1b.app
Скопійоване посилання -

Імпорт замовлень та статуси

Раніше коли в картці замовлення я натискав кнопку "оплачений", то бокс дозволяв сформувати наклейку для посилки, а зараз викидає помилку (скрин додається).
Замовлення 46546 – оплачено. У боксі й досі висить як нове замовлення, тобто статус оплати не підтягнувся.
Замовлення 80133 теж саме, оплачене, це замовлення вже встигли доставити, а в боксі досі як новий, тобто статус оплати теж не підтягнувся і змінити не виходить – помилка (дивися скрін).
Замовлення 46536 теж саме. Вирішили вручну змінити статус оплати, але це не вийшло (скрин додається).
Коли бокс імпортує замовлення з сайту, який був оплачений, то бокс повинен відразу показувати статус замовлення "оплачений", але цього не відбувається. Цей статус підтягується за годину-дві.
У багатьох замовлень взагалі не підтягнувся, наприклад, як ті, які я писав вище 46546, 80133, 46536, 46584-46587.
Замовлення в бокс підтягуються дуже довго - через 40 хвилин і пізніше. Ще через годину-дві, як я писав вище, підтягує новий
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Можливо ви видалили рахунок, на який раніше проводилася оплата. Вам потрібно в налаштуваннях автоматизації статусу "Оплачено" перевірити налаштування дії "Провести платіж"
07.07.2022, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Можливо ви видалили рахунок, на який раніше проводилася оплата. Вам потрібно в налаштуваннях автоматизації статусу "Оплачено" перевірити налаштування дії "Провести платіж"

Ні, причина точно в іншому.
07.07.2022, 18:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
А ви не хочете спершу перевірити те, що я вам написав?
07.07.2022, 19:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Проблема на скріні пов'язана з проведенням платежу, і відповідно ваші замовлення автоматично не перемикаються у статус Оплачено, бо при автоматичному перемиканні статусу так само перевіряються умови для переходу.
А вже щодо швидкості потрібно дивитись ваші налаштування детальніше, це можливо лише якщо ви дасте мені доступ до системи
07.07.2022, 19:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрію, Здрастуйте!
Писатиму російською, бо мої колеги з Латвії і вони не розуміють українську.
Андрію, я відразу ж подивився те, що ви написали. Я не знаю про який рахунок йдеться і ніде нічого подібного не побачив.
Якщо ви можете допомогти, будь ласка, буду вам дуже вдячний!
Але як мені дати вам доступ - не в чаті ж писати?
08.07.2022, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Моя пошта create.decision@gmail.com
08.07.2022, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Скляров Олександр писав/ла:
Замовлення в бокс підтягуються дуже довго - через 40 хвилин і пізніше. Ще через годину-дві, як я писав вище, підтягує новий статус оплати і то не у всіх він узагалі підтягується.

2к замовлень, за якими кожен п'ятий запуск перевіряється статус, ця дія працює досить довго.
Потрібно щось вирішувати із недоплаченими замовленнями
08.07.2022, 19:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія писав/ла:
2к замовлень, за якими кожен п'ятий запуск перевіряється статус, ця дія працює досить довго.
Потрібно щось вирішувати із недоплаченими замовленнями

сьогодні вже надавалося менеджеру мабуть рішення - ці замовлення необхідно переключити на якийсь "технічний" статус, де не відбуватиметься перевірка статусу в опенкарті
я не думаю, що по них щось робитиметься, коли вони висять більше 1 місяця без обробки
13.07.2022, 18:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
сьогодні вже надавалося менеджеру мабуть рішення - ці замовлення необхідно переключити на якийсь "технічний" статус, де не відбуватиметься перевірка статусу в опенкарті
я не думаю, що по них щось робитиметься, коли вони висять більше 1 місяця без обробки

Там просто актуальний статус у багатьох не встановлений, я вже давав відповідь, що потрібно зробити, потрібно просто проставити актуальний статус (підтягнути з опенкарти, зараз не налаштовано) або просто закрити їх як невиконані.
Але проблема все одно залишиться, тому що там 5 сайтів і сукупно імпорт замовлень працює майже півгодини. Там потрібно дивитися, чому так довго відпрацьовує імпорт та оновлення статусів.
13.07.2022, 22:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар