1b.app
Скопійоване посилання -

При експорті не вивантажується поле "Менеджер продукту"

Відповіді:

Добрий день. Чому воно має вивантажуватись, якщо воно навіть не виводиться ніде окрім універсального блоку?
14.02.2022, 11:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dydyk Ihor
ПП

anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день. Чому воно має вивантажуватись, якщо воно навіть не виводиться ніде окрім універсального блоку?

Додаткові поля також виводяться в універсальних блоках, але вони імпортуються та експортуються. Чому тоді для цього поля не так?
14.02.2022, 12:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тому що експортуються тільки поля, які виведені в таблицю продуктів, це поле в таблицю не виведено.
14.02.2022, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dydyk Ihor
ПП

anonymous hamster
OneBox production написав:
Тому що експортуються тільки поля, які виведені в таблицю продуктів, це поле в таблицю не виведено.

То виведіть.
14.02.2022, 13:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Уточніть, який саме функціонал вам потрібен і в яких вивантаженнях - я зможу це оцінити.
14.02.2022, 15:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dydyk Ihor
ПП

anonymous hamster
OneBox production написав:
Уточніть, який саме функціонал вам потрібен і в яких вивантаженнях - я зможу це оцінити.

Аналогічний функціонал як і для інших полів продукту (імпорт, експорт, ....)
15.02.2022, 13:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Аналогічний функціонал як в інших полях продукту може зайняти від 200 до 500 годин, оскільки аналогічні поля продукту використовуються більш ніж у п'ятиста місцях у OneBox. Також я знаю як мінімум по 5 можливостей імпорту та експорту продуктів. Прошу уточнити в які місця потрібно додати для імпорту або експорту дане поле.
15.02.2022, 13:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dydyk Ihor
ПП

anonymous hamster
OneBox production написав:
Аналогічний функціонал як в інших полях продукту може зайняти від 200 до 500 годин, оскільки аналогічні поля продукту використовуються більш ніж у п'ятиста місцях у OneBox. Також я знаю як мінімум по 5 можливостей імпорту та експорту продуктів. Прошу уточнити в які місця потрібно додати для імпорту або експорту дане поле.

Функціонал додаткового сфери товару. Хоча б доступ до поля через змінну.
16.02.2022, 11:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dydyk Ihor
ПП
Мені потрібно знати хто менеджер товару, для подальшого використання у нарахуванні зарплати менеджеру за продані товари.
Ми застосовуємо алгоритм при нарахуванні: процент за продання власного товару та процент за продання товару іншого менеджера.
17.02.2022, 10:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dydyk Ihor
ПП

anonymous hamster
OneBox production написав:
Аналогічний функціонал як в інших полях продукту може зайняти від 200 до 500 годин, оскільки аналогічні поля продукту використовуються більш ніж у п'ятиста місцях у OneBox. Також я знаю як мінімум по 5 можливостей імпорту та експорту продуктів. Прошу уточнити в які місця потрібно додати для імпорту або експорту дане поле.

Наскільки реально зробити доступ до поля змінної?
18.02.2022, 12:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дідік Ігор писав/ла:
Мені потрібно знати хто менеджер товару, для подальшого використання у нарахуванні зарплати менеджеру за продані товари.
Ми застосовуємо алгоритм при нарахуванні: процент за продання власного товару та процент за продання товару іншого менеджера.

Поясніть мені, в якій дії чи місці ви хочете це зробити, я зможу оцінити завдання. Мені потрібна назва дії або посилання на конкретний функціонал у який потрібно додати змінну, я не можу скрізь це зробити
03.05.2022, 16:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар