1b.app
Скопійоване посилання -

Переоблік товарів на складах (Зберегти/збережені результати переобліку)

Така проблема: робили переоблік кілька годин вчора.... клацали клацали... натиснули "зберегти результати переобліку" Вирішили знову по новому перерахувати.... витратили кілька годин.. натиснули випадково зберегти і знову пішло все по ***
1) Допоможіть розібратися як у майбутньому використовувати "Збережені результати переобліку"
https://crm.toster.if.ua/admin/shop/storage/stocktaking/save/4/
як пряцювати з ними і як їх можна пізніше оприбуткувати, чи списати?
Бо не клеїться логіка:
зі збереженням я можу тільки відредагувати список і змінити кількість, а що далі з ним робити не зрозуміло. По ідеї я мав би його знову підвантажити у кошик і там працювати далі.
2) як я можу пізніше потрапити у збережені результати переобліку крім як зберегти посилання у закладці або знайти історію у браузері
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Збереження результату переобліку виконує суто інформаційну функцію. З неї ніяк не перейти на оприбуткування/списання. Ви можете просто зберегти зміни і при повторному заході в переоблік ви бачитимете товари, які раніше були туди додані
На даний момент список збережених результатів переобліку доступний за посиланням /admin/shop/storage/stocktaking/save/
20.08.2021, 17:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1) щодо /admin/shop/storage/stocktaking/save/ - я так розумію що пізніше буде можливість перейти по кнопці?
2) при "збереженні" повинен кошик очищатися (це такий задум чи глюк)... тому що витрачати кілька годин на переоблік і потім кнопкою зберегти і очистити кошик створює проблему. Тому що збереження ніяк не можна використовувати для списання чи оприбуткування і доводиться по новому робити переоблік(
21.08.2021, 12:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Василишин Василь Ярославович написав:
1) щодо /admin/shop/storage/stocktaking/save/ - я так розумію що пізніше буде можливість перейти по кнопці?

так

Василишин Василь Ярославович написав:
2) при "збереженні" повинен кошик очищатися (це такий задум чи глюк)... тому що витрачати кілька годин на переоблік і потім кнопкою зберегти і очистити кошик створює проблему. Тому що збереження ніяк не можна використовувати для списання чи оприбуткування і доводиться по новому робити переоблік(

коли натискаєте "зберегти зміни" - кошик не очищається, ви можете повернутися до нього пізніше, просто вибравши ті ж параметри при додаванні перерахунку (склад і кошик)
якщо ж натиснута кнопка "зберегти результати перерахунку", то дані з поточного кошика переобліку зберігаються окремо, сам же кошик очищається. Дані звідти можна буде переглянути та відредагувати, але ніяких дій над ними виконати не вийде
23.08.2021, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар