1b.app
Скопійоване посилання -

Не відображаються імпортовані контакти, хоча лічильник контактів збільшується

Завантажую файл .xslx, система корректно розпізнає колонки, відображає перших 20 контактів з 1500. Далі запускаю завантаження, отримую оповіщення "Зміни будуть застосовані через пару хвилин". Після цього нічого не відбувається. А якщо після цього створити вручну новий контакт - йому буде присвоєно номер, який на півтори тисячі відрізняється від крайнього.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Ймовірно, при завантаженні контактів виникають помилки. Звіт про помилки після завантаження повинен надходити вам на пошту, перевірте її
03.08.2021, 15:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спасибі, прописав пошту в обліковому записі - прийшло:
Бізнес-процес №15
Дата створення: 2021-08-03 16:09:57
Завершено: 2021-08-03 16:10:07
Updated: 0
Added: 0
Missing: 0
Error: 1536
Заголовок: done
Підкажіть, пліз, як розуміти, що змінити.
Ну і чи треба щось робити з тим, що лічильник піднявся вже на 5 тис? щось видаляти треба?
03.08.2021, 16:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можливо ви вантажите контакти без контактних даних (найчастіша помилка), якщо ні - дайте свій файлик і покажіть налаштування, при яких ви його вантажите. Дякую
03.08.2021, 16:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, частина контактів – без номера. І якщо завантажувати лише з номерами, то все працює.
Але в налаштуваннях Налаштування системи / Інше / CRM / Налаштування оформлення та таблиць бізнес-процесів - поставив галочку на "Дозволити додавання користувача без контактних даних".
Чи це не дає можливості завантажувати ПІБ без номера? І як тоді розуміти рух лічильника контактів? Якщо ні, то як можна завантажити список ПІБ?
Дякую.
03.08.2021, 17:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дозволити додавання користувача без контактних даних - ця галочка дозволить вам вантажити користувачів без номера телефону та email
04.08.2021, 10:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо так, то чому не виходить? Додаю контактний файл без номерів. Можливо, щось не так із файлом?
04.08.2021, 14:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ви десь помилилися при збереженні файлика. По-перше формат дивно названий, по-друге коли я його завантажую в бокс мені показує в попередньому перегляді взагалі інші дані. Тобто. файл взагалі не той чи не той лист. Зробіть новий файл із нуля та внесіть дані туди
04.08.2021, 15:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не особливо уявляю, що означає "помилитись при збереженні".
У будь-якому випадку я зберіг уже в старий формат XLS, по-новому назвав, у самому файлі немає жодного контакту з номером, але попереднє зчитування показує інформацію з іншого файлу, який я завантажував сильно раніше. Проблема точно у файлі? Що з ним може бути негаразд?
04.08.2021, 18:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар