1b.app
Скопійоване посилання -

Де налаштування зовнішнього вигляду та що відображається в цьому меню повідомлень

Після оновлення інформація показується не так як було налаштовано, це Каша з інформації, яку неможливо розглянути не відкривши процес
раніше було налаштовано щоб бачити те, що потрібно, а зараз нічого не зрозуміло що тут показується так як інформація зливається і немає того, що потрібно в повідомленні.
не зміг знайти налаштування
+ відкривається процес з цього центру повідомлень набагато довше ніж на старому боксі
одне розчарування від нового боксу поки що, і швидкість і кладе в купу процесах
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

для налаштування відображених повідомлень натисніть на Ваш профіль і перейдіть до настройок повідомлень:
09.08.2021, 22:10
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так тут тільки типи сповіщень можна включити, але що в цих сповіщеннях показувати немає, а було. Навіщо прибрали в новому боксі корисну річ?
тепер тут толком нічого не розібрати, а раніше можна було налаштувати що мені потрібно щоб тут показувалося і це було зручно мега
і щоб подивитися відкривається дуже довго тепер 10-30 секунд часто йде
09.08.2021, 22:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
так тут тільки типи сповіщень можна включити, але що в цих сповіщеннях показувати немає, а було. Навіщо прибрали в новому боксі корисну річ?
тепер тут толком нічого не розібрати, а раніше можна було налаштувати що мені потрібно щоб тут показувалося і це було зручно мега
і щоб подивитися відкривається дуже довго тепер 10-30 секунд часто йде

На жаль, сповіщення стали безглузді.
Коли перейшов на OS – намагався налаштувати, але нічого не вийшло. Тепер, десь рази на тиждень, просто чищу список через те, що дратує їх кількість (Screenshot_19.jpg).
Налаштування які, запропонував Чижик Олександр, просто включають або відключають всі повідомлення, але навіщо в повідомлення відображати все поспіль (почато відлік часу; .... відредаговано; і т.п.) - я не знаю: ((Screenshot of (171 ))
09.08.2021, 22:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

і я про те ж, купу класних речей зникло, інтерфейс ускладнився у використанні, лівого меню немає, ну розчарування суцільне поки що. всі співробітники плюються на зручність користування та просять повернути старий бокс. Для банальних постійних дій потрібно робити більше кліків, щоб їх провести. це вкрай незручно і візулізація тільки графіка покращилася, зручності в новому функціоналі я не бачу на жаль
09.08.2021, 22:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
і я про те ж, купу класних речей зникло, інтерфейс ускладнився у використанні, лівого меню немає, ну розчарування суцільне поки що. всі співробітники плюються на зручність користування та просять повернути старий бокс. Для банальних постійних дій потрібно робити більше кліків, щоб їх провести. це вкрай незручно і візулізація тільки графіка покращилася, зручності в новому функціоналі я не бачу на жаль

Це опір нововведенням – він був і буде завжди. Ви можете створити топік і в ньому описати пропозиції щодо роботи центру сповіщення.
10.08.2021, 08:56
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Мені здається, що йдеться про ці налаштування?
Думаю, що було б добре додати їх в налаштування повідомлень користувача, я сформував запит https://crm-onebox.com/ru/support/security/10034-os---dobavit-nastroyki-uvedomle...
10.08.2021, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:

Таровик Дмитро Миколайович написав:
і я про те ж, купу класних речей зникло, інтерфейс ускладнився у використанні, лівого меню немає, ну розчарування суцільне поки що. всі співробітники плюються на зручність користування та просять повернути старий бокс. Для банальних постійних дій потрібно робити більше кліків, щоб їх провести. це вкрай незручно і візулізація тільки графіка покращилася, зручності в новому функціоналі я не бачу на жаль

Це опір нововведенням – він був і буде завжди. Ви можете створити топік і в ньому описати пропозиції щодо роботи центру сповіщення.

опір не нововведенням, а тому, що зникли зручні речі, глобальний пошук і ліве меню було зручним, центр повідомлень нарікань не викликав. зараз там відображення інформації у вигляді суцільного потоку інформації, який не читаємо в такому вигляді, для кожного процесу є інформація яка важлива, решта не суттєво, а тут показується в більшості те, що не суттєво, в цьому і проблема
13.08.2021, 22:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор писав/ла:
Мені здається, що йдеться про ці налаштування?
Думаю, що було б добре додати їх в налаштування повідомлень користувача, я сформував запит https://crm-onebox.com/ru/support/security/10034-os---dobavit-nastroyki-uvedomle...

ні, мені потрібна наприклад по БП певний набір інформації: Клієнт/Телефон/Спосіб доставки/Статус/Доп поле з коментом та інше. зараз там показаний останній процес дія, здебільшого марна інформація для мене, за відсутності важливої. і немає можливості налаштувати що відображати важливе, а потім можна те, що є.
13.08.2021, 22:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар