1b.app
Скопійоване посилання -

Некоректно працює фільтр у продуктах (товарах) по числовому дод.полю.

Ось посилання https://baza.cn.ua/admin/shop/products/?fromfiltercustomfakt41=1&tofiltercus... =&filtercustomopisanierozetka24=&filterid=&filterpricefrom=&filterpriceto=&fromfiltercustomzalishok25=&tofiltercustomzalishok25=&filtercdatefrom=&filtercdateto=&filtercustomsellstatusvrozetke40=&filtercustomstatusvuploaderrozetka47=&filtercustomkodkategoriirozetka23=&filtercustomprichinablokirovki44=&filtertags=&filtercustomzamiri59=&fromfiltercustomostannyadataprodazhu71=&tofiltercustomostannyadataprodazhu71=&fromfiltercustomostannyadataprikhodu43=&tofilter
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Дід Мороз
OneBox production написав:
поправив

1. А що конкретно ви правили (що ви робили)?
Я зайшов у БД і зробив такі запити:
SELECT * FROM `shopcustomfield` WHERE objectid=58225 AND objecttype='ShopProduct' ORDER BY `shopcustomfield`.`key` ASC
SELECT COUNT(id) as CNT, objectid, `key` FROM `shopcustomfield` WHERE objecttype='ShopProduct' GROUP BY `key`, `objectid`, `objecttype` HAVING CNT>1 LIMIT 100
І щось я побачивши нелогічні речі виходити поля дублюються і таких полів дуже багато
2. Це нормально що є дублі по суті унікальних даних?
3. Якщо це ненормально ви можете проаналізувати чому це трапляється і зробити систему так щоб ваші процедури не робили подібні речі (для аналізу я думаю вам як розробнику достатньо БД і даних з історії дій по полям і заповнення їх)?
05.02.2022, 17:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
2. ні
3. ні, все для самостійного аналізу у вас є. Ви можете спробувати повторити помилку на новому продукті і розповісти, як це зробити мені, тоді я зможу її поправити. З цими ж продуктами ви робили мільйони різних змін через усі можливі дії системи та з'ясувати яку з дій задублі записи проблематично.
07.02.2022, 10:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
1. А що конкретно ви правили (що ви робили)?

Можете дати відповідь на цей питання?
Цікавити чи ви вносили правки в код процедури чи ви тупо удалили кілька записів дублів у таблиці які входили в приклад який я показав
08.02.2022, 22:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

anonymous hamster
OneBox production написав:
це закрита інформація

:)
Ясно, тоді виходити ви тупо вилучили дублі які я привів як приклад
Дуже шкода що ви наслідуєте подібні принципи, якщо не розбиратися звідки береться лайно, а просто прибирати його то доведеться тільки ті і робити що прибирати лайно
Якщо нескладно розшифруйте що таке "закрита інформація" мені цікаво ви заходили у мою БД на мій сервер і випромінювали там записи чи не випромінювали?
09.02.2022, 22:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

з якою метою вам потрібна ця інформація?
10.02.2022, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

anonymous hamster
OneBox production написав:
з якою метою вам потрібна ця інформація?

Щоб зрозуміти ваші принципи та методи розробки
Бо таке враження що замість того щоб провести аналіз і знайби баг у системі ви тупо виправляєте дані в таблицях, або вилучаєте записи з таблиці, якщо це так то цеж не програмування, це якісь примітивізм, якщо так діяти то вам доведеться тільки те і робити що постійно підчищати таблиці від багів, замість того щоб недопускати проблеми
10.02.2022, 23:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

вам не обов'язково розуміти принципи та методи розробки
11.02.2022, 10:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар