1b.app
Скопійоване посилання -

Повернення товару постачальнику

http://crm.mebelok.com
Поясню структуру процесів:
Замовлення клієнта, з нього може створюватися підпроцес Замовлення постачальнику й у ньому оприбутковується товар. Допустимо оприбуткували на склад 1. Тобто постачальник нам надіслав товар на цей склад.
У Замовленні клієнта може бути переміщення товару на інший склад, тобто підпроцес переміщення, допустимо переміщення до іншого міста на Склад 2.
У результаті замовлення резерв на складі 2, продали товар клієнту (списали) в замовленні.
Виявляється, що брак товару і потрібно його повернути постачальнику. У процесі постачальника якщо перейду на етап Повернення товару там стоятиме дію повернення - отримаю помилку, т.к. ми оприбуткували склад 1 від постачальника. А продавали із складу 2.
Оскільки товар на складі 2 нам потрібно повернути зі складу 2 постачальнику. Але стандартною дією це зробити не можна.
Нині такі повернення робляться вручну, скасовується переміщення зі складу 1 складу 2, тобто повернення переміщення, та був повернення постач
Оригінальне питання доступне на версії: ru https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор

Відповіді:

Вітання. Схема завжди однакова у своїй? Тобто. Чи достатньо видалити одне переміщення в замовленні клієнта, з яким пов'язане замовлення постачальника і повернути товар?
03.11.2020, 14:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Вітання. Схема завжди однакова у своїй? Тобто. Чи достатньо видалити одне переміщення в замовленні клієнта, з яким пов'язане замовлення постачальника і повернути товар?

Переміщення відбувається над замовлення, а підпроцесі
Переміщення буде не в 100% випадках, може бути кілька переміщень, а не 1
03.11.2020, 14:45
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru

як машині зрозуміти який із товарів і з якого складу повертати? Ти в підпроцесі можеш переміщати не обов'язково теж оприбуткування від постачальника, можеш переміщувати зовсім інший залишок вже
03.11.2020, 17:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
як машині зрозуміти який із товарів і з якого складу повертати? Ти в підпроцесі можеш переміщати не обов'язково теж оприбуткування від постачальника, можеш переміщати зовсім інший залишок вже

так я це розумію, в теорії можливо що оприбуткували від постачальника один товар, а в іншому підпроцесі переміщаємо вже іншу складську запис (не ту що оприбуткували), як варіант якщо намагаються повернути вже не той складський запис що оприбуткували - видавати помилку
як це вирішити і краще зробити я не знаю, тому я описав всю схему як працюємо, підкажіть краще підкажіть як зробити
03.11.2020, 21:23
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Уточню я.
Фактично ми отримавши товар у постачальника можемо зробити з ним будь-що:
Перемістити тричі різними складами, продати клієнту - потім повернути назад. перемістити ще двічі, а потім сказати постачальнику "забирай назад своє барахло". І ми маємо повернути товар постачальнику! Безпосередньо! Він за фактом велике не переміщається у зворотному порядку за всіма тими складами за якими вже переміщався. Мені не потрібні в історії переміщень, і руху товару не існують переміщення.
Я важко змирився що повернення від клієнта працює криво!!! Я продавав товар із одного складу, а повернення роблю на інший склад – це реальність життя! Так відбувається! Забирали товар зі складу, а коли повертають привезли до шоу-руму, склад у вічі не бачив повернутий товар. https://prnt.sc/vd88dc а зараз це виглядає ось-так!
Це докорінно не правильно! Але коли це стосується всього одного переміщення, то я насилу, скрипучи серце - змирився. А як бути в такій ситуації додайте до цього ще й повернення від клієнта на якийсь інший склад. І це перший приклад, що трапився, буває і більше рухів.
04.11.2020, 13:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чекаємо на відповідь як можна реалізувати
06.11.2020, 10:50
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я можу в дії повернення товару зробити налаштування при включенні якої знайду прихід постачальника і якщо його не продали, видалю його рухи по складах і поверну назад на початковий склад оприбуткування. Займе близько 3год
З приводу того, що повернення спрацьовує тільки на один склад, хоча фізично ви привезли на інший, так побудована архітектура складів у боксі. Продукт не може магічним чином стрибати по складах при поверненні товару, звідки він був проданий туди і повинен повернутися з точки зору системи. Я думаю, що 2 операції (повернення+переміщення) не набагато більше однієї (просто повернення на інший склад). Якщо для вас це критично, я можу подумати і придумати рішення, щоб повертати однією операцією відразу на інший склад, але воно коштуватиме від 5 годин.
06.11.2020, 11:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Я можу в дії повернення товару зробити налаштування при включенні якої знайду прихід постачальника і якщо його не продали, видалю його рухи по складах і поверну назад на початковий склад оприбуткування. Займе близько 3год

У сенсі видалити рух товару, якщо він реально рухався по цих складах?
Як потім відновити історію цих подій? Ви розумієте, що ви говорите???
Мені треба повернути постачальнику! Безпосередньо! Як реалізація, лише повернення!
Чекаю на адекватні пропозиції!
06.11.2020, 12:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Навіщо відновлювати історію руху товару, який ви за підсумком повернули постачальнику?
2. Окей, давайте зробимо налаштування в дії, в якій ви вибиратимете допполе з назвою складу, в якому зберігається в даний момент товар і з нього вже зробимо повернення постачальнику. Займе 6г.
06.11.2020, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
1. Навіщо відновлювати історію руху товару, який ви за підсумком повернули постачальнику?
2. Окей, давайте зробимо налаштування в дії, в якій ви вибиратимете допполе з назвою складу, в якому зберігається в даний момент товар і з нього вже зробимо повернення постачальнику. Займе 6г.

1. Звітність компанії – товар рухався за складами, такі події видаляти не можна! Чи могли бути рухи по грошам в той же час, оплата послуг за ті ж переміщення.
2. Влад підкажіть, будь ласка, це вирішує мій запит? Адже товар ми зарезервуємо у поверненні, склад і так зрозумілий. Мене цікавить процедура, яка не буде скасовувати весь ланцюжок рухів по складах. Це вирішує нашу проблему?
06.11.2020, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
2. Окей, давайте зробимо налаштування в дії, в якій ви вибиратимете допполе з назвою складу, в якому зберігається в даний момент товар і з нього вже зробимо повернення постачальнику. Займе 6г.

Підіб'ю підсумок, виходить у замовленні постачальнику ми оприбуткували товар, в іншому процесі перемістили товар, потім в іншому процесі (замовлення клієнта) продали, точиш може бути багато складських операцій після оприбуткування. А потім ми до замовлення постачальнику, де оприбуткували товар, створюємо підпроцес на певні товар (може бути не на все, оприбуткували 5, а повернути треба 2). У підпроцес ставимо дію "Повернути вміст процесу складу", включаємо налаштування у дії щоб повертало лише певні товари(тільки у підпроцесі), в доп. поле вказуємо склад на який повернути і після переходу на етап повертається товар постачальнику зі складу, який ми вкажемо, тільки 1-ою операцією повернення. На доопрацювання потрібно 6 годин доробок.
Отак буде працювати, все правильно?
09.11.2020, 09:29
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Короп Владислав Павлович
Співробітник писав/ла:

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
2. Окей, давайте зробимо налаштування в дії, в якій ви вибиратимете допполе з назвою складу, в якому зберігається в даний момент товар і з нього вже зробимо повернення постачальнику. Займе 6г.

Підіб'ю підсумок, виходить у замовленні постачальнику ми оприбуткували товар, в іншому процесі перемістили товар, потім в іншому процесі (замовлення клієнта) продали, точиш може бути багато складських операцій після оприбуткування. А потім ми до замовлення постачальнику де оприбуткували товар, створюємо підпроцес на певні ...

На даний момент знайти процес у якому оприбуткували товар – до шаленства складно! А якщо минув рік від вступу?
09.11.2020, 10:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Короп Владислав Павлович
Співробітник писав/ла:
Отак буде працювати, все правильно?

Так, за умови, що товар, який ви оприбуткували, ще залишився на складі. Тобто. якщо ти оприбуткував 2 штуки і потім їх продав, то повернути не вийде
09.11.2020, 11:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:

Короп Владислав Павлович
Співробітник писав/ла:
Отак буде працювати, все правильно?

Так, за умови, що товар, який ви оприбуткували, ще залишився на складі. Тобто. якщо ти оприбуткував 2 штуки і потім їх продав, то повернути не вийде

Добре, у такому разі може бути ще одна ситуація, продаж без замовлення постачальнику. Тобто ми оприбуткували рік тому, у замовленні додаємо товар зі складу, не створюючи замовлення постачальнику, продали, повернули від клієнта і тепер потрібно зробити повернення постачальнику, але замовлення постачальнику ми не створюємо. У такому разі створюємо якийсь процес із цим товаром і з цього процесу треба зробити повернення, тобто шукаємо цей товар з його складської операцій оприбуткування (яка ще не продана виходить) щоб ця складська операція була підв'язана до процесу і саме в цьому процесі робимо повернення цього товару.
Виходить так:
1. Створив процес Х рік тому, оприбуткував товар
2. Зараз створив замовлення, продав товар, повернув товар
3. Зараз створив процес повернення постачальнику з цим товаром, переходжу на етап, система знаходить процес Х, який рік тому створювали і в ньому робить повернення цього товару.
Потрібно якось врахувати такі ситуації. Тобто в результаті може бути повернення зі створеним замовленням постачальнику, в такому випадку потрібно повертати саме в цьому замовленні постачальнику, а може ситуація де продали без замовлення постачальнику - ось це треба врахувати.
09.11.2020, 14:43
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Короп Владислав Павлович
Співробітник писав/ла:
і з цього процесу треба зробити повернення

Чіт я не зовсім розумію, яким чином ти це збираєшся робити? Як робити повернення транзакції, яку ти не знаєш?
09.11.2020, 14:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:

Короп Владислав Павлович
Співробітник писав/ла:
і з цього процесу треба зробити повернення

Чіт я не зовсім розумію, яким чином ти це збираєшся робити? Як робити повернення транзакції, яку ти не знаєш?

Я описую як це насправді відбувається. У товару може бути десятки оприбуткувань, переміщень тощо. Процес оприбуткування може бути закритий і рік тому і знайти вручну його буде складно.
На замовлення вибрали товар зі складу, продали, повернули на склад. Тепер потрібно зробити повернення постачальнику, шукаємо у яких складських операціях оприбуткування (або якось інакше, мається на увазі надходження які ще не продані) і в цьому процесі робимо повернення надходження цього товару.
Якщо є інші правильніші варіанти, прошу запропонувати, я описую як насправді клієнт працює.
09.11.2020, 14:56
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Короп Владислав Павлович
Співробітник писав/ла:
Тепер потрібно зробити повернення постачальнику, шукаємо у яких складських операціях оприбуткування (або якось інакше, мається на увазі надходження які ще не продані) і в цьому процесі робимо повернення надходження цього товару.

Якщо потрібно зробити повернення того товару, який ви повернули у продажу. У процесі можна так зробити. 8год
09.11.2020, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:

Короп Владислав Павлович
Співробітник писав/ла:
Тепер потрібно зробити повернення постачальнику, шукаємо у яких складських операціях оприбуткування (або якось інакше, мається на увазі надходження які ще не продані) і в цьому процесі робимо повернення надходження цього товару.

Якщо потрібно зробити повернення того товару, який ви повернули у продажу. У процесі можна так зробити. 8год

Уточню:
Є замовлення клієнта, у ньому продали товар, без створення замовлення постачальнику (він може бути раніше), потім повернули у замовленні товар на склад від клієнта, тепер потрібно зробити повернення постачальнику, із замовлення клієнта на цей товар створюємо підпроцес, там ставимо дію щодо повернення , Воно шукаємо в якому процесі було оприбуткування цього товару (мається на увазі надходження які ще не продані) і в тому процесі робить повернення цього товару.
На це потрібно 8 годин, все правильно?
Так само ти знаєш, що у нас в замовленнях у товарів опції, коментарі, вони ж будуть враховуватися (щоб коректно знаходило продукт при поверненні)?
10.11.2020, 10:52
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Короп Владислав Павлович
Співробітник писав/ла:
На це потрібно 8 годин, все правильно?

так

Короп Владислав Павлович
Співробітник писав/ла:
Так само ти знаєш, що у нас в замовленнях у товарів опції, коментарі, вони ж будуть враховуватися (щоб коректно знаходило продукт при поверненні)?

я по унікальному коду дивитися, тобто. той товар який продали той і повертатиму. А до коду вже прив'язані всі допполя і так далі
10.11.2020, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:

Короп Владислав Павлович
Співробітник писав/ла:
На це потрібно 8 годин, все правильно?

так

Короп Владислав Павлович
Співробітник писав/ла:
Так само ти знаєш, що у нас в замовленнях у товарів опції, коментарі, вони ж будуть враховуватися (щоб коректно знаходило продукт при поверненні)?

я по унікальному коду дивитися, тобто. той товар який продали той і повертатиму. А до коду вже прив'язані всі допполя і так далі

Клієнту підходить, єдине є уточнення, а якщо буде ситуація, коли потрібно зробити повернення постачальнику без замовлення клієнта (без продажу). Є просто товар на складі, ми хочемо повернути постачальнику, створюємо процес та через нього повертаємо, виходить у цьому процесі не буде складської операції продажу. Тож можна буде повернути?
11.11.2020, 12:56
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як у такому разі системі зрозуміти який саме із парафій ви хочете повернути?
11.11.2020, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Як у такому разі системі зрозуміти який саме із парафій ви хочете повернути?

шукаємо в яких складських операціях оприбуткування цей товар з цими опціями/коментарями (або якось інакше, мається на увазі надходження які ще не продані)
11.11.2020, 13:45
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Контакт постачальника у своїй буде клієнтом процесу?
11.11.2020, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Контакт постачальника у своїй буде клієнтом процесу?

Так, клієнтом процесу буде постачальник.
11.11.2020, 13:53
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
+3 години так зробити.

ОК, в результаті виходить має працювати для всіх трьох ситуацій:
1. Замовлення клієнта, з нього створюється замовлення постачальнику, у ньому оприбуткували. У замовленні можуть перемістити, потім продали на замовлення, повернули від клієнта на склад. З замовлення постачальника створюємо підпроцес повернення постачальнику, в доп. поле продукту процесу вказуємо склад із якого повернути постачальнику й рід. У процесі(замовленні постачальнику) повертається безпосередньо зі складу який вказали постачальнику.
2. Замовлення клієнта, без замовлення постачальнику, просто вибираємо товар зі складу, який раніше оприбуткували. У замовленні продали товар, повернули від клієнта, потрібно повернути постачальнику, із замовлення клієнта на цей товар створюємо підпроцес, там ставимо дію щодо повернення, воно шукає в якому процесі було оприбуткування цього товару (мається на увазі надходження які ще не продані) і в тому процесі робить повернення цього товару.
3. Створюємо просто процес, додаємо товар який хочемо повернути постачальнику, клієнтом вказуємо постачальника, переходимо на етап - воно шукає в якому процесі було оприбуткування цього товару (мається на увазі надходження які ще не продані) і в тому процесі робить повернення цього товару.
Нам усі ці 3 варіанти в сумі потрібно 11 годин доопрацювань, правильно?
11.11.2020, 14:02
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар