1b.app
Скопійоване посилання -

Підсумкові рядки в таблиці процесів, відображати при натисканні на кнопку

Добрий день. Підкажіть, чи можна в таблиці процесів доопрацювати кнопку (або чекбокс), при натисканні на яку відобразяться підсумкові рядки. У нас вимкнено відображення підсумкових рядків, оскільки через велику кількість інформації, сторінка підвантажувалася на 2-3 сік довше, ніж зараз. Але при цьому інколи ця інформація потрібна. Хотілося б мати можливість відображати її користувачеві за потреби. Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

якщо багато даних то такий запит виконається не швидко
тому не бачу сенсу це робити
03.02.2021, 17:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
якщо багато даних то такий запит виконається не швидко
тому не бачу сенсу це робити

сторінка https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/zakaz-klienta/, кількість даних не так велика, але сторінка відкривається щодня більше сотні разів кожним менеджером, жертвувати цим часом не готові. При цьому є необхідність керівнику/бухгалтеру кілька разів на день бачити підсумкові цифри, чому б не зробити це через кнопку і натискати при необхідності, при цьому всі розуміють, що час відображення буде більш тривалим.
03.02.2021, 19:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ірина
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
якщо багато даних то такий запит виконається не швидко
тому не бачу сенсу це робити

сторінка https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/zakaz-klienta/, кількість даних не так велика, але сторінка відкривається щодня більше сотні разів кожним менеджером, жертвувати цим часом не готові. При цьому є необхідність керівнику/бухгалтеру кілька разів на день бачити підсумкові цифри, чому б не зробити це через кнопку і натискати при необхідності, при цьому всі розуміють, що час відображення буде більш тривалим.

чому б вашому керівнику не налаштувати дашборд, який показує ці дані
04.02.2021, 09:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
чому б вашому керівнику не налаштувати дашборд, який показує ці дані

тому що потрібно мати можливість відфільтрувати процеси за параметрами (по етапу, кабінету НП тощо) і побачити Разом.
04.02.2021, 10:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ірина
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
чому б вашому керівнику не налаштувати дашборд, який показує ці дані

тому що потрібно мати можливість відфільтрувати процеси за параметрами (по етапу, кабінету НП тощо) і побачити Разом.

тоді ви це можете налаштовувати через звіт
Доробокту робити яку ви просите ми не будемо
04.02.2021, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, Ігоре.
Бачити підсумкові суми за відфільтрованими процесами - це не ноухау. Зовсім незрозуміла ваша реакція. І у вас у Боксі вона реалізована. Але тільки через те, що ваша база не дуже добре оптимізована - цей підрахунок займає до 3 секунд. Тому доводиться його вимикати.
І виникає логічне питання. Кому потрібно рахувати підсумкові суми постійно? Нікому. Це потрібно один раз із ста. Але у вас крайнощі. Або рахуємо все і скрізь або вимкнути повністю через налаштування.
У чому проблема зробити підрахунок через клік? Потрібна сума – натиснув кнопку та порахувалася підсумкова інформація.
Ще варіант - додати цей параметр у фільтр. Тоді при фільтрації можна відразу вказати, рахувати підсумкові рядки чи ні.
Будь ласка, не робіть із нас заручників, заплющуючи очі на явні незручності. Ми так само, як і Ви хочемо робити Ваш продукт краще. Дякую.
04.02.2021, 18:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пташкін Сергій
Клієнт писав/ла:
Доброго дня, Ігоре.
Бачити підсумкові суми за відфільтрованими процесами - це не ноухау. Зовсім незрозуміла ваша реакція. І у вас у Боксі вона реалізована. Але тільки через те, що ваша база не дуже добре оптимізована - цей підрахунок займає до 3 секунд. Тому доводиться його вимикати.
І виникає логічне питання. Кому потрібно рахувати підсумкові суми постійно? Нікому. Це потрібно один раз із ста. Але у вас крайнощі. Або рахуємо все і скрізь або вимкнути повністю через налаштування.
У чому проблема зробити підрахунок через клік? Потрібна сума – натиснув кнопку та порахувалася підсумкова інформація.
Ще варіант - додати цей параметр у фільтр. Тоді при фільтрації можна відразу вказати, рахувати підсумкові рядки чи ні.
Будь ласка, не робіть із нас заручників, заплющуючи очі на явні незручності. Ми так само, як і Ви хочемо робити Ваш продукт краще. Дякую.

Добрий день.
Не красиво влазити в чужу розмову, звичайно, я так розумію Ірина ваш інтегратор. Я знаю які ноухау будуть далі в системі і мені ваше доопрацювання ну взагалі не в'яжеться тому мені простіше відмовити зараз, ніж отримати геморой потім.
1. Те що у вас рахує 3 секунди (ви можете скоротити кількість для відображення щоб було менше колонок - або ж зробити налаштування щоб рахувати тільки по тих полях що ви вказали а не по всіх, але таке налаштування ви чомусь відкинули з варіантів) ( 4год)
2. Вважати за виділенням це або порахувати відразу тільки поточну сторінку, або робити на тлі підрахунок який займатиме деякий час. Якщо вас влаштовує очікування, то можна зробити блок в панель масових операцій, який за виділенням це буде вважати по полю, яке ви оберете у випадаючому списку - це 6ч.
який варіант ближче – вибирайте.
Успіхів!
04.02.2021, 18:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ірина (наш інтегратор) ставить питання щодо нашого проекту. А я плачу гроші за пропоновані доопрацювання і маю питання. Для обговорення ви зробили спільний форум. І я "вліз" у чужу розмову? Ігорю, не хочеться розвивати деструктивний конфлікт. Я розумію, що "клієнтоорієнтованість" не входить до ваших компетенцій. Дякую, що ви даєте технічну допомогу та поради. Це дуже важливо для нас.
Що стосується питання вище, то 2 варіант мене повністю влаштовує, але воно коштує грошей. А підрахунок підсумкових рядків вже є і я запропонував його тільки зробити через клік, припустивши, що це буде простіше та швидше.
Коментар про те, що він не в'яжеться з планованими доробками, пояснює вашу першу відповідь. Дякую за розяснення.
07.02.2021, 19:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар