1b.app
Скопійоване посилання -

Некоректна робота з товарами, що оприбутковані в іншій валюті

Всім привіт. Громадяни знавці, підкажіть, що я роблю не так чи де не стоїть галочка.
Товар оприбуткований у доларі. Коли приходить замовлення, на замовлення вхідна ціна товару потрапляє з картки товару Закупівельна ціна. Долар зараз скаче абияк і за день можемо його міняти кілька разів у системі, якщо йдуть сильні коливання. Виходить, якщо долар був 40.5 і змінився на 41.5, але закупівельна ціна в замовленні все одно залишається по 40.5, хоча проганяємо через етап з дією "Встановити закупівельну ціну товару процесу з останньої складської операції". Якщо цей товар додати ще раз, то в нього закупівельна вже буде по 41.5. розрахована. І знову, якщо курс змінився, то вхідна ціна на замовлення не зміниться. Допоможіть, будь ласка, як вийти із ситуації?
Днями ще був продаж товару, який забрали з повернення, у нього взагалі вхідна ціна порахувалася за курсом 28.8
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Третяк Артур OneBox Insiders
Іменна ліцензія
Добрий день. Якщо у Вас так залежить ціна від долара, тоді напевно варто картку товару заводити в доларах і прописувати ціну продажу і закупівельну ціну в доларах, а в самому процесі оновлювати курс долара до гривні. І тоді прибирати дію підтягування "встановити закупівельну ціну товару процесу з останньої складської операції".
Хоча чесно кажучи не особливо бачу в цьому сенс, тому що на момент закупівлі Ви вже витратив у гривні зафіксували, відповідно маржа та закупівля коректна.
Тобто, якщо у Вас є закупівля і Ви її проводите за долари, то ставте процес у валюті гривні і теж саме з продажем.
15.08.2022, 12:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Агаренко Сергей
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Третяк Артур
OneBox Insiders
Іменна ліцензія писав/ла:
Добрий день. Якщо у Вас так залежить ціна від долара, тоді напевно варто картку товару заводити в доларах і прописувати ціну продажу і закупівельну ціну в доларах, а в самому процесі оновлювати курс долара до гривні. І тоді прибирати дію підтягування "встановити закупівельну ціну товару процесу з останньої складської операції".
Хоча чесно кажучи не особливо бачу в цьому сенс, тому що на момент закупівлі Ви вже витратив у гривні зафіксували, відповідно маржа та закупівля коректна.
Тобто, якщо у Вас є закупівля і Ви її проводите за долари, то ставте процес у валюті гривні і теж саме з продажем.

Доброго дня, Артуре. Варіант із зазначенням у картці товару валюту долар не підходить. У нас онлайн продажу та на всі сайти та маркетплейси ціна передається у гривні.
Я просто не можу зрозуміти, чому система при виконанні дії "встановити закупівельну ціну товару процесу з останньої складської операції" просто не перемножує ціну оприбуткування в доларі на поточний курс долара (як це відбувається в картці товару при виконанні перерахунку цін) - це логічно.
17.08.2022, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Третяк Артур OneBox Insiders
Іменна ліцензія

Агаренко Сергій
Залишіть повідомлення в цій темі і вам відкриються контакти користувача:
Доброго дня, Артуре. Варіант із зазначенням у картці товару валюту долар не підходить. У нас онлайн продажу та на всі сайти та маркетплейси ціна передається у гривні.
Я просто не можу зрозуміти, чому система при виконанні дії "встановити закупівельну ціну товару процесу з останньої складської операції" просто не перемножує ціну оприбуткування в доларі на поточний курс долара (як це відбувається в картці товару при виконанні перерахунку цін) - це логічно.

Ні, не логічно) Якщо у Вас оприбуткування зараз у гривні, то це статичний запис до журналу, за якою ціною Ви приходили товар. А от якщо у вас оприбуткування в доларах, тоді тут уже можна буде щось зробити. Тут два варіанти. Спробувати без доопрацювання зробити прихід у доларах і перевірити чи змінюватиметься за курсом процесу вхідна ціна. Або якщо прихід у гривні, тоді робити доопрацювання з подвійною конвертацією.
17.08.2022, 15:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Третяк Артур
OneBox Insiders
Іменна ліцензія писав/ла:

Агаренко Сергій
Залишіть повідомлення в цій темі і вам відкриються контакти користувача:
Доброго дня, Артуре. Варіант із зазначенням у картці товару валюту долар не підходить. У нас онлайн продажу та на всі сайти та маркетплейси ціна передається у гривні.
Я просто не можу зрозуміти, чому система при виконанні дії "встановити закупівельну ціну товару процесу з останньої складської операції" просто не перемножує ціну оприбуткування в доларі на поточний курс долара (як це відбувається в картці товару при виконанні перерахунку цін) - це логічно.

Ні, не логічно) Якщо у Вас оприбуткування зараз у гривні, то це статичний запис до журналу, за якою ціною Ви приходили товар. А от якщо у вас оприбуткування в доларах, тоді тут уже можна буде щось зробити. Тут два варіанти. Спробувати без доопрацювання зробити прихід у доларах і перевірити чи змінюватиметься за курсом процесу вхідна ціна. Або якщо прихід у гривні, тоді робити доопрацювання з подвійною конвертацією.

Я ж за це і кажу) що прихід у доларі і логічно, щоб вхідна ціна товарів у замовленні перераховувалася за поточним курсом Ви пишите "по курсу процесу", я думав це глобальна змінна для всього боксу, і її у процесі не можна міняти. В інтерфейсі процесу змінну не знаходить https://prnt.sc/B5DCOaGaj4ah.
17.08.2022, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Третяк Артур OneBox Insiders
Іменна ліцензія

Сергій Агаренко писав/ла:
Я ж за це і говорю) що прихід у доларі і логічно, щоб вхідна ціна товарів у замовленні перераховувалася за поточним курсом Ви пишіть "за курсом процесу", я думав це глобальна змінна для всього боксу, і її в процесі не можна міняти. В інтерфейсі процесу змінну не знаходить https://prnt.sc/B5DCOaGaj4ah.

Спробуйте тоді все-таки виставити курс валют у процесі через такий блок (рис 1)
І після цього відпрацювати дію "встановити закупівлю ціну..."
За ідеєю, має вирішити Вашу проблему.
17.08.2022, 17:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Третяк Артур
OneBox Insiders
Іменна ліцензія писав/ла:

Сергій Агаренко писав/ла:
Я ж за це і говорю) що прихід у доларі і логічно, щоб вхідна ціна товарів у замовленні перераховувалася за поточним курсом Ви пишіть "за курсом процесу", я думав це глобальна змінна для всього боксу, і її в процесі не можна міняти. В інтерфейсі процесу змінну не знаходить https://prnt.sc/B5DCOaGaj4ah.

Спробуйте тоді все-таки виставити курс валют у процесі через такий блок (рис 1)
І після цього відпрацювати дію "встановити закупівлю ціну..."
За ідеєю, має вирішити Вашу проблему.

Перевірив. На жаль, не допомогло. Блок із Валютою додав. Вхідна ціна не змінюється під час проходження "встановити закупівлю ціну". Щоб вона змінилася, потрібно після зміни курсу долара провести перерахунок цін, додати цей товар новим рядком і лише після цього вхідна ціна зміниться. На скрині перший рядок базова ціна при курсі 40.5, потім змінив курс і додав другий рядок, прогнав через "встановити закупівлю ціну" - нічого не змінилося. Зробив перерахунок у картці товару і додав 3-й рядок, ціна в 3й стала як у картці товару після перерахунку. Прогнав ще раз через "Встановити закупівлю ціну". Вхідна ціна в 3-х рядках не змінилася. Схоже щось із логікою дії.
17.08.2022, 22:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Третяк Артур OneBox Insiders
Іменна ліцензія

Сергій Агаренко писав/ла:

Третяк Артур
OneBox Insiders
Іменна ліцензія писав/ла:

Сергій Агаренко писав/ла:
Я ж за це і говорю) що прихід у доларі і логічно, щоб вхідна ціна товарів у замовленні перераховувалася за поточним курсом Ви пишіть "за курсом процесу", я думав це глобальна змінна для всього боксу, і її в процесі не можна міняти. В інтерфейсі процесу змінну не знаходить https://prnt.sc/B5DCOaGaj4ah.

Спробуйте тоді все-таки виставити курс валют у процесі через такий блок (рис 1)
І після цього відпрацювати дію "встановити закупівлю ціну..."
За ідеєю, має вирішити Вашу проблему.

Перевірив. На жаль, не допомогло. Блок із Валютою додав. Вхідна ціна не змінюється під час проходження "встановити закупівлю ціну". Щоб вона змінилася, потрібно після зміни курсу долара провести перерахунок цін, додати цей товар новим рядком і лише після цього вхідна ціна зміниться. На скрині перший рядок базова ціна при курсі 40.5, потім змінив курс і додав другий рядок, прогнав через "встановити закупівлю ціну" - нічого не змінилося. Зробив перерахунок у картці товару і додав 3-й рядок, ціна в 3й стала як у картці товару після перерахунку. Прогнав ще раз через "Встановити закупівлю ціну". Вхідна ціна в 3-х рядках не змінилася. Схоже щось із логікою дії.

Хм, тут уже лише розробники можуть подивитися. Як на мене, тут треба зробити доопрацювання. З розряду: додати в дію галочку "Враховувати курс валют процесу під час підтягування закупівельної ціни з операції оприбуткування". Тоді буде ок) Тому що зараз ця дія швидше за все так не працює.
18.08.2022, 02:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар