1b.app
Скопійоване посилання -

Не виконується виробництво продукту

На етапі "[Tex] Готовий" стоїть дія "Створити продукт з матеріалів"

авт. дія працює не коректно, тому що на частині процесів спрацьовує, а на частині створює нульовий запис у журналі:

З цієї причини частина продукту не створюється.
Приклад:
[Розд.] 135397 - Назва замовлення
135426 - id підпроцесу на виробництво (БП "Друк на текстилі")
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Олександр, якщо на частині процесів спрацьовує і результатом виробництва є запис – тоді сам функціонал працює.
Швидше за все у вас проблема з самими матеріалами, з яких потрібно виготовити. Можливо, їх немає або в резерві. Перевірте починаючи з паспорта.
16.06.2022, 12:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сам функціонал працює, але не коректно.
І при чому на одному і тому ж матеріалі в різних процесах.
Я не можу самостійно виявити причину. Вже місяць аналізую.
Матеріал для виготовлення є в наявності у достатній кількості.
Якщо матеріалу не буде у наявності - ВанБокс показує помилку. Тому навіть якби його не було, то я б не зміг перейти просто на цей етап.
17.06.2022, 09:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Взагалі це помилка, але зафіксувати її дуже складно
17.06.2022, 09:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
Взагалі це помилка, але зафіксувати її дуже складно

А як вирішити питання?
Через цю помилку в мене злітає коректність складу і це викликає багато лишніх процесів.
Збираємось відправити товар, а його немає на складі, пакувальник бігти до мене, я перериваю всі етапи не знаходжу причину і оприбуткую товар на склад, щоб хоч замовлення можна було відправити.
І потім весь склад не коректний.
17.06.2022, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Ви можете просто використати іншу дію, вона називається Виробництво, щоб закрити цей питання, вона повністю покриває функцілнал. Але якщо хочете розібратися саме з цією дією, тоді вам доведеться зафіксувати цю помилку, тобто домогтися та описати варіант як повторити цю помилку, інакше її вирішення може тривати дуже довго.
18.06.2022, 20:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
Ви можете просто використати іншу дію, вона називається Виробництво, щоб закрити цей питання, вона повністю покриває функцілнал. Але якщо хочете розібратися саме з цією дією, тоді вам доведеться зафіксувати цю помилку, тобто домогтися та описати варіант як повторити цю помилку, інакше її вирішення може тривати дуже довго.

Дякую, зараз спробую дію "Виробництво"
20.06.2022, 15:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар