1b.app
Скопійоване посилання -

Масова зміна поля продуктів

Потрібно оновити поле Модель для всіх продуктів системи (перекласти на українську мову)
Коли експорт експорту, полів id, Найменування і Модель. Те поле модель оновлюється але видаляється решта інформації про товар (фото, характеристики і т.д.)
Чи є більш простий спосіб, ніж робити повне вивантаження всіх полів продукту і його фільтрів і характеристик, щоб зберегти всі дані після імпорту?
Як наприклад в Opencart при імпорті встановити галочку "Тільки оновити" і при імпорті йде пошук по id і змінює значення тільки вказаного поля, не чіпаючи інших.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий вечір. Наскільки я бачу з історії зміни деяких продуктів з вашого скрин - оновлення продуктів було приблизно о 15 годині дня 29.01 оновилася тільки назва модельного ряду, інші поля не були оновлені. Можете підказати в яких продуктах після імпорту вийшла інша інформація про продукт?
31.01.2022, 17:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Вибачте не надійшло повідомлення про Вашу відповідь.
Та зараз усе гаразд.
Я раніше намагався змінювати таким способом ціни в товарах. І воно стирало дані в продукті.
Я згодом змінив ціни за допомогою завантаження прайса постачальника.
Спасибі за вашу відповідь
18.02.2022, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар