1b.app
Скопійоване посилання -

Допрацювання функціоналу перерахунку ціни продуктів

У нас в системі є такі процеси:
- Список позицій поставщика
- Список позицій клієнта
- Замовлення клієнта
1. В Списку позицій поставщика фіксуються ціни на характеристики виробу (прайс марки, ціни друку, лаку, додаткових шарів тощо)
2. Список позицій клієнта фіксуються продукти, а ціна продукту залежить від цін на характеристики виробу, що вносяться в Списку позицій поставщика.
3. І відповідно в Замовлення клієнта ціни теж будуть тягнутись зі Списку позицій клієнта
Ціни в Списку позицій поставщика з часом перераховуються і відповідно в Списку позицій клієнта і Замовлення клієнта теж перераховується ціна. Але для клієнтів, що купують продукт до перерахунку цін треба залишити попередню вартість.

Треба реалізувати кнопку "перерахунку ціни"
Основна функція, яку повинен виконувати цей функціонал, це - блокування автоматичного перерахунку ціни на товар в Списку позицій клієнта, зважаючи на ціни на складові товару, і фіксування раніше розрахованої ціни, тобто в разі натискання на цю кнопку та зміну виробником цін в Списку позицій поставщика на характеристики виробу, ціна самого виробу має зберігатися такою, яка була до перерахунку, тобто яка була до натискання, й не перераховуватися до того моменту, доки ми не відключимо цю кнопку.

допоміжні скріни

Відповіді:

Добридень. Ціна замовлення і так ніколи не перераховується, тобто. фіксується. Чи правильно я зрозумів, що Вам потрібно, щоб:
1. При натисканні на якусь кнопку ціни взялися із замовлень постачальника
2. Більше ціни ніхто ніяк не міг змінювати (крім кнопки вище).
05.07.2023, 18:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
1. У нас налаштовано так що ціна для Замовлення клієнта тягнеться зі Списку позицій клієнта, яка в свою чергу розраховується із Списку позицій постачальника, як було написано в повідомленні вище.

2. Нам треба щоб ця кнопка навпаки коли ми ії натискаємо блокувала перерахунок ціни в Списку позицій клієнта і відповідно в Замовлені клієнта, щоб ціна не перераховувалась.

Наприклад: у нас клієнт замовив по одній ціні, але після у постачальника був перерахунок цін по компонентами (марка, лак і т.д) і відповідно ціна змінилась. А треба щоб у деяких клієнтів ціна залишилась на попередньому рівні. І ми цією кнопкою блокуєм перерахунок
06.07.2023, 11:54

Зрозумів, давайте тоді не кнопкою а перевіряти додаток продукту процесу. Наприклад робимо додаток продукту процесу "Заблокувати перерахунок ціни" Ви ставите туди кнопкою або руками одиничку, а в дії, що змінює ціну, робимо налаштування щоб не запускати для продукту прорахунок ціни якщо заповнене допполі "Заблокувати перерахунок ціни". Тобто ми доопрацюємо в одній потрібній дії як налаштування щоб іннорувати продукти процесу у яких заповнено доп. поле.
06.07.2023, 12:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія
Чи зможе додаток продукту процесу "Заблокувати перерахунок ціни" дублюватись і працювати і в інших бізнес процесах?
Що маю на увазі, у нас з зі Бізнес процесу Список позицій клієнта тягнеться в інші бізнес процеси: Замовлення клієнта, Логістика і в інші.
Важливо щоб подальше процеси були однакові, тобто олнаково передавались данні. І щоб нічого не змінилось коли ми будемо в Бізнес процесі Змовлення клієнта переходить на інші єтапи
07.07.2023, 12:09


Валерія
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
І щоб нічого не змінилося, коли ми будемо в бізнесовому процесі.

Я не можу тут Вам нічого гарантувати, тому що не розумію, як налаштований у Вас БП. Якщо зміна ціни відбувається тільки дією описаною вище, то значення допполя буде таким самим і у всіх таких діях на етапах Ви зможете прописати однакові налаштування. Якщо ж там буде ще якась інша дія, яка змінює ціну, то тоді природно ціна зміниться
07.07.2023, 13:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія
Якщо буде потреба зробити таку заборону на інших бізнес процесах які копіюють дані - чи зможете ви це зробити також?

Чи ви маєте вже оцінку для нас по часу скільки треба буде потрібно зробити цю заборону на зараз ?
І якщо в інші БП треба буде то як тоді будемо діяти і скільки орієнтовно взагалі це годин може бути?
10.07.2023, 16:35


Валерия
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писал/а:
Якщо буде потреба зробити таку заборону на інших бізнес процесах які копіюють дані - чи зможете ви це зробити також?

Чи ви маєте вже оцінку для нас по часу скільки треба буде потрібно зробити цю заборону на зараз ?
І якщо в інші БП треба буде то як тоді будемо діяти і скільки орієнтовно взагалі це годин може бути?

я не оценивал Вам доработку для конкретного БП, я оценивал доработку конкретного действия. Если Вы используете это действие в других БП то вы естественно сможете самостоятельно включить там нужные галочки, если же Вы каким то другим образом меняете там цену то нужно понимать как и дорабатывать соответствующие действия.

Я предлагаю сейчас сделать в действие которым Вы меняете цены доработку, которая не будет трогать продукт процесса если заполнено выбранное допполе (займет 2ч), Вы это настраиваете, смотрите, проверяете на своем БП и если дальше будут еще какие то проблемы или пожелания будем смотреть дальше. Акцентирую Ваше внимание что я только доработаю настройку с выбором допполя в действии, дальше процедуры, заполнение допполя и тд настраивать Вы будете самостоятельно.
10.07.2023, 20:37

Валерия
Іменна ліцензія
Вітаю!
Є деякі уточнення для того щоб вам наглядно показати як працює перерахунок цін.
Щоб зрозуміти, той варіант який ви запропонували буде працювати чи ні?
Так як передаємо вже конкретну інформацію налаштуваня OneBox клієнта, просимо щоб сторонні інтегратори не підключались до вирішення цього питання тільки OneBox production

Прикріплюю вам відео як створюється продукт для Списку позицій клієнта і як він розраховується.
https://youtu.be/zOoUXaki6R4

Треба включати заборону на другий раз розрахунку ціни (тобто не перераховувати ціну яка була перший раз прорахована) в Списку позицій клієнта

Конструктор процедур для “Списку позицій клієнта”
https://knkrd.1b.app/app/workflow/19/procedure/

Конструктор процедур для “Списку позиції завода-поставщика”
https://knkrd.1b.app/app/workflow/21/procedure/

До прикладу ОДНА із процедура яка перераховує ціну.
https://knkrd.1b.app/app/workflow/21/procedure/283/
13.07.2023, 15:53

Я пропоную:
У дію "Підрахувати і записати значення додаткове поле" додати вибір додаткового поля продукту процесу. Якщо допполе заповнено зупиняти роботу дії для продукту процесу і йти до наступного продукту процесу. Якщо це вам підходить, робимо. Якщо ні, не робимо. Ви самі повинні розуміти, як там налаштований БП, які дії як куди копіюють ціну і підійде цей варіант чи ні, мені ця інформація абсолютно не потрібна. Я пропоную що саме і в яку дію доопрацювати, іншим займаються інтегратори, в цьому випадку це Ви.
13.07.2023, 16:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія
ітаю!
Те що ви запропонували, не спрацює.
Тому що за перерахунок ціни відповідає не тільки одна дія.
Тому просто додати одну дію, яку ви запропонували не допоможе.
Там відповідає не одна процедура і багато дій.

До прикладу ОДНА із процедура яка перераховує ціну.
https://knkrd.1b.app/app/workflow/21/procedure/283/

Конструктор процедур для “Списку позицій клієнта”
https://knkrd.1b.app/app/workflow/19/procedure/

Конструктор процедур для “Списку позиції завода-поставщика”
https://knkrd.1b.app/app/workflow/21/procedure/

Чи можете будь-ласка, подивитися ті посилання та підказати як найкращим чином можна це зробити і що буде потрібно зробити?
17.07.2023, 12:22


Валерія написав:
Тому просто додати одну дію, яку ви запропонували не допоможе.
Там відповідає не одна процедура і багато дій.

зрештою ж у ціну продукту якусь нараховану ціну переносить одна дія? Я розумію, що вважаєте ви там за допполями ціну, переносите її в третє допполе і т.д. Але підсумкова дія перенесення ціни на ціну робить лише 1 дію
17.07.2023, 12:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар