1b.app
Скопійоване посилання -

Оцінити фільтрацію клієнтів на наявності/відсутності БП у Холдингу

Добридень! Потрібна оцінка фільтра в панель фільтрації контактів, раніше оцінювала через підтримку, але трохи змінили ТЗ.
Потрібно мати можливість відфільтрувати контакти у яких є певний БП (БП у певних статусах), і які не мають певного БП (також за статусами), але фільтрація повинна працювати по холдингу. Можна як доопрацювання в один із фільтрів .
На прикладі холдингу https://crm.hlr.ua/admin/shop/users/69350/ у неї є дочірні компанії двох рівнів і є співробітники у всіх компаній. Наприклад, хочу відфільтрувати всі холдинги (фільтр групи Холдинг), у яких немає БП Старт продажів. Фільтр при цьому має враховувати процеси не лише самого холдингу та його співробітників, а й усієї структури. Якщо у когось із усього дерева цієї компанії (у холдингу, у будь-якої дочірньої або в одного зі співробітників будь-якої з цих компаній) є БП Старт продажів, до списку відфільтрованих компаній цей холдинг потрапити не повинен, якщо ж по всій структурі Старт продажів немає - цей Холди
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Наскільки я пам'ятаю в оцінці такої доробки було відмовлено у бачу складності та неочевидності логіки, а також можливої конфліктності логік з іншими фільтрами.
Спростити не можна логіку?
30.07.2021, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чесно кажучи, намагаюся спростити, але ідеї заходять у глухий кут, коли бачу клієнтів з великими структурами(
Глобально завдання таке потрібно вибрати клієнтів, з якими не ведеться робота. Всі процеси створюються лише на співробітників (це правило роботи компанії). Наприклад, якщо є компанія холдинг, має 5 доньок, у всіх є співробітники. Процес може бути створений на співробітника самого холдингу, а може, і на співробітника будь-якої доньки. Потрібно мати можливість відфільтрувати холдинги, які не мають процесу А в статусі В. Тобто, після фільтрації я повинна побачити тільки ті холдинги, у яких у всіх співробітників усіх компаній холдингу немає процесу А в статусі В
Можливо, можна виконувати в процесі якісь дії, які дадуть нам таку інформацію. Наприклад, може додавати всі компанії холдингу в якийсь блок, наприклад, блок Контакти процесу, за яким ми вважатимемо, що у всіх компаній цього блоку є процес і фільтр наявності/відсутності БП перевірятиме їх не за клієнтом процесу, а за контактами блоку Контакти процесу?
10.08.2021, 15:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Тобто після фільтрації я повинна побачити тільки ті холдинги, у яких у всіх співробітників усіх компаній холдингу немає процесу А в статусі В

Саме холдинги? Чи не дочірні компанії/співробітників? Чи найбільші батьківські холдинги та всю дочірню структуру?
Можливо в додаткове поле процесу з типом "Довідник контактів" записувати холдингову компанію на підставі клієнта (якщо немає відповідної дії - доопрацювати), а після зробити фільтр, який буде фільтрувати холдинги (ну чи кого там треба, уточніть вище), яких немає в потрібному додатковому поле фільтрованих процесів?
11.08.2021, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Шатохіна Ірина написав:
Тобто після фільтрації я повинна побачити тільки ті холдинги, у яких у всіх співробітників усіх компаній холдингу немає процесу А в статусі В
Саме холдинги? Чи не дочірні компанії/співробітників? Чи найбільші батьківські холдинги та всю дочірню структуру?

Чесно кажучи, в ідеалі потрібні всі рівні. Тобто, я фільтрую Групу клієнтів холдинги , наприклад, на відсутність у них процесу Старт продажів у статусі Зателефонувати, то повинна побачити всі холдинги у яких за структурою немає жодного процесу у зазначених статусах
Якщо вибираю групу клієнтів Структурні підрозділи холдингів (це дочки кількох рівнів), і фільтрую наприклад на відсутність процесу Старт продажів на етапі Зателефонувати, повинна побачити всі Структурні підрозділи у яких по всьому холдингу (тобто вгору та вниз за структурою) немає зазначеного процесу

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Можливо в додаткове поле процесу з типом "Довідник контактів" записувати холдингову компанію на підставі клієнта (якщо немає відповідної дії - доопрацювати), а після зробити фільтр, який буде фільтрувати холдинги (ну чи кого там треба, уточніть вище), яких немає в потрібному додатковому поле фільтрованих процесів?

це підійшло б добре. Виходить потрібно доопрацювати
1.Дія, яке в полі з типом довідник контактів (тут виходить потрібен мультисписок контактів) запише всі підприємства пов'язані з холдингом (холдинг та його доньок).
2. І доопрацювати фільтри контактів Наявність/відсутність процесів - перевіряти не по полю клієнт, а по до полю з випадом списку контактів?
п2 буде враховувати процеси, якщо процес створений не на компанію, яка у нас в додатковому полі, а на її співробітника?
11.08.2021, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
1.Дія, яке в полі з типом довідник контактів (тут виходить потрібен мультисписок контактів) запише всі підприємства пов'язані з холдингом (холдинг та його доньок).

ну можна і так - записуємо холдинг та компанії тільки
така дія займе 3 години

Шатохіна Ірина написав:
2. І доопрацювати фільтри контактів Наявність/відсутність процесів - перевіряти не по полю клієнт, а по до полю з випадом списку контактів?
п2 буде враховувати процеси, якщо процес створений не на компанію, яка у нас в додатковому полі, а на її співробітника?

Виходить ми можемо зробити фільтр, який візьме всі контакти з обліком фільтр до нього (додати фільтр можна вниз списку або потрібне місце), після чого відфільтрує серед них лише тих, кого немає у зазначеному (у налаштуваннях фільтра) додатковому полі серед вибраних (деревом) бізнес-процесів/статусів. Та й галочка щоб показати навпаки тих у кого є такі процеси.
Фільтр такий за часом займе близько 3 годин.
Разом: 6ч
11.08.2021, 15:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, поки все підходить

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
ну можна і так - записуємо холдинг та компанії тільки
така дія займе 3 години

Підкажіть, якщо розглянути структуру клієнта https://crm.hlr.ua/admin/shop/users/2352/ , то дію яке має записати всі компанії структури в додаткове поле не підвантажить бокс? Чи це не проблема?
І також не уточнила, що якщо у клієнта процесу одна компанія (тобто це не холдинг), то ця дія повинна записати в додаткове поле процесу цю одну компанію, щоб ми могли використовувати нижче описаний фільтр і на компанії без холдингу

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Виходить ми можемо зробити фільтр, який візьме всі контакти з обліком фільтр до нього (додати фільтр можна вниз списку або потрібне місце), після чого відфільтрує серед них лише тих, кого немає у зазначеному (у налаштуваннях фільтра) додатковому полі серед вибраних (деревом) бізнес-процесів/статусів. Та й галочка щоб показати навпаки тих у кого є такі процеси.
Фільтр такий за часом займе близько 3 годин.

це доопрацювання одного з цих фільтрів
все-таки ще раз уточню, якщо створюється процес на фізичну особу співробітника компанії, наприклад на контакт https://crm.hlr.ua/admin/shop/users/69757/, цього контакту відповідно у вказаному вище полі не буде, а буде його компанія. То при фільтрації на наявність процесу враховуватимуться і співробітники зазначених компаній і фільтр відпрацює, вірно?
11.08.2021, 16:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Підкажіть, якщо розглянути структуру клієнта https://crm.hlr.ua/admin/shop/users/2352/ , то дію яке має записати всі компанії структури в додаткове поле не підвантажить бокс? Чи це не проблема?
І також не уточнила, що якщо у клієнта процесу одна компанія (тобто це не холдинг), то ця дія повинна записати в додаткове поле процесу цю одну компанію, щоб ми могли використовувати нижче описаний фільтр і на компанії без холдингу

Так в тому і проблема, що запише всіх - і буде достатньо значень у базі для фільтрації, залежно від кількості процесів.
Якщо їх десятки/сотні тисяч - ще гаразд. Але якщо будуть сотні тисяч процесів з десятками контактів у додаткових полях - так і таблиця з додатковими полями розростеться)
Але в будь-якому випадку впливає на швидкість вибірки даних.
З іншого боку, інакше подібну структуру ходинга швидше не відфільтрувати. Загалом треба пробувати)

Шатохіна Ірина написав:
це доопрацювання одного з цих фільтрів
все-таки ще раз уточню, якщо створюється процес на фізичну особу співробітника компанії, наприклад на контакт https://crm.hlr.ua/admin/shop/users/69757/, цього контакту відповідно у вказаному вище полі не буде, а буде його компанія. То при фільтрації на наявність процесу враховуватимуться і співробітники зазначених компаній і фільтр відпрацює, вірно?

Так я думав про нове, але можна і вказані 2 доопрацювати на вибір додаткового поля довідника контактів, де по шуканим процесам вказані (або ні) контакти, що фільтруються. Оцінка та сама.
11.08.2021, 16:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Шатохіна Ірина написав:
це доопрацювання одного з цих фільтрів
все-таки ще раз уточню, якщо створюється процес на фізичну особу співробітника компанії, наприклад на контакт https://crm.hlr.ua/admin/shop/users/69757/, цього контакту відповідно у вказаному вище полі не буде, а буде його компанія. То при фільтрації на наявність процесу враховуватимуться і співробітники зазначених компаній і фільтр відпрацює, вірно?
Так я думав про нове, але можна і вказані 2 доопрацювати на вибір додаткового поля довідника контактів, де по шуканим процесам вказані (або ні) контакти, що фільтруються. Оцінка та сама.

Максиме, нас влаштує і новий і старий, як Ви вирішите. Якщо можна зробити новий, але один (на наявність і відсутність процесів було б звичайно супер)
Але прохання відразу врахувати додаткові налаштування до цього фільтра, потрібно мати можливість в налаштуваннях вибрати процеси які відображати в списку (багато технічних процесів і вони не потрібні тут), а також список процесів повинен бути згорнутий за замовчуванням і тільки користувач розгортає при фільтрації, щоб не було цього полотна http://joxi.ru/J2bzk4lHgWWXg2. Дякую
11.08.2021, 16:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Давайте краще в поточні робити, щоб не дублювати фільтри.
Зробити в них 2 вказані налаштування - ще +2год
11.08.2021, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, всього 8 годин ? 3+2години за обидва вказані фільтри?
11.08.2021, 17:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Максим, добре запускаємо поки частину 3 +3 години, тобто дія яка запише компанію або всі компанії холдингу в додаткове поле і фільтр по цьому полю в фільтри контактів http://joxi.ru/J2bzk4lHgWWXg2, тому що у нас оплаченого годинника на це вистачає . Проект https://crm.hlr.ua/
І прохання надіслати рахунок на 20 годин на мій імейл. Дякую
11.08.2021, 17:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. доопрацьовано дію "Записати холдингові компанії клієнта у додаткове поле процесу"
2. в обидва фільтри по бізнес-процесу доопрацьовано налаштування по додатковому полю
Перевірте будь ласка, чи все працює так, як вам потрібно?
12.08.2021, 17:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ого швидкість, дякую - перевіряємо
12.08.2021, 17:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Прохання перевірити на дію з пункту 1
Процес перевірки https://crm.hlr.ua/admin/customorder/issue/3370930/edit/
Записалася тільки найвища компанія холдингу http://joxi.ru/ZrJKbeyTboQZkm, а не всі компанії, дія вивела в процедуру при натисканні на цей етап http://joxi.ru/EA4YgKvsv6Xq3r, можете клікати і перевіряти
16.08.2021, 10:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Добрий день. Прохання перевірити на дію з пункту 1
Процес перевірки https://crm.hlr.ua/admin/customorder/issue/3370930/edit/
Записалася тільки найвища компанія холдингу http://joxi.ru/ZrJKbeyTboQZkm, а не всі компанії, дія вивела в процедуру при натисканні на цей етап http://joxi.ru/EA4YgKvsv6Xq3r, можете клікати і перевіряти

проблема в тому, що Ви вивели поле "Холдинг та компанії", а запис у дії вказали у "Компанія холдинг"
я вказав у дії відповідне поле – записало все дерево компаній верхнього холдингу
16.08.2021, 16:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим, вибачте, натупила, каюсь( у реальному процесі налаштувала коректно, тому дані вже заповнюються, перевіряю фільтрацію
16.08.2021, 16:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, подивіться плз, у нас 502 помилка, я тільки запустила фільтрацію по контактах. Це на нашому боці, чи Ви можете допомогти?
16.08.2021, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Максиме, подивіться плз, у нас 502 помилка, я тільки запустила фільтрацію по контактах. Це на нашому боці, чи Ви можете допомогти?

Надайте посилання, або інформацію що фільтруєте - можливо складна фільтрація (я про це спочатку попереджав).
Загалом дайте посилання, а я подивлюсь, чи можна з цим щось зробити
17.08.2021, 15:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим, швидше за все, занадто великий масив фільтрації, вже не можу описати що саме вплинуло, тому що виконано було - в процедуру при збереженні внесено зазначену дію, і запущено збереження по ряду процесів (щоб отримати масив для перевірки), після чого зайшла в контакти, обрала компанію та запустила фільтрацію, яку з цих дій поклало сервер не знаю
Сьогодні зменшила масив, зберегла вищезгадану дію на менше 50 процесів - все ок, запустила фільтрацію по групі холдинги (найменше чисельна, менше 1000 контактів) - сервер живий, продовжуємо перевіряти.
18.08.2021, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим таки повторно поклали сервер цією доробкою, тому прохання допомогти як зробити, щоб таке не повторювалося.
Кілька днів тому неодноразово валився сервер, створювала завдання через саппорт 2015852854 і тут. , Виявилося наш співробітник працюючи в контактах списком фільтруючи дані, необхідні йому для роботи, випадково вибрав доопрацьований вище фільтр по Бізнес-процесам (Ваші колеги в задачі на сапорт підтвердили, що запускався цей фільтр).
Враховуючи, що він працює з контактами без групи, а їх майже 30тис, запускаючи фільтрацію, відправляв на сервер запит - з яким сервер не справлявся, при цьому сторінку він оновлював кілька разів - тому сервак відновлювався і при його оновленні сторінки падав повторно.
Враховуючи, що фільтр відкритий для всіх, гарантувати, що таке не повторить будь-який інший співробітник, ми не можемо, тому прохання подивитися як уникнути цього? Чи може нам потрібно посилити сервер? Або можна обмежити з боку Бокса, щоб запит виконувався на кількість не більше, ніж ... і наприклад при запуску фільтра на більшу кількість контактів - видавати помилку, що запит не виконаємо? Може є сенс зробити максимальну кількість, що фільтрується, як налаштування у фільтр? Тоді як зрозуміти, яка максимальна кількість може витримати наш сервер?
Сам фільтр нам необхідний і працює саме так, як потрібно, але фільтруємо ми тільки по контактах з групами, у найбільшій групі 11тис контактів зараз, і запуск на масив 30тис контактів нам не потрібен. Дороблені фільтри виведені тут https://crm.hlr.ua/admin/shop/users/ у самому низу
Максиме, допоможіть, плз, знайти рішення. Дякую
17.09.2021, 14:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Може є сенс зробити максимальну кількість, що фільтрується, як налаштування у фільтр?

Можна зробити такий варіант - перед тим як накладати фільтр перевірити кількість контактів, які відфільтровані до цього фільтра - і наприклад якщо вкажете 100 - будемо накладати тільки якщо їх менше/рівно. Чи підходить такий варіант?
А ось яке вказувати - я рекомендував би вказувати максимально найменше виходячи з вашої потреби. Якщо ви фільтруєте 50 контактів - то їх і вказувати
23.09.2021, 16:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Можна зробити такий варіант - перед тим як накладати фільтр перевірити кількість контактів, які відфільтровані до цього фільтра - і наприклад якщо вкажете 100 - будемо накладати тільки якщо їх менше/рівно. Чи підходить такий варіант?

якщо вкажете 100 - маєте на увазі вказувати як обмеження в налаштуваннях фільтра, правильно зрозуміла?

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
А ось яке вказувати - я рекомендував би вказувати максимально найменше виходячи з вашої потреби. Якщо ви фільтруєте 50 контактів - то їх і вказувати

справа в тому, що у нас є необхідність фільтрувати всі групи контактів, максимальна кількість зараз у групі близько 12тис, мінімально 1000 (на цій групі тестила і все ок), і збільшуватись групи практично не будуть (одиниці можуть додаватися роками), в основному додаються контакти без групи
Чи реально запустити цей фільтр на групу 12тис, чи сервер не потягне? чи це без реальної перевірки не визначити?
23.09.2021, 17:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Задублюю завдання, тому що не можу створювати нові, давно висить відкритою
24.09.2021, 13:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
якщо вкажете 100 - маєте на увазі вказувати як обмеження в налаштуваннях фільтра, правильно зрозуміла?

+

Шатохіна Ірина написав:
справа в тому, що у нас є необхідність фільтрувати всі групи контактів, максимальна кількість зараз у групі близько 12тис, мінімально 1000 (на цій групі тестила і все ок), і збільшуватись групи практично не будуть (одиниці можуть додаватися роками), в основному додаються контакти без групи
Чи реально запустити цей фільтр на групу 12тис, чи сервер не потягне? чи це без реальної перевірки не визначити?

Я не можу вказати, чи потягне сервер чи ні. Потрібно дивитися на конкретному прикладі.
А можете мені написати умови фільтрації, за яких у вас проблеми? Я проаналізую запит
24.09.2021, 16:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Я не можу вказати, чи потягне сервер чи ні. Потрібно дивитися на конкретному прикладі.
А можете мені написати умови фільтрації, за яких у вас проблеми? Я проаналізую запит

фільтрували https://crm.hlr.ua/admin/shop/users/?groupid=-1 ось цей список клієнтів на наявність, наприклад, цього процесу , і поклали сервер, припускаю, що вибір процесу взагалі не мав значення, оскільки співробітник вибрав випадково, який саме процес я не знаю.
Не можу дати прямо лінк, тому що запущу запит на сервер (
24.09.2021, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

перенесла продовження на саппорт
11.10.2021, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перевірте зараз, чи оптимізували запити в БД.
21.10.2021, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар