1b.app
Скопійоване посилання -

Як можна автоматично заповнити поле товару "В наявності" (синхронізаця дуже сильно тупити)

Зараз у всіх товарах стоїть галочка "Синхронізувати наявність"
Але як виявилося, що OneBox MVP не розрахований на велику кількість товарів і синхронізацію
Ось я писав раніше https://1b.app/ru/forum/?q=ShopSupplier_Processor_Avail+
Тобто є процес ShopSupplier_Processor_Avail який тупо при 10 000 товарах зупиняє роботу хвилинних дій на 4-8 хвилин, в результаті коли відпрацьовує цей процесор все тупити, продукти не зберігаються, процеси зависають, або переходити два рази під ряд в один і той же статус, резерви дублюються і списання також і фінанси дублюються + не приходять нові замовлення з маркетплейсій і не заходять фінаси з банків, коротше кажучи виникає якийсь АТ.
Тому задумався над тим щоб вимкнути галочку "Синхронізувати наявність" (згідно з косультації від Бодяка це повинно допомогти) і через якісь дії самостійно проставляти галочку "Товар у наявності", але передивись всі дії (при збереженні товару, хвилинні, годинні, добові, дії на етапах процесу) і н
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Як можна заповнити це поле "Товар у наявності" (окрім як через API)?

Імпорт/експорт XLS
25.11.2021, 15:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
1. Не зрозумів, розкажіть детальніше про мето і варіанти
2. Кому немає жодних дій щоб можна було заповнити це поле?
26.11.2021, 21:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
1. Не зрозумів, розкажіть детальніше про мето і варіанти
2. Кому немає жодних дій щоб можна було заповнити це поле?

3. З системою неможливо нормально працювати, я не розумію як можна працювати з залишками при включеній синхронізації
Довбань ShopSupplier_Processor_Avail блокую хвилинний крон і нічого не працює по 4-5 хвилин ну це маячня якась
Які є варіанти роботи на MVP (без переходу на OS) щоб робити синхронізації залишків і не тупивши хвилинний крон через ShopSupplier_Processor_Avail (ну невже автор цього ShopSupplier_Processor_Avail все так банально тупо не продумавши що в системі можуть працювати не з 5-10 товарами тисячами)?
28.11.2021, 23:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


1. Не зрозумів, розкажіть детальніше про мето і варіанти

Ви можете самостійно ознайомитись із зазначеним функціоналом, там є колонка avail при експорті

2. Кому немає жодних дій щоб можна було заповнити це поле?

Може і є – ви можете самостійно пошукати варіанти рішення серед автоматизацій.
Інакше – можете скласти технічне завдання на розробку дії – вам оцінять доопрацювання.

3. З системою неможливо нормально працювати, я не розумію як можна працювати з залишками при включеній синхронізації
Довбань ShopSupplier_Processor_Avail блокую хвилинний крон і нічого не працює по 4-5 хвилин ну це маячня якась
Які є варіанти роботи на MVP (без переходу на OS) щоб робити синхронізації залишків і не тупивши хвилинний крон через ShopSupplier_Processor_Avail (ну невже автор цього ShopSupplier_Processor_Avail все так банально тупо не продумавши що в системі можуть працювати не з 5-10 товарами тисячами)?

Вважати маренням алгоритм роботи системи - це ваше право, тому що вона ваша (принаймні за договором, якщо він у вас є).
Також ви повинні розуміти, що у нас немає зобов'язань надавати/реалізовувати вам якийсь інший функціонал, якщо вас не влаштовує поточний (або наданий варіант переходу на OneBox OS).
Простіше кажучи – нас не цікавить удосконалення версії MVP, коли це вже зроблено у новому продукті OneBox OS. Якщо вас не влаштовує алгоритм роботи системи, ви можете змінити його під себе (без нашої долі) і вся відповідальність за це буде на вас. Або ж перейти на OneBox OS і тоді щось правомірно від нас вимагати.
30.11.2021, 11:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Ви можете самостійно ознайомитись із зазначеним функціоналом, там є колонка avail при експорті

1. Про яку дію ви говорите (передивився все діє по експорту і не знайшов там нічого з avail що може підходити) ?

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Може і є – ви можете самостійно пошукати варіанти рішення серед автоматизацій.
Інакше – можете скласти технічне завдання на розробку дії – вам оцінять доопрацювання.

2. Я передивився всі дії і не знайшов, може ви як розробник можете підказати чи є такі дії?

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Вважати маренням алгоритм роботи системи - це ваше право

3. Вибачте якщо вас це вразило!
Я просто не розумію як можна ставити на хвилинний крон те, що в теорії може працювати 3-10 хвилин + воно стартує кожні 15 хвилин (наче так казав Бодяко) + воно стартує на базі того, що був рух по складу за 15 хв, але обробляє не ті товари за яким був рух (5-10 товарів), а лопатити всі товари 10 000-20 000 (не важливо чи є ці товари в наявності), так можливо воно при 200 товарах і буде працювати 30 секунд, але коли товарів багато ( а в перспективі у всіх буде їх багато) то цей функціонал буде забирати все більше години крону, тому я не розумію про що думав автор функціоналу коли ставив на запуск на хвилинному кроні
Я бачу зараз єдине рішення це відключити синхронізацію по всіх товарах і переробити якось систему щоб вона працювала без синхронізацію, але зіштовхуюсь з тим, що такі важливі поля як синхронізувати товари і наявність неможливо якось заповнювати через дії (будь які) їх навіть копіювати не можна і наприклад синхронізувати товари навіть не можна вивести у фільтр (тобто відфільтрувати ці товари, є фільтр по синхронізації цін, але цього немає)
Чому такі елементарні поля не продумані для того щоб їх можна було заповнювати через якісь дії ?
03.12.2021, 14:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


1. Про яку дію ви говорите (передивився все діє по експорту і не знайшов там нічого з avail що може підходити) ?

https://baza.cn.ua/admin/shop/products/exchange-xls/
можливо через це вийти (колонка "Наявність")?

2. Я передивився всі дії і не знайшов, може ви як розробник можете підказати чи є такі дії?

Якщо не знайшли – значить нема.

3. Вибачте якщо вас це вразило!

Мене це анітрохи не образило. Ваше право думати як завгодно, моє право реагувати на це чи ні.

Я просто не розумію як можна ставити на хвилинний крон те, що в теорії може працювати 3-10 хвилин + воно стартує кожні 15 хвилин (наче так казав Бодяко) + воно стартує на базі того, що був рух по складу за 15 хв, але обробляє не ті товари за яким був рух (5-10 товарів), а лопатити всі товари 10 000-20 000 (не важливо чи є ці товари в наявності), так можливо воно при 200 товарах і буде працювати 30 секунд, але коли товарів багато ( а в перспективі у всіх буде їх багато) то цей функціонал буде забирати все більше години крону, тому я не розумію про що думав автор функціоналу коли ставив на запуск на хвилинному кроні

Я не бачу сенсу витрачати свій час на пояснення історичних аспектів формування архітектури продукту.
У OneBox OS архітектура кардинально змінилася, через що перерахунки працюють швидше та інакше.

Я бачу зараз єдине рішення це відключити синхронізацію по всіх товарах і переробити якось систему щоб вона працювала без синхронізацію, але зіштовхуюсь з тим, що такі важливі поля як синхронізувати товари і наявність неможливо якось заповнювати через дії (будь які) їх навіть копіювати не можна і наприклад синхронізувати товари навіть не можна вивести у фільтр (тобто відфільтрувати ці товари, є фільтр по синхронізації цін, але цього немає)

Ви маєте право переробити все, що завгодно. Хоч самотужки, хоч силами інтеграторів.

Чому такі елементарні поля не продумані для того щоб їх можна було заповнювати через якісь дії ?

Аналогічно відповіді вище - я не бачу сенсу витрачати час на пояснення, чому один функціонал є, чому іншого немає, чому він працює саме так, а не інакше і т.п.
У нашому продукті все працює так, як було реалізовано нами з тієї чи іншої причини. Якщо вас це не влаштовує - ви можете його не використовувати, або використовувати як є, або допрацьовувати під себе за допомогою інтеграторів.
Якщо хочете щось вимагати у вигляді доробок/інвестицій від нас - будь ласка, переходьте на OneBox OS, ставайте хмарним користувачем та можете пропонувати свої "ідеї" аналогічно іншим користувачам на форумі - умови для всіх рівні.
03.12.2021, 16:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар