1b.app
Скопійоване посилання -

Невідома помилка у замовленнях

У вашій системі був розгорнутий клієнт у вигляді сайту. На сайті є анкета замовлення: https://box.collarexpress.com.ua/mc/#/custompage/30
У цій анкеті при спробі здійснити замовлення вибиває невідому помилку, яка не пов'язана ні з якими налаштуваннями бізнес-процесу, тим більше, що вони вже тривалий час не змінювалися.
https://drive.google.com/file/d/1gyXWZCIJiZsF8kRMvpwv5oxiwiLaNb6T/view?usp=shari...
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. У вас немає адрес доставки - приходить помилка {address: "address"}
12.10.2020, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Точніше у облікового запису користувача з яким робиться оформлення, немає доданих адрес доставки
12.10.2020, 17:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Т. е. я буквально щойно спробував зробити замовлення під логіном testmp7***@ukr.net і там теж немає адрес? Т. е. список адрес приходить у систему із зовнішнього джерела як довідника чи робиться прямий запит - звідки туди має потрапити інформація про адреси? Адже всі адреси я бачу у списку при заповненні поля.
12.10.2020, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У всіх користувачів, які робили вчора замовлення на вказаному ресурсі - все має в системі OneBox адреси. Тим більше, що вони підтягуються в поле введення адреси. Так звідки підтягуються адреси доставки, що їх не знаходить. Бізнес-процеси не змінювалися - там усе налаштовано коректно: отже, це якась помилка системи. Прошу оперативно її вирішити.
13.10.2020, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Понад те, з цього процесу замовлень формувався автоматичний звіт: він перестав формуватися рівно 01.10. Наскільки я розумію, коробкова версія, яку ми використовуємо, не передбачає будь-яких оновлень (планових), але все вказує на те, що був порушений процес планово, незалежно від налаштувань системи.
13.10.2020, 12:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо що, йдеться про автоматичне вивантаження в XML-файл даних бізнес-процесу замовлень для автоматичного розсилання на зазначені поштові скриньки. Ця настройка не змінювалася дуже давно, але проте щоденних звітів я отримав з 01.10 красиве нічого. Запитання: чому?
14.10.2020, 12:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
Т. е. я буквально щойно спробував зробити замовлення під логіном testmp7***@ukr.net і там теж немає адрес? Т. е. список адрес приходить у систему із зовнішнього джерела як довідника чи робиться прямий запит - звідки туди має потрапити інформація про адреси? Адже всі адреси я бачу у списку при заповненні поля.

Надайте посилання на контакт у вашій системі, під яким ви заповнюєте форму повністю та отримуєте невідому помилку. У рамках даного звернення ми повторимо ваші дії під вказаним користувачем та приймемо подальші кроки щодо вирішення цього питання.

Олександр писав/ла:
Понад те, з цього процесу замовлень формувався автоматичний звіт: він перестав формуватися рівно 01.10. Наскільки я розумію, коробкова версія, яку ми використовуємо, не передбачає будь-яких оновлень (планових), але все вказує на те, що був порушений процес планово, незалежно від налаштувань системи.

Рекомендую вам створити окреме звернення із зазначенням конкретного питання/проблеми.
У даному зверненні ми розглядаємо питання щодо форми https://box.collarexpress.com.ua/mc/#/custompage/30, і питання щодо будь-якого іншого функціоналу в рамках цієї форми будуть лише плутати та ускладнювати вирішення цього питання.
14.10.2020, 15:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Окей, ось контакт для перевірки: https://box.collarexpress.com.ua/admin/shop/users/755/
Ось список перевірочних даних для першого поля форми (решту можете заповнювати довільно): 0625-0000-* 0630-0000-* 0631-0000-* (замість * 01 або 17)
15.10.2020, 10:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар