1b.app
Скопійоване посилання -

Термін придатності продукту

Добрий день.
При оприбуткуванні товару вказуємо дату до якої товар придатний, але надалі на сторінку товару ми не можемо до блоку додати відображення терміну придатності, оскільки цієї змінної просто немає і як додати її не зрозуміло, підкажіть як додати змінну "dateto" до блоку на сторінці продукту?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня термін придатності для складської операції ніяк не пов'язаний з карткою продукту. Він пов'язаний лише з конкретною партією продукту. Терміни придатності після оприбуткування можна побачити у списку складських залишків товару, наприклад.
06.12.2021, 14:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як можна вивести термін придатності на сторінку продукту?
06.12.2021, 15:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я такого способу не пам'ятаю, у продукту в залежності від к-ва оприбуткувань може бути 800 різних термінів придатності, сенс їх бачити в картці.
06.12.2021, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось і я не знайшов, ну в нашому бізнесі це актуально, в 99% випадків товар, який лежить на складі, він з одним терміном придатності, просто щоразу заходити дивитися термін придатності до складів не зовсім зручно.
06.12.2021, 17:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

якщо вам потрібно бачити це поле, я можу доопрацювати його виведення в універсальному блоці. Братиме найменшу дату з термінів придатності зі складу і показуватиме в універсальному блоці. Займе близько години доопрацювання. Виставляти рахунок?
06.12.2021, 17:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар