1b.app
Скопійоване посилання -

Своє назва файлу з документом

Доброго дня.
Не можу змінити назву файлу, в якому зберігається документ. Точніше, якось диво виходити.
Вісь шаблон. В якості імені ставлю {number}
https://drukaryk.com/admin/shop/document/templates/47/control/

Вісь тестове замовлення
https://drukaryk.com/admin/customorder/order/11318/edit/

З блоку ПЕРЕГЛЯД ДОКУМЕНТІВ файл зберігається з ID в імені
Але.я якщо перейти на вкладку ДОКУМЕНТІ, файл зберігається з номером процесу в імені

Менше клацаній мишою і тому зручніше, коли зберігаєш документ через блок ПЕРЕГЛЯД ДОКУМЕНТІВ
Як налаштувати, щоб у назві файлу зберігався номер процесу при збереженні файлу через блок ПЕРЕГЛЯД ДОКУМЕНТІВ ?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. На жаль саме там ми не можемо вплинути на ім'я файлу, що завантажується.
Як варіант можу запропонувати додати значок завантаження документа поруч із назвою блоку "Перегляд документів"
документ буде скачуватись з таким же ім'ям як і на вкладці документів
така доопрацювання буде коштує 1ч
29.01.2021, 17:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Добрий день.
1) Документів може бути декілька. Як вибирати, який документ завантажити однією кнопкою?
2)Частині клієнтів документи відправляються дією на етапі БП, але є винятки: хтось хоче через Вайбер або треба завантажити документ у Вчасно. Я порахував кількість кліків мишкою: через блок ПЕРЕГЛЯД ДОКУМЕНТІВ чотири кліки, через блок ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ п'ять кліків. Різниця занадто мала, щоб зміни в код для виключень з правил. Будемо користуватися блоком ПЕРЕЛІК.
Ви не могли б змінити порядок розташування стопчиків у блоку ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ?
Або в налаштуваннях інтерфейсу зробити можливість змінити їх порядок?
На мою думку, стопчики PDF і ПРУК мають бути спочатку, щоб їх було видно навіть якщо блок вузький.

Такі зміни потрібні у стандартній версії. Не хочу кастомізації. Кастомізацію треба робити лише тоді, коли без цього ну ніяк.
30.01.2021, 12:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
як варіант - можете поставити виписування потрібних документів на процедуру з автоматичним відправленням клієнту.
таких процедур може бути кілька одночасно з різними умовами. тоді це не 4 кліки, а 1.
01.02.2021, 09:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
У нас стоїть процедура автоматичного виписування та відправлення (дія на етапі БП).
Але іноді треба переробляти документи. І треба зберігати ПДФ на час.
Ми будемо використовувати блок ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, роз'ягнувши його на весь екран, щоб були доступні кнопки ПЕЧАТА та ПДФ.
Дякую.
01.02.2021, 10:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик" написав:
1) Документів може бути декілька. Як вибирати, який документ завантажити однією кнопкою?

той документ, який зараз відкритий на перегляд і скачувався б. За аналогією з кнопкою - Друк, який можна увімкнути в даному блоці

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик" написав:
Ви не могли б змінити порядок розташування стопчиків у блоку ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ?
Або в налаштуваннях інтерфейсу зробити можливість змінити їх порядок?

доопрацювання з налаштування порядку виведення колонок блоку списку документів коштуватиме 4год.
01.02.2021, 10:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Дякую. Будемо користуватися стандартними функціями
02.02.2021, 18:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар