1b.app
Скопійоване посилання -

універсальний імпорт продуктів XML поле description ( опис ) тягне до картки товару некректно

Універсальний імпорт продуктів XML поле description ( опис ) тягне в картку товару некоректно, саме імпортує не як текст, бо як код . галочка Увімкнути перевірку секції даних CDATA увімкнено. , , , , підкажіть у чому може бути проблема ?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Налаштування дій спрацьовують не відразу через годину +-. Наразі проблема актуальна?
15.02.2023, 21:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зубарев Сергей
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Спасибі за відповідь . та проблема актуальна. Пробував видаляти товари і завантажував їх повторно, але проблема не змінюється через годину ні через день - опис потрапляє в поле, але його не видно воно приховано під CDATA і його можна побачити з вихідного коду. тобто як би галочка не спрацьовує.
16.02.2023, 19:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я бачу у вас у списку боксів тільки одну систему на mvp, на жаль, я не можу нічого на ній подивитися або поправити. Якщо у вас є бокс на os із тією самою проблемою, я зможу її вирішити на цьому боксі.
16.02.2023, 20:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так система на mvp, перехід на ОС для нас зараз непідйомний, хто може допомогти з mvp?
17.02.2023, 10:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

З розробників ніхто, можливо, якийсь із інтеграторів може відгукнутися і допомогти з налаштуваннями дії.
17.02.2023, 11:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар