1b.app
Скопійоване посилання -

Пропала можливість експортувати назву фільтра (UA)

Надаю скрін. Експортувати фільтр можу однією мовою, а значення двома мовами. Раніше була можливість експортувати і назву і значення двома мовами. Чи буде цьому рішення?

Відповіді:

Дайте посилання на бокс. Швидше за все Ви відключили мультимовність для назви фільтра, тому його не відображає.
28.08.2023, 17:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Дайте посилання на бокс. Швидше за все Ви відключили мультимовність для назви фільтра, тому його не відображає.


https://filterspoints.crm-onebox.com

Ні, було ввімкнено. Скрін
28.08.2023, 17:43

Подивився, там лише значення можна різними мовами вивантажувати і це допрацьовували буквально місяць тому. Для назви фільтра нічого подібного не було, якщо хочете, можемо доопрацювати. Займе близько 1год. Виставити рахунок?
28.08.2023, 17:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Подивився, там лише значення можна різними мовами вивантажувати і це допрацьовували буквально місяць тому. Для назви фільтра нічого подібного не було, якщо хочете, можемо доопрацювати. Займе близько 1год. Виставити рахунок?


Ні, було двома мовами і назва і значення. Неодноразово користувалися, бо часто треба масово відредагувати фільтра. Зараз та саме ситуація, але тепер виходить, що на рос мові значення можна замінити, а на укр ні, бо немає прив'язки по назві.... якось це дивно.

Дякую, поки не готові до сплати. Будемо вручну проставляти
29.08.2023, 09:26


Бобір Денис Вікторович писав/ла:
Ні, було на двох мовах і назва і значення.

є якісь докази? Можливо великий файлик, який Ви так вивантажили. Я за кодом бачу що там ніколи не було другої мови
29.08.2023, 10:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:

Бобір Денис Вікторович писав/ла:
Ні, було на двох мовах і назва і значення.

є якісь докази? Можливо великий файлик, який Ви так вивантажили. Я за кодом бачу що там ніколи не було другої мови


А в іншій версії onebox? Можливо, змінився функціонал після нашого переходу на оновлену версію onebox
29.08.2023, 11:11

підійде файл і з mvp якщо ви про це, вивантаження не змінювалася з тих пір
29.08.2023, 11:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
підійде файл і з mvp якщо ви про це, вивантаження не змінювалася з тих пір


Ні, нажаль не збереглося файлів :(
Але це було 100%
29.08.2023, 12:28

у цій ситуації можу запропонувати доопрацювання за 1год, щоб зробити такий функціонал. Виставити рахунок?
18.09.2023, 22:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
у цій ситуації можу запропонувати доопрацювання за 1год, щоб зробити такий функціонал. Виставити рахунок?


поки ні, дякую
22.09.2023, 09:11

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар