020, 13:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
За цим завданням буде рішення чи ніхто не бачить повідомлення з цього завдання та створювати нову?

Це безглузді суперечки витрачати на них час я не бачу сенсу
21.12.2020, 14:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
За цим завданням буде рішення чи ніхто не бачить повідомлення з цього завдання та створювати нову?

Це безглузді суперечки витрачати на них час я не бачу сенсу

Я запропонував 5 варіантів, вибери будь який тобі ближче по дуже і зафіксуй тут і закриємо тему
21.12.2020, 14:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
За цим завданням буде рішення чи ніхто не бачить повідомлення з цього завдання та створювати нову?

Це безглузді суперечки витрачати на них час я не бачу сенсу

Я запропонував 5 варіантів, вибери будь який тобі ближче по дуже і зафіксуй тут і закриємо тему

Я не був відповідальним за твоє доопрацювання, а ти був її автором усередині системи і ти її ставив, тому ти і вибирай собі варіант
21.12.2020, 14:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Я не був відповідальним за твоє доопрацювання, а ти був її автором усередині системи і ти її ставив, тому ти і вибирай собі варіант

Ви згодні на будь-який варіант який я виберу з описаних вище?
21.12.2020, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Варіант 5 – ми кладемо болт на твою проблему.
Чому? Та тому що я витрачаю близько 10К грн/міс чисто на твої питання та завдання, нічого не отримуючи на заміну.
Це моя офіційна відповідь, більше у цій темі я не відповідаю.
21.12.2020, 20:18
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
нічого не отримуючи на заміну.

Чому ж нічого, ви отримуєте відмінного тестувальника вашого програмного забезпечення, в бойових умовах :)
21.12.2020, 21:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чому ж нічого, ви отримуєте відмінного тестувальника вашого програмного забезпечення, в бойових умовах :)

ага, йди потестуй бітрікс, а потім викати їм рахунок мовляв "я ж тестувальник".
Ми тебе не наймали.
22.12.2020, 18:02
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар