1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Ціни постачальників

У боксі часто пишуть на форумі про частки "0.0000". В одному місці так, в іншому так. І ми також стикаємося із цією проблемою. Візуально дуже напружує завжди бачити ці нулі. Чи можна зробити висновок без нулів, а якщо число з частками, то тільки в цьому випадку виводитиме нулі? Начебто анонсували, що буде якийсь стандарт, але на даний момент його немає. Зробіть, будь ласка, щоб було зручно працювати з числами.
сподіваємося на позитивне вирішення цього питання.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Можна зробити тільки у вигляді налаштування (вам незручно, мені навпаки потрібно бачити завжди з однаковим к-вом знаків після коми, тому що продаю пакетики по 1.005 грн за штуку). Займе близько 1год. доробки для цього блоку.
29.11.2021, 16:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Добрий день. Можна зробити тільки у вигляді налаштування (вам незручно, мені навпаки потрібно бачити завжди з однаковим к-вом знаків після коми, тому що продаю пакетики по 1.005 грн за штуку). Займе близько 1год. доробки для цього блоку.

я і не пропоную прибирати, ви уважно прочитайте. я пропоную прибирати там, де в цьому немає потреби. такі моменти потрібно або давати настроювати користувачеві, або робити гнучкими та універсальними. наприклад, в excel можна вибрати подібне відображення.
Потрібно спочатку робити нормально і продумано, а не випрошувати за доопрацювання у клієнтів.
30.11.2021, 12:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я оцінив вартість гнучкого налаштування. Кому потрібно буде – включать, кому ні – не чіпатимуть. Забирати я нічого не збирався. Випрошувати щось у когось на форумі тим більше. Якщо вам потрібно – робимо, не потрібно – не робимо. Все дуже просто.
30.11.2021, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Я оцінив вартість гнучкого налаштування. Кому потрібно буде – включать, кому ні – не чіпатимуть. Забирати я нічого не збирався. Випрошувати щось у когось на форумі тим більше. Якщо вам потрібно – робимо, не потрібно – не робимо. Все дуже просто.

ну так виділіть кошти та зробіть зручну для користувачів систему.
01.12.2021, 11:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми виділятимемо кошти туди куди вважатимемо за потрібне а не туди куди вкажіть ви, але спасибі за допомогу.
01.12.2021, 12:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Ми виділятимемо кошти туди куди вважатимемо за потрібне а не туди куди вкажіть ви, але спасибі за допомогу.

так це зрозуміло)))
просто ви все одно рано чи пізно зробите те, що я писав вище. зараз користувачі 1b борються з багами/проблемами функціоналу, тому зручності користування виділяється мінімум коштів, але сподіваюся до цього дійде. хотілося б вірити, що дійде.
02.12.2021, 17:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар