1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює імпорт товарів xlsx

Не працює імпорт товарів xlsx
ВИПАДКОВО закрив завдання https://crm-onebox.com/ua/support/other/8046-ne-rabotaet-import-tovarov-xlsx/
Питання до Тиндика Максима: ось ви не можете сказати що було раніше, мене це не цікавить, я у вас не питаю, чи була ковбаса,
я запитую чому не працює функціонал що працював? чому я повинен платити, щоб він працював? ставлення до коробочників у вас стало жахливим,
я зменшив імпорт до 36 товарів без оновлення фільтрів, тільки 1 доп поле, Одиниця виміру, Дробимість, Тип (Нова пошта. Доступні значення: Вантаж та Шини-диски), Вага (Нова пошта) - і нічого не сталося, імпорт не відпрацював
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Буркало Вадим написав:
Питання до Тиндика Максима: ось ви не можете сказати що було раніше, мене це не цікавить, я у вас не питаю, чи була ковбаса,
я запитую чому не працює функціонал що працював?

На це може бути безліч причин.

Буркало Вадим написав:
я зменшив імпорт до 36 товарів без оновлення фільтрів, тільки 1 доп поле, Одиниця виміру, Дробимість, Тип (Нова пошта. Доступні значення: Вантаж та Шини-диски), Вага (Нова пошта) - і нічого не сталося, імпорт не відпрацював

Уточніть, в який час проводили завантаження файлу?
08.04.2021, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, дайте приклад вашого файлика та скріншот із прикладом налаштувань імпорту
08.04.2021, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

добрий день
Експорт продуктів у ексель не працює, вчора кілька разів пробував
Кількість рядків 10-15
Не працює при розвантаженні фільтрів,
Яке було рішення щодо експорту та імпорту?
03.12.2021, 14:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я перевірив експорт ваших продуктів на пошту - він відпрацював, посилання на файл прийшла.
Але помітив проблему відправки за допомогою SMTP з поштової скриньки, після чого відбувається спроба відправки листа через php mail() - це не гарантує доставку листи одержувачу.
Я рекомендую вам перевірити налаштування пошти через SMTP
06.12.2021, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар