1b.app
Скопійоване посилання -

У формі додавання не підтягуються дані клієнта

При додаванні ліда
коли визначено клієнта формі додавання є додаткове поле контакту ВІН-код авто, який раніше виводив інформацію про автомобілі клієнта
Зараз ці дані у формі додавання не відображаються, хоча якщо зайти в картку клієнта, то ці дані є
і важливий момент-якщо створювати з такої форми замовлення або лід, де дані про авто не підтягнулися, то після формування документи дані з бази видаляються по клієнту (в підлогу вин*код авто)
тому це додаткове поле з форми було видалено щоб дані випадково про клієнтське авто не видалити
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Можете уточнити про якого клієнта (посилання) та поле контакту (скриншот) мова?
Я перевірю як там має працювати за аналогією з MVP
23.07.2021, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

йдеться про будь-якого клієнта, абсолютно за всіма контактами така ситуація
і ще помітив нюанс - при вхідному дзвінку (від відомого клієнта) при виклику форми для додавання з спливаючого вікна-система не підтягує дані клієнта, а лише ПІБ, щоб підтягнуло всі дані з картки, треба видалити букву щоб система знову знайшла його в базі та вибрати клієнта, тоді всі дані відображаються коректно
якщо клієнта не вибрати а залишити так ... то після створення ліда, всі дані видаляються з картки клієнта
26.07.2021, 13:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ларін Дмитро писав/ла:
йдеться про будь-якого клієнта, абсолютно за всіма контактами така ситуація

Перевірте зараз - проблема у формі додавання процесу з підстановкою додаткових полів клієнта після вибору була виправлена
28.07.2021, 16:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

не працює!
Викликаю форму додавання Ліда
вводу вручну прізвище для пошуку клієнта в базі
Система знаходить варіанти
вибираю потрібний
і нижче поля Прізвище та Ім'я, навіть їх не підставляє вже, не те що додаткові поля про авто
03.08.2021, 20:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

переглянув минулі скріншоти, там теж не підтягується ПІБ клієнта, хоча в MVP вона підставлялася у поля
чекаю виправлення за додатковими полями клієнта, чищення кешу робив якщо що
04.08.2021, 09:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ларін Дмитро писав/ла:
Викликаю форму додавання Ліда

Надайте посилання, де ви робите додавання - я перевірю. Поля необхідно щоб були виведені у форму додавання
04.08.2021, 13:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

як я вам зроблю посилання якщо це спливаюче вікно????
натискаєте кнопку зверху-створити Лід
у вікні, введіть прізвище клієнта
а далі те, що вже описував
дані клієнти виведені на форму додавання Ліда
Для тестування навіть виводиться і додаткові поля клієнта (інформація про авто) що б видалити випадково у процесі роботи інформацію про машини, тільки тимчасово тесту виводжу.
04.08.2021, 18:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ларін Дмитро писав/ла:
натискаєте кнопку зверху-створити Лід

це мене й цікавило
працює як з меню, так і зі списку лідів
05.08.2021, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар