1b.app
Скопійоване посилання -

Наявність товару.

Добридень!
http://box.agro-him.com.ua/
З'явилася проблема, що товар продається під 0, світиться на сайті як "Є в наявності"
Якщо прибрати галочку "Товар у наявності" з картки товару в oneBox то проблема йде.
Як зробити так що б коли товару було 0 на залишку - галочка "Товар в наявності" (у картці) забиралася автоматично?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

OXID написав:
Як зробити так що б коли товару було 0 на залишку - галочка "Товар в наявності" (у картці) забиралася автоматично?

Встановіть галочку "Перераховувати наявність товару
11.05.2022, 01:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Масово проставили галочки у картці товару "Перераховувати наявність" потім масово перерахували, але деякі позиції перерахувалися, а деякі все одно стоїть галочка "Є в наявності" при 0 залишку.
11.05.2022, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Проблема чи товари перерахувалися?
11.05.2022, 16:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
Проблема чи товари перерахувалися?

Проблема товару нуль, а на сайті світиться "є в наявності".
Як взагалі оновлюються дані продукт у наявності чи ні? Це відбувається як то автоматично?
У нас коли кількість 0, то галочка "Товар в наявності" не знімається автоматично.
Ось щойно наочно взяв 5 позицій з 0 залишком виділив і прибрав голочку "Продукт в наявності", потім виділяю масово ці 5 позицій і натискаю "Надіслати в ..." --->Перерахунок цін та наявності ---->Перелічити наявність за товаром і після цього у цих 5 позицій з'являється галочка "Продукт у наявності" при 0 залишку.
Як налаштувати так що коли товар від 1 шт в наявності є то в системі він автоматично стояв як продукт в наявності, а якщо 0 то галочка не ставилася\знімалася?
11.05.2022, 17:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

OXID написав:
Проблема товару нуль, а на сайті світиться "є в наявності".
Як взагалі оновлюються дані продукт у наявності чи ні? Це відбувається як то автоматично?
У нас коли кількість 0, то галочка "Товар в наявності" не знімається автоматично.

Так, якщо увімкнено перерахунок наявності.
Але перерахунок наявності враховує наявність постачальника, якщо в постачальника товар зазначений як є в наявності, то в товарі галочка теж проставиться.
У картці товару можна відкрити вкладку "Постачальники" та переглянути інформацію про постачальників товару. Зверніть увагу на галочку "Наявність".

OXID написав:
Ось щойно наочно взяв 5 позицій з 0 залишком виділив і прибрав голочку "Продукт в наявності", потім виділяю масово ці 5 позицій і натискаю "Надіслати в ..." --->Перерахунок цін та наявності ---->Перелічити наявність за товаром і після цього у цих 5 позицій з'являється галочка "Продукт у наявності" при 0 залишку.

Швидше за все у них доданий постачальник та встановлено наявність

OXID написав:
Як налаштувати так що коли товар від 1 шт в наявності є то в системі він автоматично стояв як продукт в наявності, а якщо 0 то галочка не ставилася\знімалася?

перевірте постачальників, думаю проблема в них
12.05.2022, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


перевірте постачальників, думаю проблема в них

Ми не працюємо з наявністю постачальників, чи можна якось зробити так що наявність товару залежало тільки від фактичної наявності на нашому складі без прив'язки до постачальників. Наприклад, на складі Товар в кількості 1+ шт - ставиться галочка є в наявності автоматично, якщо 0 то галочка забирається автоматично (я так розумію потрібно ставити крон якийсь що система автоматично відображала наявність)?
17.05.2022, 16:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

OXID написав:

перевірте постачальників, думаю проблема в них

Ми не працюємо з наявністю постачальників, чи можна якось зробити так що наявність товару залежало тільки від фактичної наявності на нашому складі без прив'язки до постачальників. Наприклад, на складі Товар в кількості 1+ шт - ставиться галочка є в наявності автоматично, якщо 0 то галочка забирається автоматично (я так розумію потрібно ставити крон якийсь що система автоматично відображала наявність)?

Потрібно просто поставити галочку "Перераховувати наявність...". Щодо постачальників потрібно перевірити, це не факт, я просто висловив припущення, це потрібно перевірити. Якщо надасте доступ, я допоможу
17.05.2022, 17:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Якщо надасте доступ, я допоможу

Добре, а як надати доступ?
18.05.2022, 10:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
на цій сторінці https://1b.app/ru/partner-access/ у запитах
18.05.2022, 13:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
на цій сторінці https://1b.app/ru/partner-access/ у запитах

Доступ відкрили, дякую :)
18.05.2022, 15:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Суханицький Андрій
Я не маю

Все-таки ви мали рацію і справа була в постачальниках, вчора розібралися. Щиро Дякую :)
19.05.2022, 09:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Будь ласка
19.05.2022, 09:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

[/quote]
Потрібно просто поставити галочку "Перераховувати наявність...". Щодо постачальників потрібно перевірити, це не факт, я просто висловив припущення, це потрібно перевірити. Якщо надасте доступ, я допоможу
[/quote]
Добридень!
Проблема не наважилася.
Ми прибрали значення з усіх товарів про наявність вручну ( наявність товару на складі, наявність у постачальника) і на якийсь момент все стало відображатися правильно, де товару 0 фактично на складі, що "товар не в наявності", пройшов час деякі позиції приїхали на склад потім продалися і виходить, що ці позиції вже світяться як є в наявності але в наявності 0 шт. Перерахунок наявності галочка коштує, дія раз на годину "Перерахувати залишки продуктів на складах" працює, але фактично нічого не змінює.
І якщо прибрати галочку на сторінці товару "Продукт у наявності" то галочка залишається на постачальнику "В наявності"
А якщо прибрати галочку на постачальнику, то галочка забирається і на сторінці продукту.
01.06.2022, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Ви оновлюєте прайси постачальників?
Є такий нюанс - при оприбуткуванні товару від постачальника в каточці товару записується постачальник і йому проставляється галочка наявності, таким чином при перерахунку товар вважається у наявності.
Можу запропонувати варіант рішення
Або потрібно імпортувати прайси постачальників регулярно, щоб постійно була актуальна наявність.
02.06.2022, 11:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
Ви оновлюєте прайси постачальників?
Є такий нюанс - при оприбуткуванні товару від постачальника в каточці товару записується постачальник і йому проставляється галочка наявності, таким чином при перерахунку товар вважається у наявності.
Можу запропонувати варіант рішення
Або потрібно імпортувати прайси постачальників регулярно, щоб постійно була актуальна наявність.

Прайси постачальників ми імпортуємо.
Нам потрібно щоб товар якого більше 0 був "В наявності", якого 0 "Немає в наявності" і що б він сам перераховувався. Як це реалізувати? (Прайс постачальників можна до уваги не брати взагалі)
02.06.2022, 14:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Немає такої опції. Але можна зробити постачальників не активними тоді їх не враховуватиме при перерахунку, у замовленні постачальнику при цьому вибрати можна буде.
02.06.2022, 17:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ми робимо постачальників не активними, то виходить не оновлюватимуться залишки? Товар буде у наявності чи ні попри залишок >0, =0 ?
04.06.2022, 10:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

OXID написав:
Якщо ми робимо постачальників не активними, то виходить не оновлюватимуться залишки? Товар буде у наявності чи ні попри залишок >0, =0 ?

ні, залишок враховуватиметься
04.06.2022, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ми ставимо постачальника "не активний", то чи зможемо ми надалі завантажувати прайс-листи, перераховувати ціни, наявність постачальника?
06.06.2022, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

OXID написав:
Якщо ми ставимо постачальника "не активний", то чи зможемо ми надалі завантажувати прайс-листи, перераховувати ціни, наявність постачальника?

Що? Дещо вище ви написали, що постачальників взагалі не потрібно враховувати.
07.06.2022, 08:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Як у результаті має вийти?
07.06.2022, 14:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прайси постачальників ми іноді завантажуємо, має бути якесь вирішення цього питання.
Потрібно всього що б відображалося товар в наявності не наявності.
Може дії якісь по перерахунку...
08.06.2022, 09:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар