1b.app
Скопійоване посилання -

проблема з імпортом статусу впроцесі і немає імпорту

підкажіть як зрозуміти у чому проблема? не можу змінити ціни масовим імпортом. тягну з цього файлу колонки 4 тільки
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
25.06.2022, 13:41

Тільки одне успішно, хоч за фактом імпорт був але він частковий з того що бачу. тут я імпортую нові ціни та знижки товарів
26.06.2022, 08:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

пробую варіанти, видаляв файли імпорту, але толку не побачив. з'явилася проблема при масових діях - Дамп не знайдено, коли вибираєш усі товари з відфільтрованого списку, якщо тільки на 1 сторінці то немає такого
26.06.2022, 09:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У мене схожа проблема тільки зіпсування зовсім не відбувається, кнопка завантажити мертва
05.07.2022, 02:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Швидше за все ви вантажите занадто великі файли і php не вистачає пам'яті, щоб обробити всі записи з них. Ми можемо більш детально розібратися в проблемі та змінити налаштування сервера, якщо це буде необхідно, для цього буде потрібно 1год доробки (оскільки у вас коробкова версія боксу). Виставити рахунок?
15.07.2022, 15:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

давайте налаштовувати сервер, і з масовими діями коли змінюєш дані в
про всі товари, хвилинний крон перестає працювати іноді на 20 хвилин іноді на пару годин. Раніше такого не було. я згоден на налаштування Сервера, і рекомендацію, перенесення на якийсь Український сервер прискорить роботу системи? а то анонсований новий двигун не відчувається, все одно часом СРМ "тупить" і довго думає. може краще на Український сервер перенести?
19.07.2022, 08:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть що робити, щоб хвилинний крон на 20 хвилин покласти. Тобто. посилання на сторінку і що там потрібно зробити я заразом виправлю і це
19.07.2022, 18:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Дмитре, рахунок відправлено на вашу пошту
19.07.2022, 18:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я сплативши рахунок відразу, чи робилося налаштування серверу, так як імпорт все таки має проблему з великими файлами так точно
26.07.2022, 08:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


у цих імпортах імпортував лише 1 показник, щоб перевірити чи буде хоч так працювати, але без результату. Прошу скоріш налаштувати сервер, щоб я міг нормально робити масовий імпорт і змінювати ціни
26.07.2022, 08:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

прошу виконати сплачену послугу. ми не можемо нормально робити роботу через цю проблему
26.07.2022, 22:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Стасюк Юлія Володимирівна
OneBox написав:
Добридень! Дмитре, рахунок відправлено на вашу пошту

я плативши відразу, виконайте налаштування щоб робити імпорт адекватно
26.07.2022, 22:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, завтра я займусь вашою проблемою
26.07.2022, 22:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Спробуйте імпортувати новий файл
27.07.2022, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

запустив +/- середній за розміром
27.07.2022, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
27.07.2022, 13:37

спробуйте ще раз з новим файликом
27.07.2022, 14:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

минуло, завтра більший спробую
27.07.2022, 21:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар