1b.app
Скопійоване посилання -

Не виводить на друк у Альбомному форматі

При спробі вивести Замовлення в табличному вигляді на друк за допомогою браузера Хром не дає виводити на друк в Альбомному форматі. У попередній версії OneBox ця можливість була!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

ось посилання на один із процесів
https://cromleh.crm-onebox.com/app/workflowtype-order/
23.09.2021, 13:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

яке відношення браузер має до системи? використовуйте друк усередині системи та її налаштування
24.09.2021, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть тоді як роздрукувати список замовлень в альбомному форматі, навіть якщо немає експорту в ексель?
27.09.2021, 16:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тимофєєв Максим Вікторович писав/ла:
Підкажіть тоді як роздрукувати список замовлень в альбомному форматі, навіть якщо немає експорту в ексель?


Ви просто не розібралися, зморите
0. ви приховали колонку "Вибрати" у списку процесів я вам її назад увімкнув
1. Щоб вивантажити в ексель, вам потрібно виділити галочки в таблиці зліва (можна одну) і натиснути вибрати все
далі тиснете "надіслати в" це іконка праворуч вгорі (стрілочка в гуртку), там вибираєте додаток "Файлове сховище" і там є пункт експортувати у файл
далі виберіть зручний вам формат і вас перекине на сам файл де і є скачування
2. Щоб роздрукувати ці процеси прямо з системи без екселя, вам потрібно спочатку створити шаблон для процесів з потрібною вам таблицею, а потім вивести у вікні редагування кнопку друк за шаблоном
Якщо хочете я можу вам запропонувати послугу навчання, якщо потрібно або просто налаштувати під ключ
29.09.2021, 02:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зрозумів, дякую, спробуємо - відпишусь
01.10.2021, 16:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар