1b.app
Скопійоване посилання -

не зрозуміла природа виникнення помилки при додаванні коментаря на етапі процесу "Новий"

Добрий день. Відразу наводжу приклад є процес на етапі "Новий"
При спробі зберегти коментар (не перекладаємо на новий етап процес) виникає помилка. Перевірте коректність введення ПІБ. Перевірте коректність введення ПІБ.
У налаштуваннях інтерфейсу перевіряв, чи не розумію де ця обов'язковість встановлена.
Може є можливість залишати коментар не натискаючи "Зберегти" або підкажіть будь ласка, де знаходиться ця обов'язковість перевірки коректності введення ПІБ?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте, при збереженні процесу бокс може оновлювати контакт https://box.fialan.com/admin/shop/users/70513/. Так як у нього немає ПІБ - бокс кидає вам помилку про неможливість оновити контакт. Щоб її уникнути задайте клієнту процесу фіо
22.10.2020, 10:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

як вимкнути це?
нам треба мати можливість зберегти коментар без внесення ПІБ.
внесення ПІБ у нас на наступному етапі бізнес-процесу...
22.10.2020, 10:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спробуйте вимкнути налаштування системи "Дозволити перевірку ПІБ"
22.10.2020, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

/admin/shop/settings/table-and-orders/ "Не обов'язкове введення ПІБ для оформлення процесу" поставило пташку (не стояло) - все одно не вдається зберегти коментар... при спробі зберегти пише "Відбулася помилка. Перевірте коректність введення ПІБ. Перевірте коректність введення ПІБ." де ще можливо можливість відключити?
чи може це баг?
22.10.2020, 11:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

і це відбувається якщо у контакту "Тип: Не визначено"
Чи є налаштування інтерфейсу з таким типом?
допоможіть будь ласка розібратися...
22.10.2020, 12:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у /admin/shop/settings/unique/
зняв пташку з "Дозволити перевірку ПІБ"
При додаванні нового контакту перевіряти його ПІБ на наявність сторонніх символів. У існуючих контактних картках перевіряти спроби зберегти порожні дані ПІБ
помилка перестала з'являтися, дякую
22.10.2020, 12:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я вказав вам яку галочку зняти, але ви вказали саме свою відповідь правильною? Тобто. я вам нічим не допоміг, вірно розумію?
22.10.2020, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Я вказав вам яку галочку зняти, але ви вказали саме свою відповідь правильною? Тобто. я вам нічим не допоміг, вірно розумію?

взагалі було так: я почав шукати вашу відповідь і не зрозумів у якому розділі це шукати, переглянув інші розділи налаштувань і вже не знайшовши ваш варіант перейшов у розділ /admin/shop/settings/unique/ і відзначив опцію, потім виявилося, що це те про що ви з самого початку говорили... було б добре якби ви писали де шукати... повний шлях до вікна де налаштування... на пошук пішло багато часу
22.10.2020, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

особисто я завжди налаштування шукаю так https://prnt.sc/v4mnp9 . Там хіба що небагато варіантів видає. Налаштування системи передбачає що ви будете шукати тут http://newgreen/admin/shop/settings/, тому що це розділ "Налаштування системи", я навіть хз де ще можна було шукати її
22.10.2020, 17:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

шукав ось тут /admin/shop/settings/contacts/
ось тут /admin/shop/settings/admin-view/
і ось тут /admin/shop/settings/table-and-orders/
і не знайшов, пошуком глобальним пробував - глобальний не знайшов, швидкий пошук за налаштуваннями не пробував, тепер знатиму що так оперативніше, дякую
22.10.2020, 17:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар