1b.app
Скопійоване посилання -

немає кнопки "резервувати"

Відповіді:

integrator
integrator.com.ua
Валентин – якщо інші продукти резервує – значить функціонал працює.
у вашому випадку може бути лише 2 варіанти: немає товару на складі (чи зарезервований іншим процесом) і в складі не стоїть галочка Можна продавати зі складу (чи Брати участь у складських операціях для комірок)
18.12.2020, 15:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні.
Товар є на складі
Зі складами все окей.
18.12.2020, 16:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

integrator
integrator.com.ua
тоді зайдіть будь ласка у товар, який вказаний стрілкою на скріні, у вкладку склади і зробіть новий скрін
18.12.2020, 17:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

З товарами та складами все окей.
18.12.2020, 18:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

integrator
integrator.com.ua

Корець Валентин
Клієнт писав/ла:

З товарами та складами все окей.

тоді де саме ви резервуєте? можна тільки у вхідному процесі (замовлення клієнта). Для цього в таблиці товарів процесу виводьте колонку Резерв складу (storageReserve) і при додаванні товару можна натиснути так https://prnt.sc/w5j3a1
18.12.2020, 18:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я не розумію ваших питань.
Всю інформацію я надав.
не резервується товар із замовлення. Посилання на замовлення дав. Скріні з тим, що немає кнопки - надавши. Інфомрацію про те, що ці товари на складі є – теж надав.
21.12.2020, 16:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

integrator
integrator.com.ua
на жаль я не маю доступу до Вашого боксу, тому потрібний скрін саме з цим товаром у замовлення - там, де він зарезервований.
такого скріну ви не надали.
21.12.2020, 17:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар